Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamiloval jsem se do spolužáka

01. 05. 2014 v 20:13Off-line Anonym
Zamiloval jsem se do spolužáka! Moc si rozumíme... Směje se všemu co řeknu (prostě ho dokážu rozesmát), stejné názory, cíle, zájmy... Jen je prostě hetero (určitě) ale je tu šance že by byl bisexual?... W.T.f? :-D moc mě to štve!! :-\ nevím co dělat..
01. 05. 2014 v 20:30Off-line onlip  (61/180/84)
Vždycky je šance. Přečti si mé reakce na podobné dotazy rok zpátky. A když bude ortodoxní hetero, můžeš získat skvělého kamaráda, se kterým si dokážete všechno říct.
01. 05. 2014 v 21:00Off-line Tyristor  (29/185/70)
Většina se zamiluje do kamaráda/spolužáka proto, že "to" vyplyne tak nějak přirozeně. Pokud mám někoho, kdo je mi sympatický, s kým si rozumím a mám si s ním co říct, tak se s ním budu stýkat častěji, budu se s ním více poznávat atd. atd. Takhle vzniká přátelství i láska. A největší průser je to, když si oba skvěle rozumí, ale milovat může jen jeden ...
01. 05. 2014 v 21:22Off-line Tyristor  (29/185/70)
Já bych si dovolil trošičku nesouhlasit. Když někoho vídáme často, třeba v autobuse, nebo se potkáváme ve škole, ale nejsme s ním v nějakém bližším kontaktu, tak se do něj můžeme zamilovat, to jistě. Avšak láska jako taková to dle mého úsudku není. :)
01. 05. 2014 v 21:25Off-line onlip  (61/180/84)
Tyristor: Přesně vyjádřeno. Ale úplný průšvih to být nemusí. Můj absolutně hetero kamarád (o 20 let mladší) se mnou přečkal dobu, než to odezní (přes tři roky), teď v něm mám dobrého parťáka na psí vycházky a na dlouhé hovory o všem, co nás zajímá. Děkuju pánubohu, že mi ho vložil do cesty, i když to stálo hodně trápení, na obou stranách.
01. 05. 2014 v 21:45Off-line Tyristor  (29/185/70)
Ono záleží jak k tomu přistupuje ta druhá strana, no ... Také to znám z vlastní zkušenosti, také to nyní budou 3 roky, co se tím trápím. Naše setkání bylo, skoro bych řekl osudové. Ta podobnost, myšlení, zájmy, pohled na svět ... až mě to děsilo. Když to nějak fungovalo, bylo to krásné a já jen tím byl živ, když to nefungovalo, trpěl jsem jak pes. Nyní už je to zřejmě tak v troskách, že bude lepší nechat to plavat a jen si zachovat ty hezké vzpomínky. :)
01. 05. 2014 v 22:01Off-line Someone89  (24/179/90)
My si tiež vymieňame so spolužiakom dlhé pohľady ale so som si na 85% istý, že je hetero :D
02. 05. 2014 v 05:46Off-line FeW  (32/174/75)
Taky jsem to zažil, ale vim na 100%, že je hetero. To období bylo pro mě strašný. Nejhorší bylo, že jsme chodili do stejné třídy a měli jsme skoro všechny kámoše společné, takže jsme spolu byli furt. A mám takovej pocit, že tušil že k němu cejtim něco víc. Naštěstí to zhruba po roce odeznělo a teď 3 roky "po" můžu s klidem říct, že v něm nevidim už nic víc než skvělýho kámoše. A jsem rád, že jsem ho neztratil.
02. 05. 2014 v 07:34Off-line gay1996  (27/-/-)
Hej to se přesně stalo mě, ale já jsem mu řekl, že se mi začal líbit více než kamarád. (myslím si, že je Bi/gay) ... Napsal mi, že budeme jen kamarádi a já to přijal, ale pořád je podle mě něco mezi náma nebojí se mě obejmout, když mám blbou náladu a cítím, že i u něho je ta chemie :p .. Ale jen Kamarádi! :) :(
02. 05. 2014 v 15:52Off-line Anonym
Už mě to štve! :-\ děkuji za názory! :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload