Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Partnerská poradna v Praze

19. 03. 2014 v 21:50Off-line Anonym
Ahoj lidi, nemáte někdo zkušenosti s nějakým dobrým psychologem v Praze, který se specializuje na partnerské problémy?
20. 03. 2014 v 19:39Off-line fogacer  (55/172/61)
Tak nejsem si jist zda i v tak velkém městě je psycholog, jehož vysloveně specialitou jsou partnerské problémy LGBT? Spíše bych volil internet, tam se bezesporu v rámci LGBT aktivit napříč ČR najde jistě kontakt. Ale pokud myslíš přímo hovořit o svém problému v ordinaci tak doporučuji to samé. Pokud někde v Praze je tak bude na stránkách nějaké té LGBT aktivity snad uveden.Pokud nikoli je tu ještě možnost si o problému pohovořit telefonicky ač to nebude pražský psycholog. Je však fakt, že osobní pohovor dokáže více než telefonní. Jde o to, co řešíš, nebo řešíte s partnerem.
20. 03. 2014 v 23:42Off-line Anonym
Jasně, psychologů je tady spousta. Zajímaly mě spíš názory na ně, doporučení, zkušenosti, abychom nemuseli střílet úplně od boku. Ale je fakt, že ptát se na to na stránkách, kde je většina lidí svobodnejch asi není úplně ono. :D
20. 03. 2014 v 23:58Off-line fogacer  (55/172/61)
Myslel jsem LGBT stránky jež mají také své poradny či kontakty v rámci sdružení,spolku apod. Nebo se pokus to vygooglovat? Prostě zkusit net jako základ nikoli jako hodnotit web proto, že tam jsou všichni svobodní. Jinak 17 let jsem žil s jedním klukem ale má nemoc a jeho nevěra nakonec tomu dala konec. A je také fakt, že ne na vše i uznávaný psycholog zná radu.
21. 03. 2014 v 00:07Off-line Anonym
Googlovat mě samozřejmě napadlo, hledat sdružení taky. Já se přece neptal jak najít psychologa, já chtěl jenom vědět, jestli tu není někdo, kdo zná někoho dobrýho. Prostě chci profesionála, na kterýho jsou dobrý ohlasy a právě těch ohlasů je v tomhle oboru nějak málo. Ale máte pravdu, zeptám se spíš jinde. :D Jinak děkuji THX1188 za stránky, podívám se.
21. 03. 2014 v 00:18Off-line fogacer  (55/172/61)
THX1188: Plně souhlasím. Tento web je již dost zaběhnnutý a má spoustu užitečných informací.Snad se tam najde i dobrý psycholog. Tady bych jej asi také nehledal, ač se mi web líbí.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload