Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kdo je pro zavedení ověřování profilů?

19. 05. 2014 v 06:24Off-line Ma.xo  (26/184/63)
Už mě fakt nebaví, jak se tady většina vydává za někoho jiného..
19. 05. 2014 v 06:27Off-line Kubo789  (25/185/75)
Lenze ako to chces spravit? je to komplikovane.
19. 05. 2014 v 06:42Off-line Radek1951  (72/175/75)
To je fakt nejhorší svinstvo a zbabělost. Nechápu, proč to někteří dělají, stydí se snad za sebe nebo za svoje názory a myšlení? Ale co s tím?
19. 05. 2014 v 06:44Off-line misaceknahrani  (103/-/-)
Hele ja to neřeším kdys se ozve tak s nim komunikuji ale pak kdys se domluvíme a on nepřijde a ani se neomluvy tak pak sem solidně vytoceny a nikomu pak nevěřím
19. 05. 2014 v 11:15Off-line Vlado2  (61/180/80)
Přátelé, samozřejmě se to nelíbí nikomu z nás. Ostatně v poradně se toto tema objevuje pravidelně a administrace webu je ze zoufalství vždy okamžitě odsouvá z titulní stránky. Nikdo ale dosud nepopsal takové řešení, které by bylo relativně jednoduché (administrativně i finančně nenáročné) a alespoň trochu účinné.
Všichni znáte Aukro. Klasický obchodní web, který vstupní heslo zasílá svým uživatelům poštou a pečlivě filtruje veškerou korespondenci. Řešení nesmírně finančně i administrativně náročné. A výsledný efekt? Bohužel téměř nulový!
Tentýž problém řeší i internetové deníky (problém vulgárních anonymních diskusí). Ten největší se občas dožaduje i oskenovaných průkazů totožnosti, což je samozřejmě na hraně zákona. Ale jak chcete ověřit pravost jakéhokoli dokumentu bez přístupu do centrální evidence?
Řada webů založila černou listinu, kam jednotliví uživatelé hlásí ty, které podezírají z podvodu. Asi si dovedete představit, jaký je to ráj pro nejrůzněší psychopaty. Mám pokračovat?
Obávám se, že nám opravdu na internetové síti nezbývá, než se spolehnout na instinkt a doufat, že alespoň někteří lidé jsou slušní.
19. 05. 2014 v 13:04Off-line nadrzeny-kluk  (35/-/-)
Vlado2: Ale zase Aukro má i propracovaný systém garancí a v případě problémů, vrátí peníze. ;-)

Jinak proč nejít cestou ověření alá Seznam.cz ? http://napoveda.seznam.cz/…reny-profil/
19. 05. 2014 v 14:34Off-line Vlado2  (61/180/80)
Jistě, Aukro má systém garancí - je to obchodní firma s dost velkým obratem a ziskem. Jejich rozpočet je tudíž naprosto neporovnatelný s tímto webem a navíc veškeré garance odstraňují až následky podvodů, což s prevencí (kterou hledáme) vůbec nesouvisí. Ověřování typu Seznam.cz, které uvádíš, vyřadí ze hry jen kopyta, která neumí pracovat ani s těmi nejjednoduššími grafickými programy. Dále odpuzuje relativní časovou náročností registrace a to zcela pomíjím fakt, že spousta lidí (těch slušných) prostě není ochotna se registrovat na webu, vyžadujícím fotku.
Takže bych jen doplnil: Stále hledáme takové řešení, které by bylo relativně jednoduché (administrativně i finančně nenáročné), alespoň trochu účinné, a které nebude již předem odrazovat případné nové a slušné zájemce o služby webu.
Já netvrdím, že řešení neexistuje, ale osobně znám jenom taková, která lze aplikovat pouze na uzavřených webech. A domnívám se, že pokud by existovalo jakékoli optimální řešení pro otevřený web tohoto typu, pak by už bylo masově rozšířené.
19. 05. 2014 v 17:08Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
To je neřešitelné,jedině aby každej přišel s občankou k adimům,ty ho ověřily,vyfotily,zapsaly skutečný věk,změřily přesné míry a založily mu profil,na kterém nepůjde změnit základní data.
19. 05. 2014 v 17:25Off-line nadrzeny-kluk  (35/-/-)
Tak to Seznam řešení je snad nejjednodušší co může být, možná by stačilo k němu přidat nějakou výhodu (třeba zvýhodnění profilu na 7dní zdarma) a hned by o to stoupl zájem. Přidat preventivně i nějaký jednoduchý návod v bodech pro ty, co to s pc až tak moc neumí. A je to sice časově náročnější, ale zase nikdo nepíše, že se to musí schvalovat obratem, stačila by doba na schválení třeba 24 - 48 hodin (možná i déle v době dovolených adminů). Svého času na Líbimseti v době jeho slavy taky měli plné ruce se schvalováním fotek, čekalo se někdy hodně dlouho (i týden), ale každý se většinou dočkal (když pominu ty zamítnuté). Navíc do schválení by profil fungoval normálně, až na certifikační značku takže no problem.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2014 v 19:22Off-line Vlado2  (61/180/80)
Měl bych tedy jen jednu jedovatou otázku: Když je tebou navrhované řešení tak administrativně jednoduché, uživatelsky velice přívětivé, zajisté finančně naprosto nenáročné, po právní stránce křišťálově čisté, určitě velice účinné a i jinak téměř geniální, tak proč jej všichni provozovatelé menších webů již dávno nezavedli?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2014 v 19:35Off-line luky1995  (29/186/80)
Je to šílený.. Člověk si řekne, že je tu někdo, s kým si rozumí a jdou k sobě i věkem a on je pak 2x starší, než má uvedeno.. Totéž platí i naopak, mladší uživatelé 15ti let se dělají staršími..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2014 v 19:49Off-line Vlado2  (61/180/80)
Luky, ale to je problém všech seznamek na celém světě. Heteroseznamky vedou; každá stará piksla se omlazuje.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2014 v 19:57Off-line luky1995  (29/186/80)
Jistě že jo, jen říkám, že je to problém.. Navíc k čemu to je, když se pak uvidí a stejně to vyjde najevo.. Nevím, nepřijde mi to správné..
19. 05. 2014 v 20:15Off-line colombo  (103/192/90)
To je ale blbost.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 05. 2014 v 22:33Off-line chuckym3  (41/174/75)
Ověření profilu může být snadné, tak jako tomu bylo třebas na xchatu, vyplněný jednoduchý formulářík a osobní schůzka s certifikátorem pro potvrzení nic víc, certifikátor pouze koukne na OP jestli to sedí či nikoliv pak jen nahodit označení na profilu jako prověřený profil. Nic víc. Xchat to měl podchycené tak, že měl v každém okrese své lidi, kteří to dělali vesměs zadara. Povětšinou to byli samotní admini, stálý správci místností a podobně. Nějaká párty na to není potřeba. Já jel pro ověření do Strakonic, schůzka na čerpačce, kafe. Za minutku vyřízené do večera jsem byl dosazen jako stálý správce. Tady by mohla být třeba odměna vesměs kredit pro VIP profil, pokud by o to někdo stál a admini by k tomu přivolili.

Já s tím nemám problém, nemám potřebu se přetvařovat k čemu a na co . Co si tím pomůžu. Xicht nezměním a věk také ne a hrátky na to , že nejsem kdo jsem ..... mno nemám potřebu ze sebe dělat takového xindla, za to mi to nestojí a vztah mi to nepřinese.
20. 05. 2014 v 15:51Off-line colombo  (103/192/90)
Chuckym3: Jenže na xchatu NENÍ certifikace povinná, tedy prakticky k ničemu. SS jsem tam nějaký čas dělal a stačilo mi to. Úroveň mnoha uživatelů xchatu je příšerná.
20. 05. 2014 v 16:43Off-line chuckym3  (41/174/75)
Colombo: a ty jí zde chceš? Já bych jí spíše uvítal jako dobrovolnou.
20. 05. 2014 v 19:28On-line AnonymKralik  (28/189/132)
Tak něco jako znak na profil, že jsem ověřený by se hodil, klidně občankou, že bych ji oskenoval, ale rozmazal údaje některé. Třeba bych nechal jméno, možná i datum narození.. Ale kdyby tu bylo obecně pravidlo takové, tak to dost znepříjemní registrace.
21. 05. 2014 v 11:26Off-line THX1188  (40/183/90)
TWL...to je zas spásný nápad, všechny prověříme, zneužijeme jejich čísla občanek a budeme je pak terorizovat i doma....kdyby jste se chovali slušně a měli soudnost, nevznikaly by fake profily, takže bych začal u sebe a nevymýšlel hovadiny s ověřováním, s fake informacemi se prostě musíte smířit....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2014 v 22:47Off-line chuckym3  (41/174/75)
Proto je lepší osobní setkání s někým, kdo by měl případně pověření , pak vy to nechal schválit a hodit na profil adminům. Jakákoliv data z OP by neměla být nikde napsaná, OP pouze pro ověření totožnosti při setkání s certifikátorem, nic víc.
21. 05. 2014 v 22:51Off-line chuckym3  (41/174/75)
Colombo : nemáš pravdu co se týče toho být SS. viz. věci ohledně certifikace včetně formuláře .

http://xchat.centrum.cz/~guest~/extra/?…
22. 05. 2014 v 21:17Off-line Martin108  (36/183/83)
Jsme na internetu. Tak se podle toho chovejte a svoje nahý fotky s makro záběrem intimních partií si nechte odfotit po prvním reálným rande tam venku ve skutečným světe.

To už budete vědět, že ten člověk skutečně existuje a nemá břišáky jako David Beckham, zato má ale něco v hlavě a třeba i na srdci ;)

Nebudete pak muset řešit tyhle situace.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload