Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Radost z přiznání

24. 04. 2014 v 20:53Off-line Anonym
Ahoj, právě jsem si konečně našel kluka a před tím jsem nikomu neříkal že jsem gay. Teď když jsem šťastnej to o sobě řeknu s radostí a mohl bych tomu kámoškám nebo kámošům vyprávět do večera :D Neříkám to sice všem ale je to skvělí pocit :) mám štěstí že to zatim všichni berou v dobrém a ještě se mě vyptávají. Máte nějaké dobré nebo špatné zkušenosti s přiznáním ? Rodičům jsem to o sobě neřekl (zatím)
24. 04. 2014 v 23:57Off-line Radial  (31/189/-)
No někteří kámoši dobrý, nekteří se přestali bavit. A rodiče mě chteli vyhodit z domu. :D Takze asi nic moc.
25. 04. 2014 v 07:49Off-line Maraw  (30/182/90)
Vztah s prvním klukem byl ještě před tím, než to rodiče o mně věděli... Bylo to hezký období, byl jsem šťastnej, úsměv od ucha k uchu... Mamka měla stále dotazy, co se to se mnou děje, že jsem takovej usměvavej, prostě náladově jinej než obvykle, nic jsem ji neřekl, prostě to nešlo..:)
Vztah měl pak trhliny - hádali jsme se, atd.. V nejkrizovějším období vztahu jsem to doma o sobě řekl, rodiče to vzali v pohodě, kamarádi - ty už to o mně věděli dýl, taky to vzali na pohodu. I když jsem to doma řekl, tak vztah se hroutil, že jsme se nakonec rozešli.. Rozešli jsme se ve zlém, ale to k životu prostě patří..:(
25. 04. 2014 v 10:23Off-line Projekt  (48/177/74)
Me to priznani doma teprv ceka.. bojim bojim. Jinak kamaradum jsem to uz nekterym rekl a vzaly to celkem dobre. Jen mi fut rikaj, ze me jeste vyleci a nekdy takovy posmesky hlavne kvuli sexu s klukem. Jinak dobry... a kluka mam. Muj druhy a snad i posledni :)
27. 04. 2014 v 20:19Off-line Anonym
To je pěknééé :) :) :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload