Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jste domluveni na rande (sex), a on ani nepřijde

25. 11. 2012 v 09:30On-line pawelll  (44/175/70)
Stava se vam ze si dohodnete rande či neco jineho a doticnej stim taky souhlasi pak prestane komunykovat a na nic nereaguje . mne seto stalo nastesti jsem to zjistil za vcasu tak sem nikam nejel . pawelll
25. 11. 2012 v 11:54Off-line ThomPrag  (45/180/76)
To je dneska celkem běžná praxe. Někdy ani k rande nemusí dojít. Stačí si jen s někým psát a najednou nic, dotyčný hraje mrtvýho brouka.
25. 11. 2012 v 11:56Off-line Sloan  (30/184/74)
Nebude to tim, že ještě ve 30 neumíš česky? :D
Souhlasím - 30   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
25. 11. 2012 v 17:44On-line Richard33  (44/185/80)
Musím potvrdit, toto se mi stalo cca 5x za sebou. Domluvíme se, že se chceme vidět, domluvíme si čas a místo a když ho pak scháním aby jsme si potvrdili, že jsme oba na cestě, tak není online a můžu psát jak chci a kam chci a už nereaguje na nic.
25. 11. 2012 v 17:54Off-line tomicek93  (30/-/-)
Taky jsem to zažil a nic příjemného... takovým lidem rovnou mazat profily...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 11. 2012 v 18:20On-line Richard33  (44/185/80)
Souhlas, není to nic příjemnýho a člověk si pak připadá jak b***c (zvlášť když se pak třeba dozvíš, že místo toho aby se s tebou setkal hrál minecraft :-)).
25. 11. 2012 v 19:05Off-line Sloan  (30/184/74)
Pán je nějakej chytrej :D ale on je rozdíl mezi tim psát nespisovně a s hrubkama ;) ale tak zkusils to :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2012 v 21:41On-line pawelll  (44/175/70)
Sory za psani sloan jsem dislektik a disgrafik jestli vubec vis co toje .
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 01. 2013 v 20:07Off-line Harc  (32/179/74)
Pawelll - já jsem taky dYsgrafik a dYslektik....ale nic to nemění na tom, že umím pravopis. Nesnáším lidi co se jenom vymlouvají na hloupou poruchu. Mimochodem, ty víš co to vlastně znamená? Nebo jsi se jen dozvěděl že jsi dys a tak nemusíš nic dělat a měl jsi ve škole úlevy? Jen pro jistotu uvedu.... Dysgrafie (nebo agrafie) je specifická porucha grafického projevu. Postihuje celkovou úpravu písma. Charakteristické je křečovité a neúhledné písmo. Podstatné je, že tato porucha žádným způsobem neovlivňuje intelekt. Což znamená že dysgrafici jenom neskutečně škrábou a píšou nečitelně. Tot vše co tato nemoc způsobuje. A dyslexie? Dyslexie je vývojová porucha čtení, buď vrozená nebo získaná poškozením mozku. Jde o nejčastější formu spec. vývojové poruchy učení (SPU), která se projevuje nesnázemi při učení se číst při současném zachování inteligence a přiměřených sociokulturních příležitostech. Dyslektik je výrazně ohrožen znesnadněním přístupu k tradičním vzdělávacím podnětům. Vyrovnává se zvláštní péčí v dyslektických třídách.
Ve výsledku to znamená, že tito lidé sice na základní škole mají potíže s učením - proto určité úlevy, ale v dospívání se většinou rozdíly mažou. Proto by jsi už ve třiceti letech mohl umět alespoň trochu pravopisu :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 01. 2013 v 20:14Off-line tomicek93  (30/-/-)
Já jsem dyskalkulik... No zázrak že jsem vydržel na průmyslovce (nároky na matiku), ovšem sranda je v účetnictví ale to se téhle seznamky netýká...
06. 01. 2013 v 20:17Off-line Dell  (28/183/61)
Omlouvám se, že se k tomu vyjádřím, ale nedalo mi to. Já navíc k tvým nemocem mám ještě Dysortografii a nebrání mi to v tom, abych byl nejlepší v Čj ve třídě, chodil na recitační soutěže a měl nejlepší slohové práce.

Jediná moje nevýhoda je, že sem tam mám chyby z nepozornosti. Těžko se toho zbavuje a sem tam po mě někdo nepřečte psaný projev. Ale od toho je v dnešní době počítač. Těžkou dřinou jsem již dokázal smazat rozdíly již v 5té třídě.

Víš.. Buď máš výsledky, nebo výmluvy :) Nikdy nemůžeš mít obojí.
06. 01. 2013 v 20:25Off-line Harc  (32/179/74)
Dell - Amen......naprosto souhlasím....taky jsem měl nejlepší slohovky a nikdy s tím nebyl problém...jen se to prostě občas nedalo přečíst....
06. 01. 2013 v 20:36On-line Richard33  (44/185/80)
Zpět k tématu, předevčírem jsme se dohodli s jedním klukem na kafe, nechal jsem ho vybrat termín a místo a co se nestalo, zpráva kde porvrzuju že můžu už visí 22 hodin v nepřečtených :-)
06. 01. 2013 v 21:59Off-line StarejKocour  (58/180/80)
PAWELLL: buď rád, že jsi to zjistil včas, že jsi tam nestál jak ču...
Bohužel je to běžná praxe. Ale na druhou stranu, když o sobě někdo na netu tvrdí jak je krásný a inteligentní, jeho strach z osobního setkání je pak pochopitelný...
06. 01. 2013 v 22:14Off-line Leoova  (39/187/87)
Tak to jsme poznali asi všichni. Je to smutné, ale s tím musíme počítat. Internet je jakýsi anonymní svět, kde se lidi chovají jinak...

Jen pro pobavení, měl jsem se sejít s klukem, psali jsme si, vše OK. Měli jsme se sejít, upřímně říkám, že na schůzce bylo na programu poznání se a případně nějaká akce:). V čase se dotyčný neukázal, no co, tak jsem mu psal volal, nic. Kdyby mi to volaní típnul, tak chápu, že je něco v nepořádku, ale to jen zvonilo a zvonilo... Tak jsem napsal sms:

Děkuji za krásný výmrd, takhle dobře se mnou dlouho nikdo nevyjebal. :-)

Omlouvám se za slovník, ale já byl hodně naštvaný :). Stejně se neozval...
06. 01. 2013 v 22:52Off-line Stefja  (32/190/84)
Internetová schizofrenie je prostě jev víc a víc častější :-) , kamarádovi se stalo, že jel jeden večer na rande do nějakých Horních Kotěhůlek a objekt jeho zájmu se na něj vykašlal - problémem bylo, že mému známému ujel poslední spoj domů a z toho zapadákova tak musel dojít do civilizace pěšky. Umím si představit lepší způsob trávení sychravé podzimní noci...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload