Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Recenze-Kde si nechat udělat obřízku?

06. 05. 2014 v 12:05Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Chtěl bych se zeptat,těch,co si nechaly udělat obřízku,kde jste si ji nechaly udělat,myslím tu v Praze,a jak jste spokojeni s výsledkem ,Mám fimozu,takže při erekci mi nejde přetáhnout přes žalud,Dík moc za recenze.Klidně i pište do zprávy.
06. 05. 2014 v 15:51Off-line Davs  (43/177/71)
Kde si udělat.. pokud kvůli fimóze, tak Tě prohlídne většinou urolog..prostě nejdřív sem šel k urologovi a ten mě objednal v praze do Thomayerky. ALe to závisí odkud jsi. Zvolit si můžeš i sám. Jestli myslíš někeré soukromé kliniky, které to dělají i v rámci plastiky za úplatu a dušují se, že líp, to nevim. Já s operací svýho jsem od státního zařízení spokojen :)

Zvolil sem lokální anestezii. Ráno sem přišel, před cestou na sál mi píchli oblbovačku, čas plynul najednou rychle, odpadnul strach a stres. Vše sem vnímal v pohodě. Na sále mi dali do penisu injekci (což taky nijak necítíš), pak testovali, jestli nic necítim.. necítil sem, tak začali. Vůbec ale vůbec nic necejtíš, vnímáš na půl, pak mě vezli na pokoj, řekli že nesmym snad 6 týdnů nebo měsíc sex kvůli hojení. Prospal sem se, musel jsem se před odchodem vymočit, jestli vše v pohodě. Je samozřejmě dobrý doprovod/nechat se odvézt. A šel sem. A pozor, ten můj hošan nijak nebolel, měl sem strach, že to bude bolest jako kráva a ono jen prostě jen zlehka a při dotyku. Cca 2, tři dny sem chodik pomalu :) Začal se rychle hojit a u mě radost. Totální. Nový pocity při vzrušení, tření žaluda a tak. Poprvý sem si ho honil cca asi po 10 dnech..nevydržel sem..ale nehonil sem vyloženě, po abstinenci stačilo pár jemných pohybů a bylo :) Orgasmus po obřízce něčim novej, úžasnej, je to citlivější pod okrajem žaluda, a p**o se mi zdá větší.
06. 05. 2014 v 19:49Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Tak moc díky Davs (33/-/-).
06. 05. 2014 v 23:39Off-line Davs  (43/177/71)
Nemáš zač. Před lety sem na tom byl podobně, kluk z chatu mi hodně pomohl, když popsal klidně svoje zkušenosti. A pak sem sebral odvahu jít k urologovi.

Jinak tam naprosto v pohodě. Bylo to rychlý, v klidu bez zbytečných otázek. Na penis jukne rychle, hned pozná, o co jde.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload