Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevěra

30. 03. 2014 v 00:45Off-line Anonym
Muj kluk me podvedl odpustil sme a ted se porad o nej bojím řezu se žerou anti depresiva chci um*** a zbavit oba trápení život bez nej si nedokážu představit:,( a chci mu ve*** jen se bojím ze me zas podvede psychiatr mi nepomáhá jenze ho miluju ze bych udelal cokoliv ale nemuzu mu to schvalovat
30. 03. 2014 v 01:33Off-line johnj  (37/186/82)
Abych to shrnul...
Tvůj kluk tě podvedl a ty se snažíš namluvit sám sobě, že jsi mu to odpustil. To se ti samozřejmě nedaří a snažíš se to přebít tím, že se řežeš. Jenže to taky nepomáhá. Psychiatr ti nepomůže, pokud ty nebudeš chtít, aby ti pomohl.
Zbořil se ti domeček z karet. Nečekej, že ho mávnutím proutku zase postavíš. Začni od začátku kámen po kameni, cihlu po cihle. Jestli s tím, kdo tě podvedl, nebo s někým jiným, to už si musíš přebrat sám. Život není od toho, aby sis ho představoval. Ten je od toho, abys ho žil. Tak to dělej.
30. 03. 2014 v 01:49Off-line fogacer  (53/172/66)
Nebuď hloupej, vždyť život je tak krásnej. Depku řešíme občas všichni ale život je hledání a jistě najdeš toho správného co tě opravdu bude milovat.A pokud svého přítele miluješ,tak jedna krátká nevěra není konec světa. Pokud se milujete věřte si. Láska je cit jež nemá konce.věř si víc a ono se to vyřeší.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload