Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Může za to chybějící otec?

09. 05. 2014 v 08:51Off-line Ma.xo  (26/184/63)
Ahoj. Je mi právě 17 let a s klukama již mám své zkušenosti. Většina gayů žije jen s matkou ( bez otce ). Je možné, že můj velice vřelý vztah ke klukům vznikl tím, že celý život žiju jen s matkou ? Že podléhám mateřské výchově a prostě mi doma chybí mužská ruka ? :)
09. 05. 2014 v 09:04Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Nemyslím si, že většina gayů žije pouze s matkou. Toto je spíše obecný trend, kdy po rozvodu rodičů se dítě přednostně svěřovalo matce. Dneska už je to trochu lepší, ale otec o to musí hodně bojovat a větší šanci má, když je matka neschopná (alkohol, drogy, apod.). To, jestli ti chybí "mužská ruka", by mohlo být poznat v tom, jaké kluky si hledáš (starší, dominantní a tak), ale to, že máš "velice vřelý vztah" ke klukům s tím souviset nebude.
09. 05. 2014 v 09:51Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Přesně tak ono to nebude ani tak o tom, že "Většina gayů žije jen s matkou ( bez otce )", jako spíš o tom, že se polovina manželství rozvádí, takže situace, kdy dítě vychovává jeden rodič není zrovna vzácná.
09. 05. 2014 v 14:57Off-line klucinek  (33/176/75)
Ale babkyn k***t, já žiju s otcem a sem taky buzík...
09. 05. 2014 v 17:00Off-line igni  (36/192/130)
Ne, je to uplna pitomost, i to s tou vetsinou gayu prosimte, to na to ma vliv opravdu minimalni. Resp. na homosexualitu jako takovou to vliv nema zadny, ale mozna pokud ti chybi v zivote nekdo, kdo do tebe husti jak musis mit zenu a deti a pokracovat v rode, tak si to snaze priznas, ale nic vic ;)
09. 05. 2014 v 19:41Off-line poklad  (29/177/69)
Úplná pitomost...
Znám spoustu gayů z kompletních rodin a spoustu heteráků co vyrůstali jen s matkou...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 05. 2014 v 20:38Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Já vyrůstal v úplné rodině do svých 18ti let a taky to nikterak nepotlačilo mé zalíbení v mužích. :) Není nutné, aby děti měly genderové vzory v rodině. Dovedou je přejímat i ze svého širšího okolí. A nakonec ty sám si určíš, jakým člověkem a jakým mužem chceš být. A opravdových mužů je v dnešní společnosti velmi málo, bohužel. Nicméně i gay může být opravdový muž. :) A to, že máš rád jiné muže nesouvisí s výchovou, protože to zásadní se ti stalo už v děloze. Zatím asi nejpravděpodobnější je, že homosexuální orientace je dána vývojem mozku a nedá se nijak zvrátit. Po rodičích dědíme dokonce i to, jaké muže budeme preferovat. (A to jsem si nevycucal z prstu, shodli se na tom embryoložka a neurovědec.) :)
14. 05. 2014 v 14:00Off-line onlip  (61/180/84)
Řešil jsem to dlouho, ale myslím, že v tomto případě příčinná souvislost není. Mám otce, nerozvedeného, partnersky vůči matce absolutně spolehlivého, přesto jsem se tu vyskytl jako jiný. Je fakt, že se mi nevěnoval, nevedl mě k obvyklým klukovským aktivitám typu fotbal/hokej, ale i kdyby se snažil, skončilo by to asi stejně. Sám jsem si v dospívání v okolí vyhledal muže ve věku svých rodičů, kteří mě učili fotit nebo najít vztah k literatuře. Samozřejmě vše bez dotyků.
16. 05. 2014 v 09:49Off-line Klystirius  (37/193/85)
Ja som tiež nad tým rozmýšlal, ale ako pozerám tak to vela ludí vyvrátilo, ale čo mi je isté že matka mi ženské viacej zhnusila skrz svoju sprostotu :)
16. 05. 2014 v 15:43Off-line tukan6991  (27/175/64)
Nevím, můj názor je, že možná bys v případě kompletní (a šťastné) rodiny nejdřív třeba zkoušel hledat partnerku, ale protože ti chybí ten otec, tak jsi rovnou přešel na hledání mezi kluky. :) Ale nevím, jak to v tomhle ohledu máš, takže to neber nijak moc vážně, ale jako úvaha mi to přijde správná. :)
17. 05. 2014 v 01:31Off-line Addam  (27/-/-)
Homosexualita je vrozená. Takže si myslím že ne.. =)
17. 05. 2014 v 04:26Off-line Betonica  (39/191/93)
Michas dve veci dohromady. Zkusim smysluplne rozebrat obe.

Neni pravda, ze by vetsina gayu zila s matkou, stejna jako lesby neziji jen s otcem. Okolo sebe mam dost gayu a leseb, vetsina pochazi z uplnych rodin, stejne jako ja sam. Ta myslenka me ale zaujala a navazuje na ni moje druha odpoved.

Vztah mezi matkou a synem se ridi jistymi pravidly, obecne se jim rika Oidipuv komplex, detaily najdes na webu. Ve zkratce. Jde o to, ze muzsky potomek si nezridky vybira partnerku/partnera s podobnymi vlastnosti jako ma jeho matka. Takovy syn do znacne miry vlastne hleda/projektuje ve svych partnerech navyky ziskane z domova, od sve matky. Podobne funguje Elektrin komplex mezi otcem a dcerou, o tom ale treba jindy.

Homosexualita je podle vseho vrozena, neni tedy mozne ji ziskat vychovou nebo jinym vnejsim podnetem. Matka ma v zivote kazdeho cloveka vysadni postaveni, nebot je to prave ona, jejiz hlas slysi dite jeste v deloze, vnima jeji vuni, mimiku a gestikulaci, saje z jejiho prsu a tak dale. Mezi matkou a ditetem vznika dozivotni silne pouto, prave na zaklade technto rannych zkusenosti. Vsechny tyto podnety spoluutvari budouci osobnost cloveka. Pozdeji pak matka ovlivnuje chovani a nazory svych deti, cimz formuje nektere jejich vlastnosti a vytvari jejich postoje k ruznym vecem.

Je to tedy tak, ze jako homosexual jsi se narodil. Tvuj vrely vztah ke chlapcum tedy Tvoje matka nijak nezapricinila. Jejich vyber a nasledujici prubeh vztahu uz ale do znacne miry predurcila prave tim, jak na Tebe pusobila.
09. 09. 2016 v 17:05Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Vyrastal som s matkou a celkom aj verim, ze by to mohlo mat suvis...
09. 09. 2016 v 19:30Off-line Qwertik  (31/-/-)
BussterX kde jsi to četl ? Můžeš vypsat zdroj této informace ? Děkuji.
09. 09. 2016 v 21:17Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jenže jiný než genetický vliv na vznik homosexuality nebo nějaké formy sexuální deviace a odlišnosti je ale též fakt. :-P

Traumata různého druhu, která člověk prožil v dětství, kdy se formovala jeho osobnost a identita, MŮŽOU (a můžou zdůrazňuji) mít též vliv na jeho sexualitu. Typické jsou příklady různých sexuálních násilníků, u kterých byla z většiny zjištěna skutečnost, že i oni sami byli v dětství sexuálně zneužíváni, tzn. že sexuálním deviantem se nenarodili, ale stali se jím na základě výchovy a prostředí, ve kterém vyrůstali. A stejně to může fungovat i v případě homosexuálů, transexuálů..., že prostě kdysi prožili něco, co je vnitřně pozměnilo.

Takže ano, pokud dítě chlapec nějakým způsobem negativně a víc než normálně prožívalo skutečnost, že nemá otce a vyrůstalo jen s matkou, která navíc byla megera, tak potom může takové dítě hledat partnerský (a z toho plynoucí i sexuální) vztah například u padesátiletého chlapa, protože někoho takového ve svém životě postrádalo. Zkrátka opak Oidipovského komplexu. Stejně tak znám případ mladý holky, která byla v dětství zneužívána otcem. A s kým myslíte, že teď navazuje partnerské a sexuální vztahy? S chlapama samozřejmě ne, protože se ji hnusí. Je to lesba. Náhoda?

Prostě ať se to někomu líbí nebo ne, tak na sexualitu může mít vliv daleko víc věcí než jen genetika. To ale ovšem nic nemění na tom, že člověk se zpětně už nezmění, čili ať už je homosexualita vrozená nebo získaná, tak je trvalá.
09. 09. 2016 v 21:31Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
S tím zase opatrně. :-P
10. 09. 2016 v 12:31Off-line nick2000  (103/-/-)
To co jsi napsal Ma.xo je blbost :) žiji jen s otcem a jsem gay
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 09. 2016 v 12:34Off-line misanek007  (24/-/-)
Neposilam
10. 09. 2016 v 12:47Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Já chci taky Mišákovu hambatou fotku. Vlastně nechci, ještě mu nebylo osmnáct. :-P
10. 09. 2016 v 12:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukino musíš počkat až ti bude padesát a získáš certifikát ochránce nezletilých hošanů :P
10. 09. 2016 v 13:10Off-line Mio6602  (103/-/-)
Busster: Tak ono možná jak s kým. Občas si pár řádků vyměníme a fotky si neposíláme (i když fotka obličeje by mi nevadila :) )
Možná jiní koledují tak dlouho, až vykoledují. Třeba o tom to bude ;)
10. 09. 2016 v 13:23Off-line Mio6602  (103/-/-)
Busster: Tak to jsem rád, že ti můžu udělat radost. Ještě jsme tě nestihli pomluvit :D Ale možná to bude proto, že jsem taky darebák, tak přece nebudu střílet do vlastních řad, že jo? :)))
10. 09. 2016 v 13:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nechte Mišáka, nebo uvidíte. :-P
10. 09. 2016 v 13:29Off-line Mio6602  (103/-/-)
Lukino: Já už viděl lecos, ale rád se podívám vždy znovu :P :))
10. 09. 2016 v 13:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Mio, mně upe stačí debata veřejně v poradně s těma děckama který si v sedumnácti myslí že všechno ví a všecmu rozumí, jestli tobě a dalším padesátníkům přináší uspokojení dělat náhradní tatínky a dědečky hošíkům a přitom vám z nich stojí p**a tajně tak je to váš boj :P
10. 09. 2016 v 13:35Off-line Mio6602  (103/-/-)
Busster: No já tak nějak čekal, kdy tahle reakce přijde, ale neříkáš to tomu pravému. Na to jsou tu experti někteří jiní. Tak, jak kecám s tebou, tak se bavím s kýmkoli, kdo nemá místo IQ jen ÍÁ. Kromě toho předpokládám, že každý může být fejk.
09. 01. 2024 v 12:29Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tohle mě docela zaujalo, táta odešel za partnerkou v mých 15, ale na starší nejsem a nechci, aby se bf choval jako by byl starší o polovinu třebas....

Ale spíš mám ted problém v tom, že máma měla po tý borelioze v létě ještě bezpříznakovou mrtvici, poznali to až na kontrole, a stejně už cca půl roku vůbec nechodí, leda k doktoru taxíkem, takkže pokud bychom chtěli spolubydlet, možná bych ji musel vzít taky, do DD nechce....
jop, ekonomie škodí zdraví, ale bude tam i dědičnost, její táta byl vete Mvdr. a měl to 3x +po tom 3. byl na vozejku. Asi bych teda tátu musel zastoupit, i když rozvod mu zatrhla..../fakt by ji to uráželo, bejt rozvedená, po tom, jak se ty rozvedený chovaj, už chápu.../....a to nejsem konzerva.....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 01. 2024 v 03:23Off-line Insomniac81  (42/180/85)
Mě po rozvodu rodičů od 12 let vychovavali prarodiče v křesťanském duchu. Homosexualita byla tabu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload