Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay či Hetero?

07. 05. 2014 v 00:12Off-line Anonym
Chcel by som počuť Vaše názory, spoznal som sa pred mesiacom a pol s jedným chalanom.Rýchlo sme rozvinuli priateľstvo, s tým že on vedel, že ja som gay a on hetero.Ale rieši jedno dievča , ktoré ževraj ľúbi ale že ku mne má hlbšie city že bez nej by wedel žiť a bezo mna nie alebo chcel mi dokázať že mu na mne max záleží tak mi vyhovel a bozkával sa so mnou a dovolil mi ho fajciť. Fajka sa mu páčila, chce znova.Pusa sa mu nepáčila že z hladiska citov ku mne bola pekná ale z hladiska toho že chlap chlap sa mu to nepáčilo ked príde za mnou a mojou partiou chce byť najme so mnou sám, dlhé rozhovory o samote najviac si ma chce užiť komunikáciu so mnou osamote,píšeme si nonstop, keď som sa ho chcel vzdať kvôli tomu že som začal cítiť viac a bál som sa žeto bude neopätované tak sa rozplakal , že ma nechce stratiť ,že bezo mna by nemohol žiť.s babou s ktorou rieši by bol schopný ukončiť to kvôli mne .... a podobne má weľku wäzbu ku mne a ja neviem čo to je , ako je orientovaný podľa Vás resp čo ku mne cíti ? tvrdí že sme super priatelia a že ma neľúbi ale tie prejavy sú podľa mna iné ....
07. 05. 2014 v 02:18Off-line honzak  (33/183/65)
Já mam pocit, že s pár lidma mám silnou afinitu, přitažlivost, mám si s nima hodně co říct, od prvního seznámení si jsme sympatičtí, jako kdybychom se už znali. Ale jak stárnu ( :D ) tak zjišťuju, že moje sexuální touha není opětovaná, že ta vzrušivost, chtíč sexu, to on nemá. Jeho ti kluci prostě nevzrušej. Že to ryzí přátelství, který vzniklo ze společných zážitků, z dlouhých rozhovorů, společných chvil, že to zaplňuje srdce, dělá to člověku dobře. A tělo to dá najevo, silně, fyziologicky, hormonálně. Asi to je láska. Ale na to, jak jsme se narodili, to nestačí, a tak pokud je hetero, bude tě milovat, ale ne sexuálně. Jeden z takových kluků, tomu jsem přikázal, aby mi dal pěstí pokaždý když na něj něco zkusim. Zná mě, už jsem se párkrát neudržel, tak mne nikdy nepustí spát vedle něj, ale pokaždý když mě vidí, tak se rozzáří, obejme mě na přivítanou... vim, že se na něj můžu spolehnout atp. Asi napíšu baladu :D
07. 05. 2014 v 04:20Off-line zdenekjasmin  (39/198/90)
Nemyslím si, že je hetero.
07. 05. 2014 v 13:53Off-line Anonym
Honzak :Myslíš si že to môže byť láska ? Láska bez sexuálnych vecí ? zdenekjasmin :Ja si tiež nemyslím, že je hetero ale chcel som počuť viaceré názory.
07. 05. 2014 v 16:34Off-line Anonym
Nuž, a písal mi že k tej babe má hlboké city, že ju priam ľúbi a potom že ma vníma ako super priateľa ale bez by dokázal žiť a bezo mna nie ... tak ako ja som mimo . . . a ked som to z nervov chcel skončiť v sobotu, tak plakal veľmi a hodil sa mi okolo krku a silno ma objal, že ma nechce stratiť.Ja neviém och :o ... a má tak rád, že ked ide niečo urobiť a neni si istý či ma to nahnevá alebo nie ta k sa ma to dopredu opýta že či sa nebudem hnevať napríklad : (trošku trápny príklad) , ale pýtal sa ma,že či si môže na 5 minut hodiť v krčme euro do automatu že či sa nebudem hnevať ked nebude so mnou tých 5 min ale hodí si ečko doautomatu a bál sa ma to ešte aj opýtať.A keď sme v partii vadí mu často že tak nepokecáme že niesme samy spolu tak vždy chce aby sme sa samy išliprejsť aby bol sá mso mnou a užil si moju spoločnosť o samote a aby sme wiedli dlhé rozhovory o svojich citoch jeden k druhému a napíše mi že mu chýbam že mu na mne záleží ,že chce byť so mnou , že myslí na mna aj ked si nepíšeme a že večinu času len na mna myslí ale že aj na tu babu myslí čo s nou kvázi rieši ... a ked sa spolu bavíme asmejeme vkuse sa doberáme ...
07. 05. 2014 v 16:55Off-line popipol  (25/164/55)
Podle me to jsou 2 veci, bud nevi co chce nebo si nedokaze priznat ze je gay nebo bi..
07. 05. 2014 v 23:06Off-line Tom_90  (33/176/70)
Súhlasím s popipolom. Normálny hetero chalan by sa podľa mňa takto nesprával. Buď je bi alebo gay, no snaží sa to poprieť. Koľko máte rokov?
07. 05. 2014 v 23:25On-line januar1  (38/185/79)
Suhlas s Tom90.
07. 05. 2014 v 23:53Off-line pribilinec  (43/176/72)
Skryťák bi alebo gay
08. 05. 2014 v 01:31Off-line Anonym
Tom90 ja mám 21 a on 18 , ale ja som zúfalý už z neho chalani :o
08. 05. 2014 v 13:13Off-line honzak  (33/183/65)
Láska bez sexu. Proč ne? Normální hormonální biochemie.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Trojúhelníková_teorie_lásky

Nevím, jak bych se zachoval. Nezbavoval bych se ho, ale ta muka... jako mít celej ledovec, jenom ne tu špičku. Asi bych se tvářil, jako že to chápu, ale když by nastala vhodná situace, tak bych se neudržel. A pak bych si vyčítal, že mu něco říkám, ale když můžu, tak ho zneužiju. Jsem si myslel, že dospívám, ale asi je to furt stejný :D
08. 05. 2014 v 13:17Off-line honzak  (33/183/65)
Máš výhodu, že si spolu už povídate. Nemusíš mu tak říkat "pojď někam, musíme si promluvit" :D
Napadla mne možnost na rovinu - seš muj dobrej kamarád, rád si s tebou povídám a trávím chvíle, ale věz, že mi je jedno, když na chvíli odejdeš nebo když spolu nejsme sami, ale když spolu sami jsme, tak mi není jedno, že mě miluješ, ale nechceš mi ho v******t. V naší lásce mi chybí podstatná věc a její absence mě trhá na kousky. Buď to doplň nebo zchladni.
08. 05. 2014 v 13:44Off-line onlip  (61/180/84)
V životě je tak málo pevných vztahů, že bych se toho kluka nevzdával a netrápil ho hrozbami likvidace přátelství nebo lásky. Sám nejspíš přesně nevíš, co to je, nedivím se, nediv se tedy ani jemu, dejte tomu čas. Měl jsem to s pár kluky podobně. Být tebou, pečuju o ten vztah, rozvíjím ho, snažím se tomu klukovi umožnit, aby sám sebe přijal. Je naprosto běžné, že kluk snese kouření, ale líbání se lekne. Dobře, tak na něj jdi pomalu, nech ho, ať si zvyká, když tě chce. S babou nejspíš jen tak markýruje.
08. 05. 2014 v 21:36Off-line honzak  (33/183/65)
Onlip: takovýhle porozumění mě ještě čeká
09. 05. 2014 v 00:25Off-line Anonym
A teraz mi powedzte o našom vzťahu čo si mám myslieť , pohádali sme sa a napísal som mu sms :Ja by som fakt bez teba newedel žiť si užasný pre mna ľúbim ťa ako krásnu priatelsku hodnotu tak prečo si ubližujeme ked máme take krasne city pre seba wed je to smutne nerob to už prosím wed sa máme strašne radi tak si neublizujme ty ma ranis ja som potom hnusný ty plačes mna to mrzi potom a kčomu je to ? no k ničomu neublizujme si ked máme taký krásny a pevný vzťah ktorý nám moze tolko ludí závidieť no neni to smutne ze prave takí ludia my dvaja co sa máme tak radi sa ideme zranovat ? tak to nerobme mám ťa skurwene rád hlupáčik že mi je aj smutno a by som ťa vystískal teraz a ciítl tu oporu krásnu a priatelstvo od teba cez objatie a powedal ti že aby si ma drzal a nikdy už nepustil aby sme boli spolu vkuse a nezranowali sa ale len sa smiali a zboznowali jeden druheho a lichotili krasnymi slowami jeden druhemu :( a on MI odpisal TOTO :Však toto že neviem prečo to robim :( ale zase to bolo také že som to ani nechcel spraviť :( mám ťa veľmi rád a chcem robiť to čo si napísal ... Aj to že sa budeme smial a lichotit si a to objatie a všetky krásne veci okolo toho ;) a hádam to bude také ako pred tým ... dufam že som nepadol veľmi dole u teba a stále sa budú robiť take krásne veci ako pred tým ;)----------------------------------- Proste o jeho písanie na moju adresu no ja newiem :o ako to mám brať z hľadiska jeho orientácie :o
09. 05. 2014 v 00:33Off-line popipol  (25/164/55)
No uz si myslim ze je bi a nechce si to priznat , ale stale je divne ze to v sobe drzi, ja se mu ani nedivim :/ ale kdyz sam vi ze u tebe ma tu oporu ..... je to divne o.O
09. 05. 2014 v 00:47Off-line zdenekjasmin  (39/198/90)
Anonym (matúš): souhlasím s Dominik. art k sexu mezi nimi došlo. To že se nechce líbat vůbec nic neznamená.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 05. 2014 v 11:46Off-line Anonym
Ale má strach z bozkávania ... resp. že to neni ono mi povedal
10. 05. 2014 v 22:33Off-line honzak  (33/183/65)
Třeba neumíš líbat O:-)
11. 05. 2014 v 15:24Off-line radomir  (40/183/75)
Problémy a bloky jsou jen v jeho hlavě... Bohužel. Někomu uvědomění si sebe sama trvá holt déle... Každopádně je doležité, že ví, co k němu cítíš, že to svým způsobem opětuje, ale někdy je toho na něj asi moc a do toho na něj třeba někdy moc zatlačíš - třeba i nechtěne - a je z toho problém. Každopádně je důležité, aby věděl, že se takto jako k němu, nechováš ke všem a už vůbec né ke svým jen kamarádům - aby si to začal více třeba uvědomovat... Jen to musíš dávkovat, pač když to na něj vysypeš (prostě se třeba i sám trápíš a přejde to únosnou mez a holt vypěníš a ošklivě mu to řekneš do očí) zákonitě se on zablokuje... Pak je vám to oběma líto... Důležité je, že k sobě najdete pořád cestu. Jen nesmíš na něj tolik tlačit. Myslím, že je gay, jen si to bojí sám sobě přiznat... Proto kuřba mu nevadí, ale polibek by snad i bral jako projev něčeho hlubšího, citovějšího a pro něj adresnějšího z hlediska orientace...

Sám jsem podobnou věc prožíval, proto říkám, netlač na něj. Sám jsem to skoro totálně posral, ale překonali jsme to a jsme spolu doteď :-)
11. 05. 2014 v 17:50Off-line kamarati14  (30/-/-)
Ja to mám to isté........a Tiež som na vážkach :)
12. 05. 2014 v 11:52Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (matúš): Tak ho nelíbej na ústa, a už vůbec ne dovnitř. Polibek je intimnější než cokoli jiného. Jinak trvá, co jsem psal: Toho vztahu bych se nevzdával, bojoval bych o něj.

Honzak: To přijde s věkem. Párkrát projít míchačkou, začne to krystalizovat.
16. 05. 2014 v 00:32Off-line Anonym
Ale najhoršie , čo môže byť , je nevedieť čo očakávať a kedy konečne nastane ten "zlom" , resp. či vôbec nastane. Inak Ďakujem za rady.
radomir : Ty si to úplne vystihol ! môj vzťah s ním, áno presne , zablokuje sa má" stiahnutú " reakciu a potom nás to oboch mrzí . . . a v tom si mal pravdu, dôležité je , že k sebe stále nájdeme cestu a my ju stále nájdeme, on stále stojí o mňa , vždy mi napíše vždy za mnou príde, nech sa deje čokoľwek , aj keď mu z nervov poviem, že ako je orientovaný podľa mňa , tak on napriek tomu stále je pri mne, stojí o mňa a robí pre mňa neskutočné , obetavé veci :* a všíma si na mne neskutočné detaily, aj to ako vydýchnem , z toho vníma a cíti , že som z niečoho nervózny, aj ako sa pozriem, cíti čo si myslím a hneď sa ma pýta a chce ma rozveseliť a podobne, úžasné .... tie city :) pre neho "nedefinovateľné"
16. 05. 2014 v 10:57Off-line radomir  (40/183/75)
:-), matúši, v tom co píšeš vidím tak trochu sebe a i mého přítele/kamaráda. Zrovna tak já jsem starší než on (já 30 on 24), zrovna tak i já jsem ve své orientaci uvědomnělejší - tak jako ty... Zrovna tak podobné pocity...

I já jsem mu musel otevřít oči - pač už jsem se na to nemohl dívat, navíc náš vztah byl již natolik intenziví, že jen jako kamarádství to něco mezi námi prostě nešlo klasifikovat - i když v té době ještě bez jakýchkoliv intimností.

Když jsem viděl jak se v tom plácá, navíc já jsem se tolik trápil tím, že to v té době nebylo opětováno - respektive bylo, ale tím jeho zvláštním způsobem... Tak jsem začal tím, že jsem mu sám přiznal svou orienaci - jemu zazářila očka - psal mi ještě více, pořád chtěl vědět, jak jsem to na sobě poznal atp. A jednou takle na pivu jsme se opět bavili tímto způsobem, on mi předvedl takovou svůdnou kreaci a když jsem se jej zeptal, tak mi v této slabé chvilce řekl, že spíše kluci by jej zajímali, ale že neví...

Já se neudržel a vyjel jsem na něj (sexuálně), ale on to tehdy ve své zmatenosti nepřijmul dobře - navzdory tomu, co mi řekl téhož večera...

Nastal úplný blok z jeho strany a já i když jsem hodně trpěl, dal jsem mu prostor, aby přemýšlel... Cestu jsme k sobě našli (s menšími pauzami jsme byli o prázdninách v kontaktu), avšak jen jako kamarádi. Jenomže já jsem to tehdy velmi špatně rozdýchával a sem tam na něj zatlačil . což se projevilo zákonitě blokem ke mně. Vadilo mu pak cokoliv jsem řekl k jeho osobě...

Hodně odmítal svou sexualitu, bylo to ošklivé období... Avšak v té době se stalo, že mu o jeho homosexualitě řeklo více lidí v okolí - čili neslyšel to jen ode mě (já to věděl hned poprvé, co jsem ho viděl - poznali jsme se na VŠ a z kolegů se stali kamarádi, z kamarádů přátelé a z přátel milenci - ale že to byl dlouhý vývoj :-))) ) a tak, jak to slyšel i od jiných nezávisle na sobě - od kamaráda od něj z gymplu, plus i od jedné kolegyně, tak nad tím začal přemýšlet...

Opět jsme to dost rozebírali, až se stalo, že hezký večer pokračoval i u něj na pokoji :-). A pak se také stalo, že jsem pár dní bydlel u něj a zkrátka i po sexuální stránce vše klapalo - každý den :-) a i někdy několikrát denně:-) a pak zase nastal zlom u něj a blok...

Pač zbytek prázdnin jsme se neviděli (ale skoro každý den si volali) a po prázdninách byl on ke mně opět mírně rezervovaný - zjistil jsem, že se pokoušel o nějakou holku - aspoň s ní navázat větší kontakt a to byl zase rozkol toho všeho... NIkdy to však nezašlo déle, než jen od psaní mezi nimi...

Vím, že tehdy jsem to nesl rovněž špatně a řekl jsem mu, že už na to nemám a že už ani nechci a že to jak se k němu chovám je dáno mými city k němu - nikoliv tím, že by byl jen můj kamarád... Tak jsme si oba pobrečeli a tak jak popíral svou homosexualitu, tak jsme se i veřejně líbali - bez ohledu na to, zdali nás někdo vidí a pak se i večer spolu vyspali :-).

A co pomohlo? Nenutit mu pořád jeho homosexualitu - i když vím, kde je pravda, ale začali jsme komunikovat ohledně jeho bisexuality (tehdy ve svých raných začátcích jsem se takto též označoval a pomáhalomi to v akceptaci sama sebe) a hle úspěch se dostavil :-).

I když nedávno mi oznámil ,že by to chtěl zkusit s holkou (mluvíme spolu naprosto otevřeně) - což na jednu stranu chápu (sám jsem spal s holkami), na druhou mě to dost ničilo. Ale jelikož i u nás funguje to, co píšeš, tzn i z malých náznaků vysledoval mou aktuální náladu , tak jsme o tom dlouze hovořili - několikrát.. A prostě se navzájem ztratit nechceme, takže jsme spolu, hodně mluvíme a i když vyslovil, to co vyslovil, někdy až překvapivě pro mě svou sexualitu (homosexualitu) přijímá a i ve svých projevech si jí je sám vědom.

V současnosti bych si svůj život nedkázal představit bez něj...

Proto mu to příliš nenuť, zkuste se spíš pobavit na téma jeho bisexuality, on si je a bude ještě vědom té opory, co má v tobě. Avšak narovinu bych mu řekl, že tak jak ty se snažíš brát ohledy na něj se zase tobě dost špatně akceptuje to, že má nějakou babu a že pokud on chce, aby váš více než prátelský vztah fungoval, měl by s tím něco dělat, pač nemůže to být tak, že on bude mít babu (na venek) a přitom tebe v plné kráse a v plném rozsahu jen pro sebe... Takhle to prostě nefunguje a to bych se mu asi pokoušel postupně vysvětlovat...

Hlavně ho nezažeň, mně se to skoro povedlo, ale jen díky opravdu silnému vztahu mezi námi jsme k sobě tu cestu zase našli...

Přeji štěstí a drž se :-). Konec slohu:-).
16. 05. 2014 v 11:19Off-line radomir  (40/183/75)
Děkuji za dočtení slohu až na konec :-). Někdy se říká, že láska hory přenáší a u nás to platí dvojnásob :-).

Já už si zvykl na to, že u mě to prostě nejde jendoduše. I když to vyzní ošklivě, tak bisexuála už ani omylem... Samozřejmě k mému partnerovi mě toho pojí více, takže i tu jeho tzv. bisexualitu jsem schopný akceptovat.

Uvidíme, jak se to bude dále vyvíjet :-).
16. 05. 2014 v 12:32Off-line onlip  (61/180/84)
Radomíre, podobných vztahů, vydupaných ze země, odbolených, si vážím nejvíc. Ať vám všechno klape a Matúš ať najde sílu vším projít a provést tím i kamaráda.
16. 05. 2014 v 13:12Off-line radomir  (40/183/75)
Uzvazne, onlip, moc děkuji :-). jak říkám, uvidíme, snažím se mu dávat tolik pochopení, kolik jen mohu. Nicméně u něj veliký progres nastal a z lehce sobeckého jedince zahleděného tak trochu do sebe se stal mazlík na n-tou, který už jen nevidí to své a začíná si uvědomovat, že taky může ranit okolí svým jednáním...

Zároveň si velice intenzivně všímá mých grimas, reakcí a ihned se ptá, když cítí, že se já necítím zcela dobře a co děje, zda nejsem smutný atp...

Krásně se doplňujeme, kéž by to vydrželo i dále. Já už si v mých třiceti letech dokážu představit, že bych mohl být jen s ním, ale zase tak nějak chápu, že je on mladší atp. Uvidíme, budu či budeme si užívat toho, co se nám nyní nabízí a co bude dál, je ve hvězdách i když tuhle dokonce mluvil o možnosti dítěte a soužití nás dvou, jak říkám, nechávám tomu volný průběh. On už přeci jen pochopil co k němu cítím a hlavně co on cítí ke mně a co máme v sobě navzájem.

Moc vám děkuji za přečtení:-)
17. 05. 2014 v 15:03Off-line Anonym
Radomir - tvoj príbeh ma veľmi dojal, proste aké krásne môžu byť city medzi dvoma ľuďmi , krásne a pravé, že po takých prekážkach a čase si vybudujú tak kvalitný vzťah , prešiel si si fakt "hovnami" s ním a dosť si sa musel trápiť, keďže viem, čo to je , ale ty si to vydržal , obdivujem Ťa.Je to veľmi náročné zvládnuť také niečo , pretože tie city veľké ako aj ja mám k svôlmu chrústikovi sa dajú veľmi ťažko ovládať niekedy a je to veru veľký boj, ktorýsa bojím, že neobstojím, pretože ja som pre lásku trápil už dosť dlho času a nikdy som ešte nemal opätovaný vzťah a človek už nevládze .... niekedy mám strach , že budem zase na dne ...
19. 05. 2014 v 19:34Off-line radomir  (40/183/75)
Děkuju, trápil jsem se dost, ale trpělivost mi přinesla růže. Mám ho hrozně rád :-), proto ti moc držím palce, ať to nějakým způsobem vydržíš, netlač na něj příliš (typu jsi gay a basta), ale musí znát tvé pocity, co k němu cítíš, jak se vyrovnáváš s nějakou tou babou (na venek) a že ho prostě máš rád a stojíš za ním atp.

Pokud je to silný vztah, tak to překonáte. Hele, já jsem toho měl kolikrát plný zuby a tak jak jsem se kolikrát snažil ovládat, to prostě někdy nešlo a opravdu jsem na něj vybouch i ošklivě, pak nám to bylo líto i slzička ukápla pak, ale prostě chce to, abyste mluvili a to hodně, vše si řekli, nenechali nic kvasit, pak to některý z vás pobere špatným způsobem a je škoda, abyste se ztratili navzájem.

Doufám, že jsem ti nanil svým příběhem trochu entuziazmu do žil. Drž se a hodně štěstí!
19. 05. 2014 v 23:48Off-line Anonym
Ako som si všimol vo viacerých konverzáciách tak MUSCLEHULIBRK , tak ty si taký "múdry" , akurát tak píšeš komenty , čo stoja za prd ...
20. 05. 2014 v 01:52Off-line honzak  (33/183/65)
Třeba má jinou zkušenost :) já s nim musim souhlasit, i když v minimu případů
30. 09. 2014 v 03:53Off-line sagniav  (34/187/61)
Já bych o tomhle vědel vyprávět :(
taky se mi stalo něco podobního.. třeba vám to nakonec vyjde ;)

A odkud vlastně jste? z jednoho města ?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload