Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Udělal jsem strašnou věc, díky které se do mě zamiloval nejlepší kluk

24. 02. 2014 v 23:40Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud chce tebe a ne obrázky, které jsi mu poslal, tak by to neměl být problém, jakmile odezní "šok" a určitý pocit oklamání. Přeju hodně štěstí a pevné nervy. :)
25. 02. 2014 v 00:04Off-line Lukino15  (25/174/-)
Takřka něco stejného jsem zažil a byl jsem zrovna na té straně, jako jsi ty. Naštěstí se nad tím druhá strana povznesla. Sice jsme si nějakou dobu vůbec nepsali, což jsem já taky chtěl, abych mu dal čas to vstřebat...ale po čase, když jsme se dali pomalu do řeči tak zjistil, že názory a věty které jsem mu psal jsou opravdu mé a že jsem je myslel vážně...

Jinak mě dost pobavilo "zamilovaný už jsem byl milionkrát". Promiň, ale toto může napsat dle mého jen d***l. Zastávám názor, že k zamilování jsou potřeba dva. Já osobně se nemohu zamilovat do někoho, pokud i z něj něco vůči mě necítím. Pokud vidím, že nejeví zájem a nechce, tak se do něj logicky nemohu zamilovat. Že se mi líbí a jsem do něj poblázněný? Ano, to jo, ale zamilovaný? Dle tohoto si tedy říkám, že si již musel mít nějaký rozvinutý vztah s milionem kluků, když si byl milionkrát zamilovaný, což je blbost.

Ale to zamilování se tady plete plno lidí. Především v souvislosti se zamilováním se do heteráka...tomu se nejvíce směji. Jak se mohu zamilovat do heteráka, když od něj nic necítím a vím, že on mě prostě nechce ani vidět. Co to je za nesmysl toto? :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 02. 2014 v 00:07Off-line Anonym
Jej, jenže kéž bych to věděl :) Musím se přiznat, asi jsem srab ale dokážete si představit, že bych mu to řekl a on se na mě vysral? To bych jako asi fakt nedal ... Proto jsem přemýšlel, že mu to neřeknu a prostě se pokusím o to, aby se zamiloval do mě, jakožto do pravé osoby... Není to lepší?
25. 02. 2014 v 00:10Off-line johnj  (40/186/82)
A zaslouží si, abys z něho dělal ještě většího "vola"? :)
25. 02. 2014 v 00:10Off-line Anonym
Lukino15: A nepleteš si náhodou ty pojmy, když jsi do někoho zamilovaný a když někoho miluješ? :) Ano, v tohle vidím docela rozdíl, ale pokud se mi někdo líbí a jsem do něj poblázněný tak si to s klidem v duši troufám nazývat zamilováním ;)

johnj: Jasně že ne, jenže... Nejde to vysvětlit, nikdy se nedokáže nikdo vcítit do mé přesné situace ... :/
25. 02. 2014 v 00:19Off-line johnj  (40/186/82)
"Dane", ty by ses teď od někoho z nás nechal přemluvit, aby ses zamiloval do někoho jiného? Myslím, že ne. Tak nevím, jak by to dopadlo, kdybys ho teď začal přemlouvat, aby se zamiloval "do někoho jiného" (byť ve skutečnosti do toho samého).
Nedokážu se vcítit do toho, co děláš, protože bych to s největší pravděpodobností nenechal dojít "tak daleko". Osobně bych to ale víc nekomplikoval.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2014 v 00:30Off-line Anonym
Johnj: Díky za reakci, docela mi to otevřelo oči, je to blbost, byl jsem naivní, když jsem si myslel, že mu vyklopím pravdu a on mi "s radostí skočí kolem krku". To jsem si říkal asi 1000x, ukonči to, už tak to zašlo strašně daleko a ten konec bude hrozivý... Jenže zase, nejde pochopit (ani já zpětně to nechápu) proč jsem to dělal... My jsme si fakt strašně rozuměli, ani nechci počítat, kolik hodin jsme spolu strávili... V životě jsem nikdy nikoho tak moc nemiloval a o to víc mne mrzí, že on miloval "Daniela" a teď strašně trpí... :/
25. 02. 2014 v 00:43Off-line johnj  (40/186/82)
Myslím, že by nemělo být nějak pozdě dát to ještě do pořádku. Máte se rádi a zbytečně se trápíte. To nedělejte. :)
25. 02. 2014 v 09:24On-line ent  (50/183/100)
No, když už bych připustil , že to je reálná situace což si nemyslím.
Prostě si to podělal. At uděláš cokoliv tak ho hodně zklameš a ublížíš mu. Jak ti může ještě někdy něco věřit, když jsi z něj dělal troubu a navíc si to obrátil proti němu. Přiznej se mu, omluv se, popros za odpuštění a nech ho jít a žít. Tohle bude vstřebávat dlouho snad ho to moc nepoznamená.
25. 02. 2014 v 16:47Off-line onlip  (61/180/84)
Co sis nadrobil, to si nejspíš budeš muset sníst. Pokud nebudeš chtít v sobě ještě mnoho let cítit pocit prevíta, nemůžeš ho v tom nechat rázným ukončením kontaktu.
Johnj nepsal, abyste se rozešli, ale abyste to zkusili dát do pořádku. Souhlasím. Na rozdíl od ent nemyslím, že se nedá aspoň to zkusit, ostatní potvrzuji: samozřejmě omluva, pokora a nesmírná trpělivost vůči všem jeho očekávatelným projevům. Dát mu čas. Vysvětlit mu situaci, která k tomu vedla, aby vše mohl rozumem i emocemi zpracovat. Teď sem nemůžeš psát, že bys to nezvládl, kdyby se na tebe vykašlal. To je případná sankce, která může, ale nemusí přijít. Teď se vrať k prvnímu mému řádku. V žádném případě v tom nemůžeš toho kluka nechat lítat.
25. 02. 2014 v 16:58Off-line klucinek  (33/176/75)
Uvařili sis ostrou polívčičku, tak si jí ted vyžer, a věř že bude pálit dvakrát...ale dál bych mu nelhal, pokud tvou smyšlenou identitu má rád a dal jsí svůj charakter, má rád Tebe a nezsalouží si přeci aby jsi ho klamal.
Na Tvém příkladu je krásně vidět že jen málo kdo má na to aby se do svých lží nezamotal a nakonec nezkončil po pás ve sračkách...a proto nedělejte z ostatních blbce a jednejte na rovinu...
25. 02. 2014 v 18:00Off-line Last33  (31/179/62)
Jen aby "Tom" nepříšel na nakluky a nepřečetl si to tady =D
25. 02. 2014 v 18:12Off-line Rover  (37/189/73)
Hele, pokud se do tvý situace nemůžeme vcítit, což je pravda, tak jsi už sám došel k tomu, že rozhodnutí, co dělat, je jen na tobě. Já bych to asi řešil tak, že bych mu napsal dlouhý mail, kde bych všechno vysvětlil - podobně jako jsi to udělal tady. Je z toho cítit, že toho opravdu lituješ, takže by to mohl pochopit. Jinak je to skoro jak z nějakýho filmu, doufejme, že romantickýho.
25. 02. 2014 v 18:23Off-line poklad  (29/177/69)
Podobnou věc jsem si prožil, ovšem z druhé strany... A samozřejmě jsem to neodpustil...
On si nepochybně zaslouží vědět pravdu, ale v happy end moc nedoufej, pravděpodobnost, že se přes to přehoupne je mizivá... šlo by to, kdyby to nezašlo tak daleko...
25. 02. 2014 v 18:26Off-line jentakten  (28/180/-)
Chceš znát můj názor?
Je sice pravda, že co sis navařil, to si taky sníš. Nicméně to určitě půjde udělat tak, aby z toho byl krásný vztah. Nebudu to tu moc rozepisovat, ale pokud se nestydíš a chtěl by jsi to probrat, tak se mi ozvi.
25. 02. 2014 v 18:29Off-line Likaini  (25/-/-)
Hodně zamotaná situace, neměl ses vydávat za někoho jiného... každopádně, já bych se zachoval stejně, jako jsi navrhoval - neříkat nic a snažit se ho zaujmout sám za sebe. A pokud se to povede a po nějaké době uvidíš, že by to mohl snést, tak mu to můžeš říct.. a nebo si to nechej jen pro sebe..
25. 02. 2014 v 18:53On-line ent  (50/183/100)
Jestliže řekl, že kluka, kterého jsi vytvořil miluje a nikoho jiného nechce tak těžko ho zaujmeš sám za sebe. Je zamilovanej, nezajimajího jiný kluci. Přestal jsi s ním komunikovat takže jsi mu hodně ublížil a navic jsi narušil jeho důvěru v tebe. Vlastně jsi s ním manipuloval. Tohle jsou věci co se téměř nikdy nepromíjí.Pak mu napíšeš, že seš někdo z jeho okolí.... takže nědůvěru jen zvýšíš. Nejspíš si myslí, že si z něj někdo vystřelil. On se svěřuje s nejintimnějšíma věcma a ty hraješ rozčilení když chce foto smyšleného intr pokoje? Toho kluka jsi už ztratil dřív než si vůbec myslíš. I kdyby to velkou náhodou přešel a něco si s tebou nakonec začal tak tohle ten vztah stejně zničí. Ta nedůvěra a podezíravost tam prostě bude. Smiř se s tím, že jsi zkazil cos mohl. Pouč se a příště se chovej jako člověk. Toho kluka je mi líto.
25. 02. 2014 v 20:30Off-line Chrisik  (33/176/51)
Fuh, to je dobrá slohovka :-D
26. 02. 2014 v 00:25Off-line Anonym
Díky za rady a asi už jsem se napevno rozhodl... Řeknu mu všechno, snad to dopadne dobře ;)
01. 03. 2014 v 00:16Off-line Midn1ght  (29/-/62)
Zašlo to moc daleko,ale to už ted nevrátíš,takže se tímhle nebudu zabývat.Podle mě by jsi mu to říct měl.Opravdu měl,ale pomalu v malých dávkách a hezky zlehka :).Musíš ho nechat,aby si mu to dobře vysvětlil.Musíš ho přesvědčit o svých citech co k němu cítíš a musíš mu říct,že jsi to dělal,jen kvůli tomu,že ho miluješ....Možná bude potřebovat trochu času,ale uvidíš,že to dobře dopadne,určitě dobře věř mi :) Opravdu jsem se vcítila do tvé situace (sice jsem holka,ale i tak..) věřím,že to teď nemáš jednoduchý,držím ti strašně moc palce aby ti to dobře dopadlo a oba byli šťastní :) Hrozně mě zajímá,jak ti to dopadne,tak jestli bys třeba potom závěr sem nechtěl napsat nebo mě na mě to zajímá :) Držím ti palce a neboj se určitě to zvládneš :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 05. 2014 v 22:54Off-line term800  (39/202/95)
Muj nazor je jedine ten: "priznat se mu kdo jsi a proc jsi tajila jen mu mluvit cistou pravdu, poslat mu fotky a navrhnout setkani a omluvit se mu, hlavne omluvit se mu a ukazat se kdo to jsi vubec at on vi" protoze on tobe rekl pravdu, ukazal se kdo jsi a ty ne? tak rikam vyjit s barvou ven a hlavne se mu omluvit a nahvrhnout osobny setkani kde tam mu vse osobne vysvetlis a preckat bouri. muj nazor
03. 05. 2014 v 23:21Off-line Nutcracker  (30/170/72)
Anonym Daniel: zaujimal by ma vysledok...reakcia
04. 05. 2014 v 10:57Off-line BMWfreak  (29/180/70)
Fejky vždy zkazí člověku veškeré iluze a naděje..Nesnáším fejky!
04. 05. 2014 v 11:06Off-line onlip  (61/180/84)
Taky bych rád znal výsledek.
04. 05. 2014 v 11:16Off-line Anonym
Jelikož maturuji, tak mám teď takové stresové období... A další stres jsem nechtěl... Tak jsme ukončili veškerý kontakt... :)
04. 05. 2014 v 21:31Off-line Bahutom  (35/173/60)
A řekl jsi mu kdo jsi nebo ne ? :) pokud ne tak věřím, že by se Ti učilo daleko lépe kdyby jsi měl čistou hlavu :)
04. 05. 2014 v 22:47Off-line momik  (29/-/-)
Mal si len 2 možnosti byť necitlivý, zbabelý alebo úprimný, odmietnutý a keď že si uprimný ani pred tým nebol spravil si dobre ušetril si sa možno veľmi veľa zlým veciam. :D a možno to bola chyba ... :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload