Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Elektronická cigareta, jaké s ní máte zkušenosti?

11. 11. 2012 v 21:27Off-line Anonym
Ahoj, chci se zeptat jestli z vás má někdo zkušenosti s elektronickou cigeretou..jsem kuřák a chtěl bych přestat kouřit normální a jestli mi to pomůže.. Diky
11. 11. 2012 v 21:52Off-line Anonym
Ok .. :) díky..
11. 11. 2012 v 22:56Off-line igni  (36/192/130)
Ja osobne ji nepouzivam, ale vim ze u kamarada tezkeho kuraka to vedlo k tomu, ze misto 40 cigaret kouri dneska 5.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2012 v 23:00Off-line Anonym
No právě.. :) skusim to no..
11. 11. 2012 v 23:05Off-line Kurama  (32/172/57)
Kouřil jsem 7 let :) z toho 5 krabku denně (snažil jsem se přestat, ale moc to nešlo) pak jednou přinesla kolegyně do práce cigaretu eGo, zkusil jsem to - dýmavost byla super, skvěle to chutnalo a tak jsem si jí pořídil, dnes kouřím jenom když piju... takže doporučuju
12. 11. 2012 v 00:08Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Blbost pokud přestat chceš přestaneš pokud nechceš aspoň se snažíš vypadat že máš snahu ,,kupuješ si náplasti, žvýkačky, e cigarety aj´´ a akorát se přetvařuješ. Viděl sem kolegův jazyk který ji kouřil v práci, po 14 dnech mu zežloutl jazyk a po přestání se barva držela ještě týden. Co víte o cigaretách? asi jen to že se kouří a jejich cenu. Cigareta byla při jejím vymyšlení brána jako módní doplněk, a člověk tím dával najevo že patří do vyšší společnosti a trvalo hodně dlouho než přišli na to že to má nějaké negativní účinky. Nelze říci nyní že e cigareta žádné nemá, protože nikdo nedokáže laboratorně nasimulovat její užívání po 5,10,15 letech a nedej bože aby za ty roky zjistili že způsobuje mnohem horší komplikace než klasická cigareta ale to už bude pozdě. Pokud nechceš kouřit vyser se na to zvládnout se to dá, jen chtít.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2012 v 01:13Off-line Agelic2  (28/187/65)
Osobne jsem já kouřil i elektronickou cigaretu protože jsem dene vykoil3 krabičky!
ale ono to je jen sugerace od naše mysly !
já osobně jsem si zacal balit a vyšlo to mnohem lépe.
Kdo hce přestat tak aď přestane a dá si mnozstvý které v*****í!!!!
teďkom díky tomu že si balím v*****ím 15cigaret dene a to je mnohem lepší!!!!
elektronicka nic nepotvrzuje jen je zbytečně drahá,to říkám protože jsem kuřak od 8let
12. 11. 2012 v 01:14Off-line Agelic2  (28/187/65)
Jinak souhlasím z nikcem a.l.e.x co má napsané!!!!!!!!
12. 11. 2012 v 09:15Off-line Rover  (37/189/73)
"jsem kuřák od 8let"... to jsi teda borec
12. 11. 2012 v 09:35Off-line igni  (36/192/130)
Elektronicka cigareta rozhodně má nějaké negativní dopady (i kdyř se o nich neví). Ale přechodem na ní se hodně zlepčuje fyzická kondice kuřáků, jelikož nezasírá plíce tak jako normální. A s tím žlutým jazykem.... možná by neměl kolega používat tu nejlacinější sračku co de koupit, po těch kvalitních sem nic takového neviděl a to elektronickou cigaretu v mém okolí používá několik lidí (a někteří z nich dost)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2012 v 10:00Off-line jirkasek94  (29/175/70)
Rekl bych ze to vyjde nastejno . mate kou*** ty sracky v cigaretach nebo ty chemicky sracky v El. cigaru !
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2012 v 11:18Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Iqni - sračka byla zakoupená v obchodě s el. cigaretama za dost velkou částku aby to byla sračka, prostě mu asi nesedla. Ale to je beztak jedno bavíme se tady jen o tom že pokud člověk skutečně má vůli a není podělaný kecálek tak přestane bez čehokoliv, že to nejde to sou keci, kterýma se slaboši omluvují.
12. 11. 2012 v 18:57Off-line Kurama  (32/172/57)
A.l.e.x - Jestli jsi přestal kouřit, tak máš můj respekt, ale myslím, že ti to nedává právo dělat ze všech co nemůžou přestat dělat "podělaný kecálky". Je prokázané, že hromada lidí dokázala přestat s heroinem, ale nedokázala přestat kouřit. Taky nezapomínej, že když přestaneš kouřit, tak se nezbavuješ jen závislosti na nikotinu, ale hromady "***uálů" s kouřením spojených, např. zapálíš si na zastávce, s kolegy apod.

Výhodou e-cigarety je, že mi skutečně chutná, začínají mi zase bělat zuby, mám lepší kondičku a hlavně nepáchnu kouřem. Ohledně škodlivin v e-cigaretě, rozhodně může škodit propylen glykol, který slouží jako rozpouštědlo nikotinu a samozřejmě nikotin, oproti tomu v cigaretě jsou stovky karcinogenních, toxických a dokonce i radioaktivních látek.
12. 11. 2012 v 19:10Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Kuruma - byl jsem denní kuřák ted kouřím když jdu pít, nejde o to že někdo kouří nebo ne to je fuk, jde o to co člověk chce a co proto dělá proto to píšu :-) A o ***uálech je řeč proč? tak pokud vím že mě nutí čekání si dát cigaretu, tak vyjdu tak abych nemusel dlouze čekat na cigaretu, jouření s kolegy? máš snad kolegy co tě odkopnout od sebe jen proto že už s nima nebudeš kouřit? tak je to stejně jedno protože jsou to špatní kolegové. Jinak propylen glykolu se fkt bát nemusíš toxiský může být jen pro děti kteří ani el. cigaretu kouřit nesmí pokud vím:-) Nemá tu cenu škodlivost řešit když nevíš víc než výrobce, za 10-15 let se ukáže co způsobovali, buď něco nebo nic
13. 11. 2012 v 10:48Off-line igni  (36/192/130)
A.l.e.x. - jde o ***uál kouření jako takovej, o tu činnost kterou děláš. Koukni se na nějaké rozbory odborníků na závislosti, kde ti popíšou právě to, že často není problémem jenom fyzická závislost na nikotinu, ale také psychická závislost na ***uálu kouření. To svým způsobem elektronická cigareta nahrazuje. Jinak tvrdit že když kouříte elektronickou cigaretu, tak už jste přestali s koučením jako takovým je blbost. Je to jenom náhražka nikotinu a u plno lidí se objem nikotu který do těla přijímají naopak zvedne. Ale díky tomu, že to nemá takové dopady na fyzičku jako normální cigareta a k tomu nevzniká problém pasivního kouření je to mnohem přijatelnější řešení.
14. 11. 2012 v 13:36Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Igni - S tím co píšeš samozřejmně souhlasím, já taky rozebíral něco jiného. Tvrdím jen že nebezpečnost je ošemetná ta se ukáže až postupem let, u cigaret do plic dávám kouř, při e cigaretě zase vodní páru s jedem, protože je nikotin jedovatý a ve sv době se používal k vraždám, a nikdo nemůže vědět zda se ten nikotin zrovna když je v podobě vodní páry nemůže v plicích usazovat.
A o závislostti na nikotinu se vůbec dohadovat nebudu vím o závislostech něco, a jsou mnohem horší závislosti.
14. 11. 2012 v 17:38Off-line Loweko  (31/175/72)
Suhlasim s vasimi nazormy tiez mam elektronicku cigaretu tak dasa prestat uplne ale dasa aj obmedzit Odporucam elektronicku pretoze ked som raz cital na obale na cigaretach ze obsahuje formaldehyd latku na konzervovanie zivocichov tak som mal dost :) ja som si povedal radsej bordel v elektronickej a lacnejsie ako v cigaretach a drachsie :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload