Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Setkání

01. 06. 2014 v 22:12Off-line Anonym
Ahoj, potřeboval bych poradit.. na jedné seznamce sem se seznámil s velmi milým klukem, trochu starší než já.. vyměnili sme si fotky.. super sme si rozuměli.. a napsal mi že by se chtěl setkat.. chvíli sem váhal ale potom sem souhlasil.. a máme se setkat zítra odpoledne.. ale abych řekl pravdu sem z toho dost nervozní.. ještě sem s klukem nic neměl.. a bojím se že třeba bude z mě zklamaný.. ( fotka dost skresluje) .. někdo nějaké tipy / rady? jo a taky si změnil stav partnera z "nemám" na "něco se rýsuje"
01. 06. 2014 v 22:17Off-line januar1  (38/185/79)
No kazdy je zo zaciatku nervozni z nepoznania, ale akonahle sa rozkecate tak ta nervozita casom opadne. A ked si zmenil ten stav tak si sa mu zapacil, takze nevahaj a chod.
01. 06. 2014 v 22:27Off-line Anonym
Takže je normální že z toho mám opravdu VELKÉ obavy jo?
01. 06. 2014 v 22:35Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud z toho máš opravdu velké obavy a třeba sis to i rozmyslel, tak mu napiš, že je to na tebe ještě moc brzo. Zeměkoule se kvůli tomu otáčet určitě nepřestane. A pokud jste si opravdu hodně virtuálně blízcí, tak pro něho nebude žádný problém počkat ještě nějaký čas.
Hodně štěstí! :)
01. 06. 2014 v 22:38Off-line Anonym
Mám z toho obavy.. ale při tom to chci strašně moc.. dokonce se mi o něm i zdálo... a když na něho myslím tak se usmívam jak kkt a to ho ani neznám osobně...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 06. 2014 v 22:49Off-line johnj  (40/186/82)
To je hezké! :) Rozmysli si to, prober si to ze všech stran, urči si požadavky, cokoli. Ale zbytečně se nestresuj, vždyť je to jen schůzka. :)
01. 06. 2014 v 22:54Off-line januar1  (38/185/79)
Ja ked som sa mal prvýkrát stretnut s chalanom tak som polhodinu rozmyslal ci mam ist za nim alebo nie a to som bol za rohom, kde sme sa maly stretnut. A zaludok som mal stiahnuty ze by som ani vodu do mna nedostal. Ale potom sme sa rozkecali a uz to pomaly odchazdalo a normalne kecali bez problemov. Takze nervy vzdy budu pracovat z neznama. Ale ako sa hovori kto neriskuje tak nic neziska.
01. 06. 2014 v 22:59Off-line Anonym
A jak to dopadlo? chodil si sním potom ? nebo něco? ... já mám teda takové představy že budeme kecat a na konci se políbíme.. jak ve filmu :D .. ale to se asi nestane.
01. 06. 2014 v 23:29Off-line Martens  (45/193/88)
Jestli to chceš, tak to prostě udělej! Obavy jsou úplně normální, když je to pro Tebe něco nového... držím pěsti!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload