Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Líbat se na veřejnosti

07. 04. 2014 v 22:01Off-line Anonym
Líbali jste se už s Klukem na Veřejnosti ??
07. 04. 2014 v 22:05Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Asi tisic krat...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2014 v 23:17Off-line mr.jerry96  (31/165/88)
To já mám jiný problém. Já osobně bych chtěl a to dost, jenže můj přítel má na to vyhraněné názory. Argumentuje tím, že "Nikdy nevíš, jak se zachovají ostatní". Třebaže, kdyby nás někdo viděl, tak tím snad pohoršíme společnost, nebo by si někoho z nás nějaký "neandrtálec" zapamatoval a pak třeba někde zbil.. apod. Přemluvit se nenechá a cítí se špatně, když sem ho zkoušel přemlouvat. Mé argumenty jako: Nic si z toho nedělej, co je jim do nás, spíš naopak, ostatní by vidět měli, aby si zvykli a nebylo to "nenormální". Ale tak zas chápu, že když mu je to nepříjemné, tak je zbytečné do něho kvůli tomu rýt. Jen to občas zamrzí.
07. 04. 2014 v 23:36Off-line mr.jerry96  (31/165/88)
Tak zase nemůžu říkat, že se nesnaží. Když je všude málo lidí a většinou se nikdo nedívá, tak se chviličku líbáme, ale kolikrát to je třeba jen letmá pusa a nazdar :D
07. 04. 2014 v 23:57Off-line petonr  (30/175/86)
Ja mám na to dva názory. V jednom by mi to nevadilo, v podstate u nás je bežné vidieť na verejnosti. Ale ten druhý názor mám taký, že každý by si to mal nechať pre "menšiu verejnosť" (tzn. kolegovia, rodina, ...). V tomto súhlasím viac s východnými krajinami, kde sa na verejnosti maximálne tak držia za ruku. A nie preto aby sa dvaja neukazovali ale ja to beriem jednoducho tak že dvaja (aj heterosexuáli) by si svoje veci mali nechať pre seba. A keď sa na to pozriem zo svojho pohladu ako nezadaného, tak to viem pochopiť. Naozaj mi niekedy nie je príjemné vidieť ako sa 2 metre odo mňa dvaja vášnivo bozkávajú a ja nič (hlavne ak mám "horšiu náladu") :D
08. 04. 2014 v 00:03Off-line mr.jerry96  (31/165/88)
Jéjej :D co bych dal za držení za ruce :D to už vůbec nepříjde v úvahu :D Jn zas na jednu stranu to chápu @petonr
08. 04. 2014 v 00:15Off-line petonr  (30/175/86)
Mr.jerry96: Tak s tým by som nemal problém :D Ale vzhladom na empatickosť voči okoliu by som rád tiež vylúčil bozky na veľkej verejnosti. Záležalo by od situácie a od miesta ale držanie za ruku, kludne.
08. 04. 2014 v 08:47Off-line poklad  (29/177/69)
Ano, ale moc to nepodporuju. Patří to do soukromí. I u hetero párů.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 04. 2014 v 10:08Off-line Jack072  (28/184/70)
Přesný proč heteráci můžou a mi ne ? Hned nás odsoudí jak nějakou havěť, to je hnus. Cikáni támhle přepadaj, kradou a pak si stěžujou, jak jsou diskriminovaný a na nás můžou řvát, buzny a tak dále. A to jim příde normální. Štve mě, že když vylezu na ulici, tak se polovina lidí diví, jak kdyby jim někdo nadloubal. A pak, kdo je tady diskriminovanej, cikáni můžou, dělat všechno, heteráci se můžou líbat na ulici a nás by za to ukamenovali. Zkurvená společnost.
08. 04. 2014 v 12:11Off-line Sweny  (30/173/50)
U mna je to uplne bezne a normalne. a ludia to beru aj celkom normalne, takze nevidim dovod sa skryvat a hrat sa na inu osobnost. a vobec... nahodou je to zlate, ked sa dvaja chalani bozkavaju:)
08. 04. 2014 v 18:29Off-line onlip  (61/180/84)
U mladých kluků je pro mě krásné skoro vše, navíc líbání vnímám jako nejintimnější vztah, takže kdybych je v reálu viděl, asi by mě to nadchlo. Zatím jsem jen viděl kluky vést se za ruce - a i to mi bylo příjemné.
Těžce nesu, když vidím olizovat se heteráky mé věkové kategorie. Okamžitě to budí dojem nevěry nebo jiné momentální poblázněnosti.
Ale mám takového krásného kamaráda, myslím lidsky krásného. Když se potkáme, nekouká na to, kde kdo je či není, klidně pod okny svého domu v dosahu všech sousedů mě obejme a dlouho drží. Pro mě nejkrásnější chvíle. Nelíbáme se, jen držíme. A to se veřejně neprofiluje jako gay. Prostě je mu to úplně jedno, žije ze sebe.
21. 04. 2014 v 23:11Off-line Franta23  (26/-/-)
FUUUUUUUJ
22. 04. 2014 v 01:43Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Jo líbal a kámoš je přitom hetero
22. 04. 2014 v 09:13Off-line Projekt  (48/177/74)
Memu klucinoj , bych dal polibek vsudee. Ze zacatku jsme se bali drzet i za ruce. Kdyz jsme vyjely treba do Hradce ci naposledy do Liberce, tak jsme zkouseli reakce lidi pri drzeni a libani. My kdyz ae libame, tak je to nezne a p***om vaasnive. Milujeme se... podotykam, ze pro me i pro nej jsou to novy vecy. Jednak je to moje prvni laska a ja jeho tez, tak piznavame a zjistili jsme, ze vetsina lidi se pousmeje, jini zas nevericne koukaj, dalsi jakoby zavidili. Zatim zadna agrese ... samozrejme se nelibame pred pleskama. Kdyz jsme byli v patek v gay baru v Liberci, tak tam se dallo liibat, co hrdlo raci. Byl to patek pred tou IB party v sobotu. My oba poprve do gay baru, tak jsme se jinde na odvahu posilnili a v devet tam uz zvonily. Jinak Pink Bunny jeste navstivime s p***elem urcite. Tam se muzete libat i v narvanem baru pred spousty lidma :).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload