Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Važte si toho, co máte, a nekoukejte na okolí

09. 05. 2014 v 23:36Off-line Anonym
Ahoj')
Nevím ani kde začít. Není to nic o čem bych potřeboval poradit :)
Ale před cca rokem sem poznal jednoho kluka. Když sem ho poprvé viděl tak se mi ani moc nelíbil.. Postupem času, nevím zda jen zamilovaností ale se z něj stal Krásný ale opravdu hodně krásný kluk. Miloval sem ho z celého srdce a přišlo mi že on mě také.. Postupem času nám do toho ''užasného'' vztahu přišli problemy. Hodně sme toho překonali ale hodně sem nezvladl tak sem to ukončil. Vím že to toho kluka muselo tak moc bolet a také vím že mi to nikdy neodpustí :) Byli sme spolu 9 měsíců. 9 překrásných měsíců a když se na to kouknu zpětně tak bych tolik věcí udělal jinak a tolik věcí mu chtěl vysvětlit. Myslel sem si že bez toho kluka nemám už šanci žít že bez něj sem nic! Je to už 3 měsíce a ten kluk mě hrozně moc nesnáší a nemůže mi pomalu přijít ani na jmeno a mě to stále dusí.. Poznal sem za tu dobu už tolik kluků ale žádný z nich nebyl jako on. Žádný z nich neměl s ním nic společného. Proč furt hledám ve všem jeho? Protože s ním mám tolik krásných zažitků.. Ano je jich i hodně špatných a jak rád bych je změnil. Proč to sem vlastně píšu. Važte si toho co máte a nekoukejte na okolí ♥ protože jednou se může stát že o to přijdete a ani vlastně nebudete vědět proč. Bude to rok už.. Rok co sem ho poznal.. A tak moc bych ho chtěl tady mít a obejmout ho a vše mu vysvětlit.. Vše uplně od začatku.. Nikdy už to nepůjde :/ Pokud někoho máte.. Važte si toho jaký je a nehledejte na něm chyby. Jen tak mezi řádky.. Miluji tě až ke hvězdám a nazpátek ♥
10. 05. 2014 v 14:33Off-line gayyy  (26/171/63)
Moc hezký :-)
Ale první krok je ten že nějakého kluka musíš mít :-( na vztah
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2014 v 18:30Off-line none  (29/190/85)
Bože tieto sračky.. nepoznáš ho ani rok ale už vieš že bez neho nejde žiť.. odíď niekde ďaleko a zamysli sa.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 18  Nahlásit
10. 05. 2014 v 20:43Off-line Pajann  (25/186/70)
Krásný .....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2014 v 21:27Off-line Anonym
Ono když si s někým 9 měsíců a trávíš s nim všechen volný čas a cítíš k němu to co cítíš zak věř nebo ne přijde ti že se v tobě vše roztrha:) a jestli zy si to nikdy nezažil tak na jednu stranu ti gratiluji a na druhou mi tě je docela líto:))
10. 05. 2014 v 22:34Off-line Anonym
Že je takový pocit :) nebo aspon já to tak měl :))
A proč sem ho opustil? Protože mi všechno bylo málo :) ale to vidím až a odstupem času :) A to není jediný .) Byla tam i nevěra z jeho strany a tak a v tu chvíli sem vybouchl a řekl konec.
10. 05. 2014 v 22:40Off-line gayyy  (26/171/63)
To je ale dobře nevěra by se nikdy neměla odpouštět...Nevěru nevezmeš zpátky !
10. 05. 2014 v 22:44Off-line Betonica  (39/191/93)
Proc hledas ve vsem a v kazdem toho kluka? Rika se tomu projekce. Ten clovek v Tobe zanechal svoji stopu, ktera je navic podporena emocne. Jak pises, city jsi k nemu choval, a stale chovas, velmi silne. Po trech mesicich nemuzes ocekavat, ze ta stopa bude zahlazena. Zustane v Tobe naporad, jen casem bude blednout a slabnout tak, aby mohl nekdo jiny udelat jinou stopu. Ted jsi ve vazi, kde promitas svoji predstavu o tom klukovi do vsech dalsich. Ta Tvoje predstava nemusi byt vubec totozna se skutecnosti, je docela mozne, ze ten kluk byl uplne jiny, nez ho vidis. I presto ted podvedome hledas podobny typ chlapce. Na jednu stranu je dobre, ze podobny chlapec se bude podobne chovat a je mozne, ze bude podobny i v mnoha jinych vecech. Na druhou stranu jsi sveho kluka opustil z nejakeho duvodu. A paklize hledas podobneho chlapce, muze se stat, ze i jeho opustis z toho duvodu. Mozna by tedy nebylo od veci hledat jiny typ chlapce, ktery ma jine vlastnosti...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 05. 2014 v 10:38Off-line Anonym
Betonica: Asi si to vystihl nejlíp :')
11. 05. 2014 v 10:38Off-line Anonym
Gayyy: Myslím si že nevěra se dá nějak překousnout, tedy pokud není opakovaná :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 05. 2014 v 11:07Off-line Anonym
Ale dá se to :) Ikdyž někdy to jde těžko :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 04. 2015 v 03:41Off-line ozvien  (73/-/-)
Stáří je nakonec měřítkem našeho minulého počínání a teprve v té době dospějeme k jakémusi hodnocení toho co bylo v našem životě nejlepší nebo nejhorší. Staré přísloví říká, kaše se nejí tak horká jak se uvaří.
22. 04. 2015 v 07:08Off-line sirEragon  (58/182/82)
A vo tom to je tahle menšina. Přeletava, nestabilní, na vztah se absolutně nehodicí.
24. 04. 2015 v 16:39Off-line Spectre  (25/176/65)
Je to krásně napsané :3 ... (Až na ty chyby) :D Ale krásné :3 Že by tu byl někdo normální? Může mi autor napsat, moc prosím :)
24. 04. 2015 v 21:53Off-line esthetique  (41/-/-)
Předpokládám, že tazatel je -NÁCTILETEJ a jsem velice rád přerad, že mi víceméně dává zapravdu hned v několika věcech ohledně
-NÁCTEK:
1. v podstatě neví co chtějí, to co maj jim nevoní a chtěj něco jiného
2. délku vztahu měří spíš v týdnech než měsících (proto má tazatel pocit, že
9 měsíců, to už je něco - ha ha ha)
3. za další 3 měsíce vystřídat několik dalších jen potvrzuje body 1) a 2)

ABY BYLO JASNO, já tady nemoralizuju, jen bych rád, aby si pokrytecké -NÁCTKY už konečně přiznaly, že s VÁŽNOSTÍ jejich vztahů to nebude až tak žhavé. hlavně, že všichni hledaj VÁŽNÝ VZTAH, ha ha ha ha ha
a to co ve skutečnosti prožívaj je série úletů. akorát nemaj koule si to přiznat
24. 04. 2015 v 22:00On-line BussterX  (103/130/150)
Když je ti patnáct, rok vztahu představuje jednu patnáctinu tvýho života... když je ti padesát, rok vztahu představuje jednu padesátinu tvýho života... ve třiceti je to jedna třicetina... to mění trochu optiku nazírání délky trvání čehokoliv, vnímání času je subjektivní...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload