Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Trapas na prvním rande?

17. 05. 2014 v 09:31Off-line Ma.xo  (26/184/63)
Podělte se :P Ať je tu něco zajímavého :)
17. 05. 2014 v 10:15Off-line Chrisik  (33/176/51)
Jednou jsem šel s kámošem na rande i když kámoš ani nevěděl, že to rande je (Myslel, že jdem na pokec, není teplý) ...ty jo to byl trapas :-D Do teď o tom neví, že to bylo rande :-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 05. 2014 v 10:21Off-line Ma.xo  (26/184/63)
To mi nějak nedává smysl :D
17. 05. 2014 v 10:23Off-line Chrisik  (33/176/51)
No jsem prostě plevel :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 05. 2014 v 10:24Off-line Ma.xo  (26/184/63)
:DD
31. 12. 2014 v 10:33Off-line TaK_ECS  (29/176/85)
:D...takhle chodím pořád s kámošema ;) :P...
31. 12. 2014 v 13:37Off-line Seth-CZ  (29/176/79)
:D První rande :D Přijel sem z fesťáku z prahy - Imagination.. půl dne zábavy :D nachlastanej jak doga a jeden fešák mi psal, tak jsme se domluvili a šli ven. Pořád se mě ptal jestli jsem gay.. pak z něj vypadlo, že má nějakou "Žanetu" či co tak sem se ho ptal, jestli je bi.. nooo a když sem ho bral lesíkem na lavičku a jemu docházel čas, tak mi říká: Víš, nevěděl sem, co od toho čekat, když si říkal, že si gay. Já zavtipkoval: "Jooo třeba sme si je mohli v******t :D" a on: No víš, já sem tady v Děčíně na intru no a hledal sem kamarády.. já ani nejsem na kluky, spíš sem hledal kamaráda. Takže sem si říkal něco jako WTF? Tak mě vytáhne ven.. balim ho asi hodinu a pak z něj vyleze, že je tady na seznamce kvůli tomu, že nemá žádný kamarády.. tak to byl fakt gól.

Druhé rande :D Domluvili jsme si místo i čas, šel sem pěšky přes celý město. Byl hic a já se potil, tak sem se hlídal, abych neměl fleky (pozn. celý den jsem nejedl, nepil a měl ráno jen kafe, taky sem se částečně oholil :D ) Dorazím tam a on nikde. Tak sem si říkal, že tomu dám ještě pár minut, nebo to byla ztráta času. Nakonec se ukázal a vynadal mi, že naše setkání mělo být o pár metrů dál a že na mě celou dobu čuměl. Když teda čuměl, tak mohl jít ke mě -.- Nooo newa.. ale řekl mi: "Tak jdem" Sebral se a šel bůhví kam, tak sem za ním popoběhl, abych s ním srovnal tempo. Prošli jsme celé město rychlostí blesku, protože byl nervózní a celkově takový depresivní kluk, který pomalu neměl co říct. Rozpovídat sem ho dokázal a několikrát rozesmál, tak jsem byl rád, že je to na dobré cestě. Nabídl mi procházku na vyhlídku, tak jsem svolil. Cestou jsme potkali dva chlapi a když jsme je minuli, sedli jsme si na lavičku. Já už byl fakt kaput a motala se mi hlava. On vypadal, že by si se mnou dal pusu, ale on se styděl a mě už bylo špatně. Nakonec jsme ten výhled odpískali a šli dolů k vietnamcům pro pití. Cestou mi říkal, že mě chtěl vzít alespoň za ruku.. a že mi to mohlo dojít, protože je to vyhlídka "gayů" Nevím.. hledal jsem nějaké gay místa ale o tomhle sem neslyšel :D tak sem si myslel svý. Noo a koupil sem si nějakou levnou pomerančovou brečku, napil sem se a bublinky mi šli do nosu :D nějak sem to nedal a skoro sem se zeblil :D protože to bylo zteplalý jak nevim co :D Jako nějak sem to uhrál ale byl to trapas :D Tak sem naskočil na bus, rozloučil se a už sem ho neviděl :D :D :D

Třetí rande mi vyšlo a byl sem s klukem rok.. konečně :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload