Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hledání toho pravého

13. 03. 2014 v 17:11Off-line Anonym
Ahojte lidi. mám problém. nebo to ani možná není problém. já vlastně ani nevím. je mi 22. jsem silnější postavy a strašně moc toužím po někom. po někom koho bych mohl milovat. tak nějak cítím že v sobě mám plno lásky a nemám ji komu dát. zamilovaný jsem už byl, bohužel to bylo vždy do heterosexuála, neboť mezi nimi mám nejvíce přátel. upřímně... moc si s jinými homosexuály nerozumím. nevím kde bych měl vlastně vztah hledat. na internetových seznamkách mi to moc nevychází. vždy se zaleknu. nikdy jsem s jiným klukem nic neměl. do gay barů nechodím, tak nějak jsem z toho pařícího období už vyrostl. i přesto že jsem silnější, nepřijdu si ošklivý. mám sám sebe rád, takže rady typu zhubni a někoho si najdeš neberu. opravdu bych potřeboval normální inteligentní radu. moc prosím.
13. 03. 2014 v 17:20Off-line THX1188  (40/183/90)
Ahoj, taky nejsem zrovna model, ale nejsem silný, na 183 mám cca 90 kilo a ve třiceti bříško. Tedy nejsem ze žurnálů :D. Dlouho jsem byl sám, ale nevzdal jsem to. Dnes mám může svých snů, taky silnější postavy, ale s duší tak krásnou, jako z pohádky :D. Neklesej na mysli, překonej strach a vyraž si na rande, bez toho to nejde. Nemusíš hned, pište si, volejte a pak se sejděte, když ti člověk sedne a nehaž hned flintu do žita, vytrvej.
Zkus taky "medvědy" :D mají svoje stránky....www.me2di.cz
držím ti palce.
13. 03. 2014 v 17:29Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Ja myslim, ze bys mozna jenom potreboval zvednout sebevedomi.
kdysi jsem mel podobny problem, tak jestli chces, napis a neco poradim.
13. 03. 2014 v 17:40Off-line fogacer  (55/172/61)
TXX1188: Moc hezky napsané a bezesporu návod jak překonat strach a najít si kluka. Nic nejde hned, ale stane se, že najdeš kluka jemuž tvá váha nebude vadit a najdete si společná témata a později třeba i více. Pokud dobře vycházíš s ostatními tak nejsi tak ostýchavý a proto se není třeba stydět. ten pravý tě bude milovat proto jaké máš srdce a mozek nikoli pro nějaké to kilo navíc. Vím, že na vzhledu záleží ale dost se to přeceňuje. Dost kluků našlo partnera a oba jsou si blízcí ač třeba vzhledově odlišní. měl by tě brát jaký jsi a co máš v sobě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload