Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má to smysl?

08. 03. 2014 v 15:59Off-line Anonym
Čaute...Našel se jeden fajn kluk (já 17 on 15) :) píšeme si asi měsíc,rozhodly jsme to spolu zkusit tak jsme domluvení že někam zajdeme ale je tu to že by chtěl hned při první schůzce jít na věc...Co si myslíte může to mít delší trvání?
08. 03. 2014 v 16:16On-line januar1  (38/185/79)
Moze aj nemusi salezi vzdy od osobnosti a ci si sadnete spolu. A zasa mozno aj zistite ci si sexualne budete k sebe pasovat, lebo niekomu to nepasuje a potom kvôli tomu spolu skoncia
08. 03. 2014 v 16:52Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Nevím možná jsem staromódní ale na první schůzce nikdy. Prakticky se uvidíte poprvé, nevíte o sobě detaily které prostě přes psaní nevycítíš a hned jít na sex? hm mě to připadá jako predátor na lovu. Navíc 15 letý klučina myslím primárně penisem, to si prvně uvědom.
Neříkám že je tu možnost že chce zkusit jestli si budete sedět po sexuální stránce ale moc bych s tím teda nepočítal.
Všimni se párů kteří jsou už trošku starší a myslím tím párů, málokdo šel na první schůzce do postele.
Ale zase pokud nezkusíš, nezjistíš.
08. 03. 2014 v 17:11Off-line cooldude  (31/-/-)
Určitě sex na 1. schůzce ne. Na druhý straně až si najdeš někoho normálního nestyď se a běž se s ním sejít
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 17:19Off-line johnj  (40/186/82)
Před schůzkou si ujasněte, proč se vlastně scházíte. Pokud kvůli sexu, tak prosím. Pokud jen přátelské setkání s tím, že později třeba jen pravidelný sex, tak proč ne. Pokud se chcete sejít jen čistě jako přátelé, na první schůzce sex ne. Hlavně se dohodněte, abyste na schůzku nešli každý s jiným očekáváním. Mohlo by pak dojít k nedorozumění.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload