Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč to dělá? Píše si s jinými a mně do toho prý nic není

05. 05. 2014 v 22:50Off-line Anonym
Ahoj,

mohli byste mi poradit? S přítelem jsme spolu 3 a půl roku. Už párkrát jsem zjistil, že si píše s někým jiným a teď se to opět opakuje. Mně to moc normální nepříjde, ale jemu se to řešit nechce. Řekne mi, že je to jeho soukromí a mě to nemá co zajímat. Nebo je to úplně normální, když píše víc klukům? Fakt tomu nerozumím a nevím, jestli jsem p*ča já nebo on. Za jakoukoli radu děkuji :)
05. 05. 2014 v 23:02Off-line Tyristor  (29/185/70)
Hele, pokud spolu dva lidé chodí/žijí, je přirozené, že chtějí mít jeden druhé jen pro sebe. Sice nevím s kým, jak, a co si píše, ale pokud je to na seznamce, tak by mně to vadilo a myslím, že nebudu jediný tohoto názoru ... Co Ti poradit? Nevím, snad jen si s ním narovniu a v klidu promluvit. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 05. 2014 v 23:08Off-line Anonym
Dřív na seznamce, teď přes mobil. No když to chci řešit, tak to skončí tím, že se se mnou rozchází. Tak nevím, jestli rozchod nebude nakonec to nejlepší.
05. 05. 2014 v 23:15Off-line Tyristor  (29/185/70)
Sice o Vašem vztahu nevím zhola nic, ale z toho, co říkáš se mně ten rozchod jeví jako nejrozumnější řešení ... Pokuste se to rozumně a v klídku probrat. :)
05. 05. 2014 v 23:39Off-line igy  (38/173/81)
A co si píše s nimi? Víš to? Pokud flirtuje, tak to řeš, ale co když to jsou jen kamarádi? I zadaný má přece právo na soukromí, tak nebuď taková žárlivka.
05. 05. 2014 v 23:59Off-line Anonym
S klukama flirtuje a byly tam narážky ohledně sexu. Já jsem do teď nikde profil neměl, založil jsem si ho jen teď tady, abych se zeptal na názor někoho cizího, protože nevím, s kým to řešit.
06. 05. 2014 v 11:13Off-line Daniel2008  (28/195/73)
To jsou trapne dotazy, dopoledne jestli ho ma maleho a tady zase tohle. Jestli chodis s p***elem 3 roky tak se nemuzes zlobit na nej ze si pise s jinymi kluky, spise se ho zeptej jestli je s Tebou spokojeny a jestli mezi Vami vse klape jak ma?.. ja si taky pisu s jinymi kluky ikdyz s nekym momentalne chodim, je to zcela normalni. Nebo snad nerikej ze chces mit sveho p***ele na voditku jako nakeho pejska a vsude a vsechno co chces ty, aby delal i on. To se na me nezlob, ale rekl bych Ti to same. A jestli mu neveris a vadi Ti ze si s nekym pise, pocitej ze budes brzo sam a nikdy nikoho uz nenajdes. Drzim palce aby jste si to spolu vyresili, abyste byli oba spokojeni a duverovali si.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 05. 2014 v 13:58Off-line tomtom  (30/185/90)
Tak si založ na ib falešný profil a vyzkoušej mu napsat a flirtovat s ním a zkusit nabídnout mu sex, a uvidíš pokud řekne jo pak je rozchod jasný
07. 05. 2014 v 08:16Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Přesně jak řiká tomtom to bych udělal
07. 05. 2014 v 11:53Off-line radomir  (40/183/75)
Tak jistě, má právo si psát i s někým jiným(záleží co), nemusí být jen "můj" či "tvůj", ale mě by taková odpověď od něj urazila viz " Řekne mi, že je to jeho soukromí a mě to nemá co zajímat. " To bych nedal a kdyby mi vyhrožoval rozchodem-ještě v tomto kontextu, tak jak jsi to napsal, tak ať si jde... Budeš se trápit a navíc ten jeho přístup...

Já rád sdílím svoje zážitky, nemám rád tajnosti-navíc takovéhoto rázu...

A víš jak narážkami to začíná a kde to potom končí... Nebo se začni i ty chovat jinak-neobvykle pro něj a uvidíš jak se k tomu postaví, pokud to dopadne tak, že ve finále ty budeš sedět v na jedné straně pokoje a psát si s někým jiným a on to samé na druhé straně, tak to nemá význam. Dle mě prostě odcizení mezi vámi...

Kdyby to bylo tak nevinné, tak by ti to dal přečíst...

Já jsem si tady psal s jedním klukem-potřeboval poradit ve vztahu a usoudil, že tím rádcem bych mohl být já a bez problémů jsem to ukázal mému příteli, pač ho taky zajímalo, s kým si to píšu na netu. Neměl jsem co skrývat, proč bych mu to neukázal. Navíc věděl, že si s někým píšu;-).
07. 05. 2014 v 12:19Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Základní problém vidím v tom "Řekne mi, že je to jeho soukromí a mě to nemá co zajímat." - takhle to ve vztahu prostě fungovat nemůže, pokud nejsi silně submisivní typ. Kdyby se ke mě takhle choval a ještě utrousil poznámku o rozchodu, tak bych ho vzal za slovo a radši se rozešel. Než žít s někým, nevědět, na čem jsem, mít pochybnosti, mít kvůli tomu nervy....ne ne, tohle ať si zkouší na jinýho troubu.
Takže doporučuju promluvit si narovinu a když se nic nezmění, jdi od něj.
07. 05. 2014 v 20:55Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Klasická nevěra!..to znám taky..
07. 05. 2014 v 20:56Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
A to co radí tomtom ,,tak to sem taky udělal,a jen to potvrdilo,že spolu už nemá cenu být.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload