Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má cenu se snažit?

27. 04. 2014 v 07:33Off-line Anonym
Už nějakou dobu tu jsem a hledám přítele, myslím tím partnera který by byl pro mě oporou.
Pro mě je moc těžké udržet city na uzdě. Možná až moc jednoduše se dokážu zamilovat.
Nedávno (pár dní dozadu) mi napsal jeden kluk, moc fajnej kluk, je hezkej, má super postavu, mozek a moc krásně se s ním povídá.
Má to však háček, nedávno si našel kluka kterého má rád. Ještě to nepovažuje za vztah ale už má prostě někoho rád. Jsou spolu pár týdnů.
Ovšem jak se sám vyjádřil, kdyby nebyl toho jeho tak se bude snažit o mě.
Moc se mu líbím a už o mě má i nějaké fantazie při kterých má erekce jako já o něm.
Řekl mi taky že nevidí ten vztah na extrémně dlouho ale jak jsem řekl má toho svého nového rád.
Když se s ním bavil o tom jak je to mezi nima tak mu ten jeho řekl že to chce všechno čas.
Teď už ta otázka kterou chci položit.
Předem říkám že jsem člověk zastávající hodnoty jako věrnost a důvěra.
Má cenu být stále v kontaktu s tímto klukem a snažit se o jeho přízeň?
Je to super kluk se kterým si rád povídám a už jsme si vyměnily i nějaké ty intimnější fotky.
Nejsem člověk který má moc trpělivosti ale zase bych ho moc chtěl, je opravdu super.

Prosím poraďte
27. 04. 2014 v 07:48Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Pokud s nim chces neco resit, tak se hlavne nejdriv potkejte v realu....az pak ma cenu polozit si otazku, kterou klades.,
27. 04. 2014 v 07:54Off-line Anonym
Gliese581c: No osobně se setkáme snad brzo, chtěl by zajít někam na skleničku, ale bojím se že když se napiju tak mi opadnou zábrany a já budu jak nějakej nadrženej puberťák.
Bez pití to bude zase pro mě hodně špatné protože zase mám až moc velké zábrany :/ a vydat ze mě slobo by bylo zase dost těžké.
Samozřejmě vím že se musíme setkat osobně.
27. 04. 2014 v 07:58Off-line Anonym
Mě je 23 jemu 20.
27. 04. 2014 v 08:49Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Mi nerikej, ze se ozeres z par sklenicek vina....
27. 04. 2014 v 08:52Off-line Anonym
Gliese581c: Nikde jsem neřekl nic o ožrati, jen prostě na mě alkohol působí až moc rychle a celkem silně. Navíc opravdu mi stačí i sklenička a jsem už mluvnej. Samozřejmě si uvědomuju všechno ale je to pro mě skoro nemožné myslet na důsledky.
Vždy jsem to tak měl.
27. 04. 2014 v 08:58Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Tak to musis hodne opatrne :-)
27. 04. 2014 v 08:59Off-line Anonym
Gliese581c: Jasně, vemu si sebou odměrku a alkohol tester :D.

Nicméně sraz má ještě nějakou dobu odklad. Teď bude s tim svým až do středy takže proto jsme se i tady zeptal.
Jestli mám vůbec něco zkoušet eventuálně jak na to jít abych nepokazil případné přátelství se kterým bych chtěl v případě odmítnutí aspoň mít.
27. 04. 2014 v 11:06Off-line igni  (36/192/130)
Dej cas a uvidis, chapu to, jsem v situaci trochu podobne te tvoji a taky jedine co je resenim, je cas.
27. 04. 2014 v 11:54Off-line onlip  (61/180/84)
Samozřejmě to má cenu. Ale pokud jsi formát, udržíš se na uzdě, nebudeš mu rozbíjet jeho současný vztah a v přátelském rozpoložení počkáš, až přijde tvůj čas. Pokud budeš lepší než jeho současný, dočkáš se. Hlavně nejankovatět, udržovat přiměřený zájem, rozhodně bych se ho na první schůzce nesnažil složit. Spíš bych se ho na jeho vztah hodně ptal, aby si mohl promýšlet, co mu v něm vyhovuje a co ne. Rozhodně bych se do jeho protějšku nenavážel, body získáš spíš tím, že o něm budeš mluvit v dobrém.
27. 04. 2014 v 14:11Off-line Anonym
Onlip: wow, nečekal jsem tak super radu, mockrát děkuju, osobně to co jsi napsal aji dělám resp se snažím navíc jsem člověk kterého nezajímá sex ale spíše chvíle s partnerem a celkově mazlení :-P. Takže se bojím že když se opiju tak než abych po něm vyjížděl tak že spíše se budu chtít přitulit a podobně.
Už jsem mu mnohokrát říkal, když se prořekl že mu je líto že je s tim svým a né se mnou, že ať je šťastný a rád že ho má atd. Prakticky se mu snažím naznačit že určitě je to lepší když je s ním než se mnou.
To je taková válka ve mě, na jednu stranu bych ho moc chtěl jen pro sebe, na druhou stranu bych chtěl aby byl šťastný, spokojený a měl rád maximálně toho druhého a aby jim to vyšlo co nejdéle je to možné.
Jsem celý z toho celkem v háji.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload