Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Cvičení

05. 11. 2012 v 20:33Off-line Anonym
Nevíte někdo jak vypracovat ruce? Chodíme cvičit a nohy, břicho je ok. Ale ty ruce :/ nákej tip?
05. 11. 2012 v 20:51Off-line Anonym
Díky :)
05. 11. 2012 v 21:40Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Pokud chce mít veliké a objemné ruce, tak na to je objemové a rýsovací cvičení. Záleží, jakou máš stravu a metabolismus. Jestli jsi štíhlý, ač třeba jíš hodně, tak je potřeba zvýšit příjem kvalitních sacharidů (třeba těstoviny, rýže, pečivo), aby tělo mělo více energie a metabolizovalo tyhle látky, zatímco proteiny (vejce, kuřecí maso, tvaroh, sýry) využije opravdu jako látku stavební, nikoli pro energii. Taky musíš zvyšovat zátěž. Když budeš cvičit dlouhodobě se stejnou váhou, svaly budou vyrýsované a štíhlé a silné. Když budeš zvyšovat zátěž, svaly porostou na objemu.
06. 11. 2012 v 09:13Off-line SinnerX  (33/183/84)
Ruce jsou na posilování celkem jednoduché. Buď kliky - s rukama na šířku ramen a prstama směrem dopředu posiluješ bicepsy. S rukama dál od sebe kdy prsty pravé ruky směřiuí doleva a prsty levé ruky doprava - posiluješ tricepsy.
To je na začátek asi nejlepší, posiluješ s vahou vlastního těla. Časem můžeš přidat činky (s rozumnou hmotností, nevím kolik měříš a vážíš, já mám pár činek která jedna váží cca 8,5 kg, přičemž posiluju už nějakej ten pátek a bohatě mi to stačí). A další perfektní věc k posilování celého těla a nejvíc horní části trupu včetně ramen a rukou je medicinbal.
http://www.youtube.com/watch?…
A nezapomínej průběžně a hlavně po cvičení protahovat posilované partie.
A celková rada pro nabírání svalové hmoty - zvýšit přísun bílkovin ve stravě, čili hodně ryb, kuřecího, jogurtů, tvarohu (poslední dvě jmenované s mimnimem cukru, nebo ideálně úplně bez) atd...
06. 11. 2012 v 15:28Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Protažení až po cvičení. Sice s neprotaženými svaly člověk udělá čím dál horší výkon, ale o tom to je. Ty ruce potřebují záběr. Potřebují se rozcvičit, pak cvičit a nakonec se protáhnout pořádně. Když se protahuješ v průběhu, tak v podstatě pak zase ty ruce rozcvičuješ nanovo.
06. 11. 2012 v 19:48Off-line Anonym
Diky snad mi to pomuze.. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload