Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zkrácená uzdička

02. 03. 2014 v 08:54Off-line Anonym
Chtěl bych se zeptat, zda tady někdo má zkrácenou uzdičku nebo měl a jak jste to řešili? Po dlouhém surfování na internetu jsem z toho už blbej! Dá se vůbec žít se zkrácenou uzdičkou? Měl někdo sex se zkrácenou uzdičkou? Kdo absoloval operaci, kolik to prosím vás stálo a jak to probíhalo? Prosím odpovězte,moc by mi to pomohlo, děkuji předem. :)
02. 03. 2014 v 09:52Off-line Anonym
A kolik to tak zhruba stálo?
02. 03. 2014 v 09:55Off-line P.T.M.13  (51/-/-)
Počítám, že to bude hradit pojišťovna, takže bych řekl, že nic. A irik1 to napsal zcela správně. Padej k urologovi.
02. 03. 2014 v 09:57Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonym (anonym8): irik1 si myslím že naznačil že to stojí jen ten stud, jelikož je to věc která vadí v normálním životě tak s největší pravděpodobností to bude hrazeno pojištovnou.
02. 03. 2014 v 10:01Off-line Anonym
Aha..ale kde si jsem četl, že se to dělá u nějakou chirurgickou kosmetickou úpravou nebo co..to zajistí urolog myslíte?
02. 03. 2014 v 10:07Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Tak ono se to dělí právě na nutné a kosmetické úpravy. Kosmetické si platíš sám, nutné jsou hrazeny tedy z 99.9% případů.
Když to třeba porovnám s obřízkou tak obřízka sama o sobě je placená ale pokud máš problémy se záněty, nadměrným tvořením smegma či obrovsky přerostlou předkožku tak to hradí pojišťovna protože je to věc která ohrožuje zdraví a nejde jen o dobrý pocit.
Uzdička si myslím v tvém případě je něco co může narušovat normální život jedince a tak by to mělo být placeno pojištovnou.
02. 03. 2014 v 10:08Off-line P.T.M.13  (51/-/-)
Tak.
02. 03. 2014 v 10:13Off-line Anonym
Tak já nevím ale když nemám erekci tak jde přetáhnout ale pořád to tam něco drží ta uzdička. Při erekci stáhnu po žalud a dál mě ta uzdička nepustí. Tak nevím..
02. 03. 2014 v 10:14Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Urolog ti určitě poradí. V každém případě potom napiš jak jsi dopadl.
02. 03. 2014 v 10:16Off-line Anonym
Jestli se tam někdy odvážím jít tak určitě napíšu. (letos mi bude 16, tak je tu problém, že sám tam asi nemůžu)
02. 03. 2014 v 10:19Off-line Anonym
Aha..tak všem děkuji, akorát ten můj věk je malej...:D
02. 03. 2014 v 10:23Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonym (anonym8): Věk bych v tomto neřešil, svéprávný již jsi a to je hlavní, jen rodiče mají za tebe zodpovědnost co se týče zákona ale co se týče lékařského ošetření a nikterak invazivního rodiče být nemusí. To je jako bys venku spadl a potřeboval zašít ránu, také u toho nemusí být rodiče.
02. 03. 2014 v 10:24Off-line Anonym
To si tak jistý nejsem...myslíte že nebudou chtít nějaký podpis, nebo něco?

Rodičům bych to stejnak asi řekl..;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 03. 2014 v 10:30Off-line Anonym
Irik1 - jakou pořád psí známku? :D
Tsumorashi - no právě, to tady tak funguje!:D
02. 03. 2014 v 10:30Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Takže to mám potvrzeno, jelikož jsi už zletilý tak tam můžeš jít sám bez vědomí rodičů.
Kdybys měl do 15 let tak rodiče jsou potřební, pokud máš nad 15 do 18 tak s běžnými a nenákladnými zákroky už nemusíš mít zákonného zástupce.
02. 03. 2014 v 10:31Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Irik1: psí známka je regulační poplatek které naše suprové ministerstvo zavedlo.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 03. 2014 v 10:31Off-line Anonym
A kde jsi to zjistil?
02. 03. 2014 v 10:34Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Cituju:

NEZLETILÍ PACIENTI NAD 15 DO 18 LET VĚKU

V praxi se obvykle nevyžaduje, aby zá-kroku na tzv. mladistvých pacientech byl přítomen jejich zákonný zástupce. Tento postup lze považovat za správný, neboť nepochybně šetří důstojnost pacientů a je koneckonců v souladu s právní úpravou.

Neznamená to však, že mladistvý pacient může poskytnout úplný souhlas se zákro-kem, zejména pak tehdy, jde-li o zákrok rozsáhlý nebo nákladný. Předchozí pí-semný souhlas zákonného zástupce mla-distvého bude možno akceptovat nejvýše pro účely preventivních prohlídek. Posta-čí, bude-li souhlas udělen pouze jednou, např. před první preventivní prohlídkou.

Vyvstane-li potřeba provést další zákroky, bude zpravidla vhodné opatřit si alespoň ústní (např. telefonický) souhlas zákonné-ho zástupce, nejde-li o zcela jednoduchý zákrok (např. odstranění zubního kamene apod.). Má-li se jednat o zdravotní péči nehrazenou ze zdravotního pojištění, bu-de předchozí souhlas zákonného zástup-ce vždy nutný.

Jde o výňatek ze stomatologie ale je to prakticky to samé.
02. 03. 2014 v 10:36Off-line Anonym
Aha, dobře, děkuji všem a uvidíme kdy se to odvážím!:)
02. 03. 2014 v 12:24Off-line radomir  (40/183/75)
Pokud s tím máš problém, neotálel bych;-). Já měl též kratší uzdičku, která ničemu nebránila, ale při ráznějším stažení to bylo nepříjemné... No a při sexu došlo k natržení, což bylo značně nepříjemné a bolestivé... od té doby bez zkrácené uzdičky. Taky si mi to mohlo zjizvit a být ještě horší, proto nenachávej to přírodě;-). Žádné mazání a roztahování v teplé vodě... Jedině Urolog
02. 03. 2014 v 20:41Off-line P.T.M.13  (51/-/-)
Achjo, všichni radí stejně a on furt ne a ne a jen se vymlouvá a odkládá - to takhle chceš být až do čtyřicítky nebo co??? Víš jak si nadávám, jakej jsem byl vůůůl korunovanej, že jsem nešel k urologovi před pětadvaceti lety??? Taky jsem se furt 'odvažoval'.
12. 02. 2016 v 22:17Off-line dotaz123  (36/-/-)
Měl bych dotaz na ty, co co již frenuloplastiku prodělali. Jde vám pak stahovat předkožka kompletně, tak jako kdybyste měli normálně dlouhou uzdičku (cca 2cm za žalud)? A zůstanou citlivá místa alespon v místě stehů? Přeci jen uzdička je nejcitlivější místo na penisu. A když si přetáhnete předkožku za žalud, drží tam a nebo se vrací zpět?
13. 02. 2016 v 05:42Off-line esthetique  (41/-/-)
Žít se s tím dá, sexovat dost blbě. uzdička nic nedrží, uzdička (pokud je moc krátká) sama je právě tím problematickým místem. asi jako když si svlíkáš svetr přes hlavu a zasekne se ti za krkem (sakra to je dobrý tadle analogie, já jsem měl bejt ten učitel, jsem tak skvělej ve vysvětlování věcí!!! ha ha ah aha ha).
takže stačí ji naříznout a svetr se přestane zasekávat vzadu za krkem (analogie uzdička přestane držet předkožku na spodní straně žaludu, kde je k němu přirostlá). schopný doktor ji nařízne tak, že se nic nezašívá. (logicky, protože se nic neodstraňuje)
13. 02. 2016 v 08:25Off-line honzak  (33/183/65)
Esthetique: proč tak vehementně furt obhajuješ žádný stehy? :D Já mam čtvyři uzlíky, dva nahoře a dva dole, a přijde mi normální, že se řezná rána zašije o.,O
13. 02. 2016 v 22:49Off-line dotaz123  (36/-/-)
Teď jsem z toho zmatený, takže když neudělají stehy, tak to na obou koncích plandá? o.O
honzak: A jak předkožka funguje po zákroku? Drží za žaludem a citlivost se nezměnila? Mělo to vliv i na výdrž?
14. 02. 2016 v 11:24Off-line esthetique  (41/-/-)
Honzak: protože jsem ESTHETIQUE a stehy zrovna moc eshetiquecký nejsou
ha ha ha ha ha. říkám, závisí na doktorovi. schopnej doktor ji nařízne tak, že se akorát uvolní tolik, kolik je potřeba. nic nemusí zašívat ani mu tam nic neplandá
ha ha ha ah aha ha
dotaz123: a jinak ti neporadím, sám jsem si ji naříznul sám doma o jen pár milimetrů, protože při plném přetažení mi začala na spodní straně mírně deformovat žalud při plném ztopoření a to se mi nelíbilo (už jsem psal v jiný diskuzi) opravdu to je případ od případu, pokud je uzdička rostlá až k ústí močové trubice, pak může být nutný něco odstrańovat a tím pádem i zašívat (a pak i riziko, že něco bude plandat, jak jsi správně odhadnul)
pošli fotku uzdičky, poradím lépe :-)
14. 02. 2016 v 11:26Off-line esthetique  (41/-/-)
PS: doktoři často nejsou ESThETIQUE a klidně tam nechaj něco plandat a myslí si, že když to nijak nebrání funkci, tak to nevadí.... ale vadí to oku. mýmu určitě ha ha ha ha haha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2016 v 13:34Off-line irik1  (30/178/92)
Estéte ty seš zralej!
14. 02. 2016 v 15:30Off-line honzak  (33/183/65)
Dotaz123: no to nevim, nemůžu porovnat bez stehů... pokud se jenom řízne, tak asi bude plandat. možná by mohla i špatně srůst o.O Zbytek zatim ještě nevim :) šetrná onanie bez problémů :3
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload