Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Budem niekedy šťastný?

08. 12. 2012 v 21:11Off-line Anonym
Mám 21, nemám moc kamarátov a som gay.

Avšak nikto to o mne ešte nevie (áno, ďalší zúfalý Slovák)... Konečne som sa zmieril s tým, kto som, avšak neviem ako moje okolie zareaguje. Snažím sa to postupne nejak naznačovať, avšak moji kamaráti a hlavne kamarátky sú už odo mňa vzdialení na stovky kilometrov a každý z nich začína žiť svoj vlastný život. Bojím sa, že aj keby som im o tom povedal, nič by sa nezmenilo, zostali by tam, kde sú a ja by som bol ešte viac osamelý... A verte mi, nič nie je horšie ako byť sám. Čo by som mal spraviť?

Ďalej sa mi v poslednej dobe stáva dosť často, že myslím na svoju smrť. Áno viem, som mladý a mal by som sa radovať zo života... Čo však vidím a počujem sú samé negatívne veci, teraz je to samá skúška na škole (to by ma až tak netrápilo), ale proste necítim v sebe nejaké poslanie alebo dôležitosť, prečo by som tu mal zostať... Nič ma tu nedrží...

Často krát sa tieto pocity vo mne opakujú, možno v týždňovom intervale. Preto si robím starosti, nemyslím si, že je to v poriadku. Ono sa to opakuje a tieto "čierne" myšlienky ma začínajú pohlcovať...

Neviem či mi aspoň jeden z vás porozumie, ale každopádne budem rád za každú odpoveď.
08. 12. 2012 v 21:13Off-line Anonym
Je niekto z vás skutočne šťastný?
08. 12. 2012 v 22:17Off-line sunstorm811  (35/-/-)
Ahoj.
chapem ako sa citis ale nezabudni ze pokial sa clovek nevzda, stale ma nadej a sancu na to aby si splnil svoje sny. kazdy den je sanca postavit sa na nohy a povedat si : mam na to a pojdem dalej a raz to dosiahnem. ak by si sa chcel porozpravat, kludne mi napis.
drz sa a NEVER GIVE UP :D :)
08. 12. 2012 v 23:45Off-line LocoRoco  (31/185/67)
Podla mna 99percentam ludi je uplne jedno ci si gay alebo niesi a aj tak nemas co stratit ked to trocha viac prejavis ked sam hovoris ze az tak kamaratov nemas :) skus si trebars zacat s niekym pisat cez internet, viem, je to len blby internet ale castokrat to dost pomoze a mozes si tu najst aj fajn kamosov ak budes chciet .) a ti ta dikriminovat urcite nebudu :) kazdopadne drzim palce, aj ja mavam take stavy osamelosti dost casto ale vacsinou sa nato staci dobre vyspat a uz je vsetko fajn, zdover sa niekomu, prinajhorsom psychologovi :)
09. 12. 2012 v 10:25Off-line Domingo9474  (28/178/59)
Hlavu hore kamo,nevzdavaj sa
14. 12. 2012 v 12:57Off-line Anonym
Ďakujem všetkým za rady, teraz mi je lepšie :)
09. 02. 2013 v 14:09Off-line Anonym
A teraz zase nie :/ keď už si poviem - to je fajn chalan, múdry, sympatický, odpíše mi raz do mesiaca a to sa mu musím ešte pripomenúť... Mad world ... nič ma nebaví...
09. 02. 2013 v 15:51Off-line somerone  (36/180/80)
Nevím, co ti poradit, ale já jsem sám, ani kamarádi moc nejsou, asi jsem moc sebestřednej a introvertní.D A ještě žiju :D
Mému životní příběhu se dá jen stěží uvěřit, co všechno mám za sebou. Myslím, že se to podepíše na každém vše negativní, ale ty máš určitě rodinu, která tě má ráda, studuješ, seš mladej, zdravej, co víc si přát?!
Nech všemu volnej průběh a měj ke všem otevřený srdíčko a snaž se svým myšlením a svými přednostmi poutat k sobě lidi, obohatí tě to! Hlavně nehledej chyby na sobě a na ostatních, nebo začneš nemít rád sebe, a kdo nemá rád sebe, neváží si ani ostatních a začne trpce žít "pro sebe sama"...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload