Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah..

12. 11. 2012 v 21:06Off-line Tomaa_sek  (26/-/-)
Ahoj..
Je mi 14 let a bydlí poblíž Zlína..Jsem asi 173cm vysoký a mám asi 65 kg. Jsem spíše silnější postavy, kterou jsem bohužel zdělil po svém otci. Hledám si kluka..Asi do věku 20ti, maximálně 22 let..Někde poblíž..Ovšem Olomouc není daleko..Ostrava se taky dá..Brno je trošku horší, ale při nejhorším taky..Mám akné (Někdy více, někdy méně)..Neumím ř..Nosím brýle, ale přemýšlím o kontaktních čočkách a jak jsem říkal, tak jsem tak nějak při těle..
Co vlastně od kluka žádám?
Aby mě měl opravdu rád..Aby mě miloval..Aby někdy mohl ke mě přijít a říct mi, že mě miluje, pohladit mě, potěšit mě..Políbit mě..Pomoct, podpořit v nejhorších chvílích..A mazlení v posteli..Nikdy jsem kluka neměl a nikdy jsem nic podobného nezažil, ale je to to, po čem toužím..Je mi sice 14 let, ale podle mě i jiných lidí jsem smyslově a vůbec všelikaj citově více vyvinut..Jelikož je toto poradna a né 'Inzeráty', tak se zkouším zepata..I když mě neznáte, co by vám na mě vadilo?..Co si myslíte, že mám zlepšit?
Moje teorie (podle mého jsem ošklivý) je, že je to vlatně i výhoda..Jestli mě někdy bude milovat takového, jaký jsem, tak aspoň budu vědět, že mě bude milovat né pro vzhled, ale pro to, jaký jsem..
Pokud si to přečteš, moc Ti děkuju a budu rád, pokud se vyjádříš:)
Pokud se Ti zalíbím a můj profil také..neváhej a piš :)
K***iku snesu oO..
Předem Všem děkuji a zároveň se i omlouvám:)
12. 11. 2012 v 21:24Off-line Pavlik91  (32/188/75)
Těžko říct co by mi na tobě vadilo, to se z nějakého článku říct nedá, každý máme svoje plus a mínus. Takto hodnotit se dá spíš po osobním kontaktu, ale ne z jednoho odstavce...nebo alespoň já tohle nedokážu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2012 v 21:38Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
---> inzeráty
13. 11. 2012 v 14:29Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Heh, "milovat, pro to, jaký jsi, a ne pro to, jak vypadáš"... Toho se vzdej, protože tak to není. :) Pokud někdo nemá mesiášské sklony, tak prostě nebude s člověkem, který se mu nelíbí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 11. 2012 v 15:51Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tak tak, nenajdeš gaye, který by tě miloval čistě jen pro to, co je v tobě. Na druhou stranu není potřeba dělat nějaké radikální zásahy, které by potlačovaly tebe samotnýho. Otázka ošklivosti je individuální, každýmu se líbí něco (někdo) jinýho. Obecně lze říct, že jako tlouštík moc šancí mít nebudeš. Ale 170/65 mi nepřijde jako "tlustý". Podle mě je zatím největší překážkou věk pod 15 let, zvlášť když hledáš staršího. Tak hodně štěstí a neomlouvej se tam, kde není za co.
13. 11. 2012 v 16:26Off-line MYCK  (27/-/-)
Ja jsem ti svuj nazor řekl
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload