Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s homofóbom v triede

11. 05. 2014 v 20:07Off-line Anonym
Ahojte, nikdy by som neveril, že budem žiadať aj ja, ale stalo sa :). Potrebujem vedieť názor väčšiny, pretože som presvedčený, že nie som jediný, kto má takéto problémy. Resp. taký problém. Je ním jeden môj spolužiak, ktorý si o sebe myslí, že je veľký mačo a jeho hlúpe poznámky k mojej osobe sa deň-čo-deň stupňujú. Nemyslím si, že by bolo na mne vidno, že som gay. Ani sa tak nesprávam, som o tom presvedčený. Problémom je zrejme niektorá z mojich "dvoch dobrých kamarátok". Musela sa niektorá prekecnúť. Ja som od prírody pacifista a nikdy som nebol ani bitkár, čiže je pre mňa ťažké takéto situácie riešiť. Spočiatku som bol v pohode, no teraz je to čoraz viac nepríjemnejšie a bolestivejšie. Aké s tým máte skúsenosti, čo si o tom myslíte. Ďakujem :)
11. 05. 2014 v 20:19Off-line numberfour  (26/187/-)
Asi neodpovím na tvou otázku, ale pokud to chápu správně, měl bys to říct.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 05. 2014 v 20:19Off-line klucinek  (33/176/75)
Je teplej taky...a Ty pro příště víš že to co chceš aby věděla přes noc půlka Zeměkoule řekni ženský...
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 05. 2014 v 20:23Off-line numberfour  (26/187/-)
Klucinek: Já osobně pochybu, že by byl taky na kluky.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 05. 2014 v 20:26Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Numberfour - No, právě to se mi nezdá.Ten, kdo má potřebu upozorňovat, že buzny jsou tohle a tamto, tak tím skrývá, že je též. Ale není to vždy..
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 05. 2014 v 20:27Off-line numberfour  (26/187/-)
AnonymKralík: No právě,... Uznávám že tam nějaká ta šance je ale podle mě bude ještě menší než normálně.
11. 05. 2014 v 20:31Off-line Anonym
Nie, nie je gay, to viem určite. Problém je v tom, že sme školička, kde sú gayovia veľké tabu. Nemáme ich tam veľa (určite ich je veľa), ale len 2-ja alebo 3-ja sú priznaní :) A keď hovorím o "ženskej", tak niekedy tá dokáže udržať tajomstvo skôr, ako niektoré "vytočené" stvorenia :) Nemám rád to označenie, ale je to tak. Dôveroval som im, to sa môže stať v prípade hocikoho :) A ďalším faktorom je prudká homofóbia v rámci celej školy, takže... :)
11. 05. 2014 v 20:31Off-line numberfour  (26/187/-)
Taky záleží na jaký škole jsi, pokud tam máš víc holek tak si myslím že ty se tě spíš zastanou.
11. 05. 2014 v 20:36Off-line Anonym
Nie, sme tak vyrovnane :) je to gympel :) niektoré dievčatá sú dokonca ešte väčší homofóbia - nie konkrétne v našej triede, ale tak počul som :)
11. 05. 2014 v 22:12Off-line januar1  (38/185/79)
No tak zalezi co ty aj hovori a ci to uz vedia vsetci v triede
11. 05. 2014 v 22:23Off-line johnj  (40/186/82)
Ne všichni jsou připraveni žít s tajemstvím jiných lidí. Někdy nezvládají ani kostlivce ve vlastních skříních.
Ale bych odpověděl alespoň trochu "normálně"... Myslím, že by ti pomohl pár kamarádů - dobrých kamarádů kluků, kteří se za tebe postaví, budou ti oporou a pomůžou ti uvedeného blbečka zvládnout. Navíc budou muset být ochotni na sebe vzít podezření, že jsou taky gayové, a unést případné záměrně šířené "zaručené pravdy" o tom, jak si spolu užíváte. To není vůbec lehký úkol.
Přeju hodně štěstí!
11. 05. 2014 v 23:05Off-line Schwuller95  (28/178/67)
Možno by pomohlo, keby si jednoducho prišliel pred ostatnými k nemu a s dôrazom, odhodlaním a sebavedomím mu vysvetlil, že si neželáš a vyprosuješ poznámky na tvoju osobu. Musí to vyzerať ale presvedčivo a skús sa vtedy ešte obrátiť na niekoho, kto ťa podrží. To je ale len jedna z možností... Hlavne sa na to tak nesústreďuj, ale skús sa zamerať na tých, ktorí ťa tolerujú...
12. 05. 2014 v 20:23Off-line Klystirius  (37/193/85)
Sabotuj mu život
12. 05. 2014 v 21:30Off-line numberfour  (26/187/-)
Když mu budeš sabatovat život, tak to nepomůže aorát to bude mít rychlejší spád.
13. 05. 2014 v 09:23Off-line ent  (50/183/100)
Nejlepší obrana je útok. A nejlepší útok je inteligentně ho uzemnit. Na mne měl narážky kolega v práci. Tak sem ho na šatně uzemnil před ostatníma ve smyslu, že má smůlu, že si sice vížím jeho zájmu o sebe , ale že není můj typ. Zakládá si na své posilovnou vymakané postavě, tak sem to přetočil proti němu. A ještě z něj udělal skrytého teplého. No ztrapnil sem ho dokonale a mám od té doby klid. A chlapec se chová slušně.
13. 05. 2014 v 14:22Off-line Hagal  (32/180/90)
Takový i***t ti nestojí za to, ho řešit a pozastavovat se nad jeho komentáři.
Pokud už máš opravdu nutkání na něj reagovat tak se hlavně nesnižuj na jeho úroveň a nějak slušně a kulantně ho pošli někam.
22. 08. 2020 v 20:57Off-line Juno  (68/175/75)
Tohle je normální šikana blba, kterému to dělá dobře. Nenech si to líbit a řekni to doma co se ti děje ve škole, a tvůj táta by mohl dojít do školy a tam jít rovnou za ředitelkou a stěžovat si. On může mít nějakou poruchu osobnosti poruchu osobnosti ale to by musel jít na psychiatrii aby ho vyšetřili. A nebo je tady ještě jedno radikální řešení a to přestoupit na jinou školu. Protože to co ti provádí, tak z toho můžeš dostat deprese a budeš mít pokažený celí život. Hlavně nečekej a konej.
22. 08. 2020 v 23:42Off-line mkral  (19/187/90)
Takto , poviem ti moju skusenost. O mne to tiez nikto nevedel a par chalanov si zo mna robilo srandu , az som sa nakoniec rozhodol to o sebe priznat. Na chvilu skoncili ale neskor zase zacali ale zvykol som si a neni sme ze nepriatelia ale normalne sa bavime s niektorymi , az na jedneho. Ten si zo mna robil neustale srandu ale az taku ze to bol dost hrot , a vies co ? Nakoniec sa priznal ze je bisexual. Chcem tim povedat ze ked to priznas a budes sa tva*** ze ti to je jedno aky maju nazor tak s tim prestanu a nakoniec mozno zistis ze ten najvacsi homofob je gay alebo bi , a mozno aj do teba.
23. 08. 2020 v 01:08Off-line horny_boy  (20/-/-)
Taky něco takovýho mam. Začalo to když to o mě ve třídě nikdo nevěděl, a to tak, že spolužák si den co den dělal srandu z teploušů, což mě uráželo, ale nechal jsem to být a i přes to jsme se kamarádili. Moje přiznání jemu proběhlo hecem od jinýho spolužáka, kterýmu jsem to řek před tím. Začal se ke mě chovat hnusně a dokonce mě párkrát zmlátil, což ho po nějaký době omrzelo a pozval mě na víno. Tam mi řek, že to dělá hlavně ze strachu, že se proflákne, že je bi, vtipy sice dělá pořád, ale snížil to na snesitelnou úroveň, takže je tu možnost, že se z něj minimálně bi vyklube
23. 08. 2020 v 08:23Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Tak si myslím, že za těch 6 let už ten gympl dostudoval ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload