Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Všechno mi padá na hlavu

03. 03. 2014 v 21:45Off-line Anonym
Čauko, poslední dobou mi všechno padá na hlavu. Problémy které jsem dříve zvládal s "úsměvem", tak se pro mě stávají čím dál větší překážkou. Cítím že mi "odchází" psychika, ztrácím důvěru v lidi, přestávám s nimi komunikovat a všechno kontroluji. Možná by mi stačilo se s toho vykecat ale k psychiatrovi se mi zrovna dvakrát nechce.
Poraďte začít od znova, někde daleko a nebo zůstat, trápit se a zkusit se dát dohromady?
03. 03. 2014 v 22:16Off-line Anonym
Děkuji, ale myslím že jsme si jednou psali a nepadli jsme si moc do oka ;) Ale jinak dík. :-)
03. 03. 2014 v 22:17Off-line mailo  (34/195/110)
Jj taky občas pocituju že na mě všechno pada taky rad popišu ;-)
04. 03. 2014 v 00:21Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Moc dobře vím o čem mluvíš a je to jen něco jako depka, ono se to dříve či později přežene. Hlavní je aby ses vypovídal, svěřil se někomu ať už někomu blízkému nebo někomu cizímu, to je na tobě. Chce to najít člověka který bude naslouchat který bude soucítit a pomůže ti se z toho dostat. Mě osobně pomáhá hudba proto mám všechny žánry i evu a vaška i když některé na mě působí jen tím že mám ještě nětší depku ze všeho, chce to fakt jen najít to nebo toho který ti pomůže ale pokud ho hledat nebudeš tak se to zlepší časem ale bude to trvat déle.
04. 03. 2014 v 01:03Off-line Last33  (31/179/62)
Si na tu hlavu dej čepici
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 03. 2014 v 08:52Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
ThatBoyIsAMonster: podívej to je věc ve které s tebou nebudu za jedno, ono svěřit se cizí osobě nese sebou kouzlo anonymity a to že pokud si člověk bude o tobě myslet co chce tak to zůstane mezi váma a s největší pravděpodobností to ten člověk za nějakou dobu zapomene ale hlavní je že tobě se uleví, sám jsem typ člověka ala zpovědnice, rád naslouchá a vyslechnu člověka i když je cizí, rád mu pomůžu pokud můžu a poradím a nemusím ho znát ani 2 minuty, za těch pár dní co jsme tady registrovanej jsem prokecal s mnoha kluky desítky hodin a vyslechl všemožné, dokonce mi někteří píšou jen o radu co mají dělat a podobně a tom to je, lidí nemají třeba své blízké kterým by se svěřili nebo mají stud který přes internet opadá
Ono třeba partner neumí nebo nerad naslouchá a kdybys mu řekl něco co by pro něj znamenalo překážku tak to může zle dopadnou což s cizím se nestane, už třeba se nikdy nemusíte kontaktovat.
Podívej celých svých 23 let jsem nikdy nikoho neměl komu bych se vyzpovídal, byl jsem samotář, uzavřenej, naprostej introvert a teď už vím že je lepší si s někým promluvit než to držet v sobě.
04. 03. 2014 v 10:53Off-line fogacer  (55/172/61)
Dominik.art : ty snad pokecáš s každým? Ne to je míněno v nejlepším slova smyslu, jistě jsi fajn kluk i na svůj věk. Taková linka důvěry :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2014 v 10:56Off-line fogacer  (55/172/61)
Mě zas vše padá z rukou? Ale na hlavu jen občas něco díky mé šikovnosti:-) Jinak každý má občas "den b***c". Je tu tolik lidí co si se s sebou neví rady, že si říkám, že přes svůj handicap jsem vlastně borec neboť co mne nezabije to mne miluje:-D
04. 03. 2014 v 19:05Off-line fogacer  (55/172/61)
Myslím si,že jde o to,komu se svěříš. Názorů může být tolik jako lidí tady ale pokud tě někdo pošle do háje, nevzrušoval bych se. Takových tu je...
04. 03. 2014 v 19:29Off-line fogacer  (55/172/61)
Je jasné, že online komunikace není totéž jako si sednout s kamarádem a popovídat si z očí do očí. Ale od toho máte např.Skype nebo mobilní telefony. jasně u telefónů to může být nákladnější, právě proto je možnost si s dotyčným alespoň o tom základním psát tady formou soukromých zpráv.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload