Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Další fáze vztahu?

29. 04. 2014 v 07:35Off-line Anonym
Co dělat když už ve vztahu opadne ta prvotní zamilovanost? Stojím teď před velikým problémem s partnerem jsme spolu už asi necelé 3 roky ale nějak to není jako na začátku vztahu. Opadla asi ta zamilovanost, toho kluka mám rád ale nějak nevím jestli mám pokračovat jestli to bude mít budoucnost. Nestýská se mi po něm když nejsme spolu čili když jsem na předenáškách a on doma a nebo v práci, je možne že by to bylo tím že spou bydlíme? Nevím když všude na fotkách a na sociálních sítích a i na ulicích vidím ty hodně šťastné páry i po více jak 3 letech tak mě to trápí, možná by to chtělo pauzu, co myslíte?
29. 04. 2014 v 09:20Off-line IDK  (27/186/-)
Je to pouze v tvojí hlavě :)
Sice jsem nezažil tak dlouhý vztah, ale je to furt ten kluk kterého miluješ! Ta zamilovanost tam pořád je a skončit takový vztah by byla škoda. Nakonec by jsi hodně moc litoval :)
Osobně bych ti radil se nad ten pocit povznést..Ono to všechno zachvilku přijde zpátky a budeš šťastný, že jsi to neudělal a zůstal jsi s ním :) Pokud se nehádáte a máte se pořád rádi není důvod ten vztah ukončit :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 04. 2014 v 09:29Off-line ztracen  (40/183/83)
"všude na fotkách a na sociálních sítích a i na ulicích vidím ty hodně šťastné páry i po více jak 3 letech" nejsou šťastní, prostě to tak vypadá... zamilovanost se ztratí už po roce a řeší se běžné věci, jako, že není pasta, kdo umyje nádobí a tak... ale spíše si polož otázku, jestli se o toho člověka můžeš opřít, protože to ve stavu "zamilovanosti" nemůžeš mít. Kdyžtak napiš soukromě, rozebereme to :-P
Většina kluků tady hledá lásku na celý život a věří, že když budou spořád spolu, tak to bude dokonalé navždy a jak vidíš, takhle to nefunguje. Ale jsou způsoby, jak to udržet či částečně vrátit, a nebo zpestřit. A šťastní jsou ti, kteří tohle umí. Jinak je vztah děsně ubíjející...
29. 04. 2014 v 10:29Off-line onlip  (61/180/84)
Přidávám se k výše napsanému. Co dělat? Budovat solidní trvalý vztah. Pokud to teď vzdáš, staneš se štvancem, který půjde ze vztahu do vztahu a nikdy nepřekročí hranici slepé zamilovanosti. Hodnotu svého současného partnerství si nejspíš uvědomíš až zpětně, až projde zatěžkávací zkouškou. Možná se ti po tom klukovi nestýská, protože ho znovu brzo uvidíš (a seš si tím až příliš jistý). Možná ti pomůže ujasnit si, jestli máš o něj strach, když zrovna navíš, kde je, a jestli s ním prožíváš jeho starosti, když se mu zrovna nevede. Pokud ano, je to to nejlepší, co se ti mohlo přihodit.
29. 04. 2014 v 10:30Off-line januar1  (38/185/79)
No ja osobne som so svojim priatelom viac ako 3 roky. Z nasej stranky tam zamilovanost je lebo sa vidíme len 3x do tyzdna a neviem ako to bude fungovat ked budeme spolu byvat ale ratam ze v kazdom vztahu pride raz kriza. Dokonca niekde bolo pisane ktore roky su vzdy tie najhorsie. Skus ist domov a nebyt spolu a nevidiet sa aspon 2-3 dni a uvidis ci ty dana osoba potom bude velmi chybat alebo nie.
29. 04. 2014 v 20:31Off-line Anonym
IDK: právě že se hádáme sice ne pořád ale někdy ta hádka proběhne.
29. 04. 2014 v 20:34Off-line IDK  (27/186/-)
Někdy hádka proběhne.. Jo to je jasné. .To se ve vztahu stává ne?
29. 04. 2014 v 20:39Off-line Anonym
Jo to nejsspíš jo
29. 04. 2014 v 20:41Off-line IDK  (27/186/-)
Neboj se :) Možná se od něj zkus na chvilku odloučit, na pár dní.. Uvidíš jak ti bude chybět :)
29. 04. 2014 v 21:04Off-line Anonym
Myslím že už nebude nic takového potřeba před 5 minutama mi řekl že na mně cítí že ho nemiluju a že bude lepší když to ukončíme. Takže díky za rady všem :-(
29. 04. 2014 v 21:07Off-line IDK  (27/186/-)
Delas si srandu? Že jo? :( moc me to mrzí :/
29. 04. 2014 v 21:08Off-line ztracen  (40/183/83)
No vzhledem k tomu, že to tady řešíš, tak se asi plete, takže máš jedinečnou šanci zjistit, jak to tedy je. Možná taky zjistil, že to tady řešíš :-/ Držím palce.
29. 04. 2014 v 21:19Off-line Anonym
IDK: nedělám si srandu :-(
ztracen: že to řeším nezjistil
nejhorší je že teďka vím na milion procent že ho miluju protože vím že se taky může stát že už ho v životě neuvidím a je mi z toho hrozně. Odjel do práce s tím že příští týden se stěhuje pryč.
29. 04. 2014 v 21:24Off-line ztracen  (40/183/83)
Tak pokud se nevrátí, pak nezbývá poslechnout onlip/a. no a příště neřešit blbosti a nezvorat to. lidi, kteří se nemají rádi s polu tak dlouho nevydrží. ale držím place, vždycky se to dá zachánit.
29. 04. 2014 v 22:27Off-line Matthewko  (28/182/85)
Navrhujem , zabojovať o nho skus ho presvedčiť , dokázať mu , že ho miluješ , lebo 3 ročný vzťah by bola škoda ukončiť skuste to dať do kopy :)
29. 04. 2014 v 23:39Off-line januar1  (38/185/79)
Vsak mu povedz ze ho stale milujes ale ze cez ten steorotyp si uz zabudol co je milovat niekoho, ale ze si si uvedomil ze bez neho nedokazes zit
30. 04. 2014 v 06:49Off-line Matthewko  (28/182/85)
Chlape , však sa posnaž neplač hned:)
01. 05. 2014 v 20:52Off-line Anonym
Tak to nakonec dopadlo dobře, říkal že cítil ženěco není ok a že se mrknul sem a když si to přečetl tak mu to došlo že jsem to já kdo se radí a udělal to schválně abych se ujistli že ho miluju. :-D díky všem moc za rady
01. 05. 2014 v 20:54Off-line Matthewko  (28/182/85)
Není zač :) hlavne že to pomohlo a že ste spolu:)
13. 06. 2014 v 06:52Off-line Richard33  (44/185/80)
Zamilovanost přejde, ale je pravda, že jednou za nějaký čas jsem se ten pocit snažil obnovit a docela se to (alespoň pro mě) dařilo. Prostě jsem svýho kluka začal i když jsme byli normálně spolu zase balit :-D

Začalo to tím, že jsem mu psal z profilu na seznamce, kde jsem se tvářil neutrálně a řešil normální problémy a zároveň jsem mu napsal přes ICQ a tam jsem začal komunikovat, jako před první schůzkou :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload