Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

NBC - Hannibal

04. 06. 2014 v 14:57Off-line danone  (32/180/63)
Ahoj, sledujete seriál Hannibal? Co říkáte na druhou řadu?
04. 06. 2014 v 15:09Off-line Pedestrian_Night  (37/-/-)
Spoilers!
Závěrečný díl = filmová jatka :-). Jako dobrá série (úprava fasády Masona Vergera byla opravdu nezapomenutelná), ale nevím nevím, jestli třetí série dokáže držet takové tempo. Uvidíme a budeme doufat.
04. 06. 2014 v 15:15Off-line danone  (32/180/63)
Ta závěrečná scéna byla luxusní, připadlo mi, že Hannibal tam měl homosexuální sklon: I let you know me, see me. I gave you a rare gift but you didn´t want it.

Dle mého názoru se třetí série ponese v duchu Hannibala(2001,Anthony Hopkins), kdy sice nebude Hannibal ve Florencii, ale ve Francii a doufám, že spatříme i jeho tetičku.
04. 06. 2014 v 15:37Off-line Pedestrian_Night  (37/-/-)
Je těžké něco tvrdit, zvláště když se to týká Hannibala, ale celkově jeho chování k Willovi je takové, no, zvláštní. Na chvíli ho vnímá jako „parťáka ve zbroji“ a možná i jako víc, ale těžko říci, kam až to směřuje a jestli to má společné s tím, co naznačuješ. Ale jak už píšu, u Hannibala člověk neví, na čem je a klidně je to možné :-).
A ten závěr v letadle, uf, ten mě hooodně překvapil. A ano, myslím si, že jeho tetičku uvidíme. Jako bude to zajímavé, jak se opět vrátí do Francie, tedy pokud se bude vracet do míst, kde dospěl v mnoha ohledech.
04. 06. 2014 v 15:43Off-line danone  (32/180/63)
Přesně, jak říkáš, určitě si nemyslím, že by Hannibal měl Williama rád nebo k němu cítil nějakou emoci, ale to vyznání mě dostalo. Myslím, že Will Hannibala hodně zklamal a utvrdil v tom, že musí zůstat chladným vůči lidem, protože nejsou schopni jej řádně docenit.
04. 06. 2014 v 15:54Off-line Pedestrian_Night  (37/-/-)
A já si myslím, že právě že Hannibal k Willovi nějakou tu emoci cítil. Ne přímo náklonost, ale možná po strašně dlouhé době někomu začal malinko důvěřovat. A ta zrada, která jím musela otřást, byť se to snažil skrýt, jej utvrdila, jak píšeš, že jej nikdo nemůže vidět v jeho skutečné velikosti a že jej nikdy nikdo nedovede zcela pochopit.
Kdo si myslíš, že se ve třetí sérii opět objeví a kdo ty jatka nepřežil?
04. 06. 2014 v 15:57Off-line danone  (32/180/63)
Určitě bych řekl, že Will, Jack a Alana přežijí, Abigail ne ... To bylo také perfektní, jak ji př**iskl k sobě na hruď a podřízl, přitom si vychutnával pohled na Willa, jak trpí a jak ho to bolí. To byl ten rozbitý šálek!
04. 06. 2014 v 16:06Off-line Pedestrian_Night  (37/-/-)
Myslím si, že Will a Jack přežijí, ale u Alany nevím nevím. Tam mám obavy, že to moc dobře nedopadne . No a Abigail, ta to má jisté, no. A zrovna u ní si myslím, že nejednal chladnokrevně, spíše to byla ryze odplata za to, co mu Will udělal, že ho dokázal zasáhnout jak možná už dlouho nikdo.
04. 06. 2014 v 16:08Off-line danone  (32/180/63)
Přesně tak, ale myslím, že to chladnokrevné bylo, nebyla v tom emoce, jen to byla jistá satisfakce, ukázat Willovi, že žije a za jeho zradu ten šálek zase rozbít. Bez emocí, bez záště a zloby .. I forgive you Will
04. 06. 2014 v 16:17Off-line Pedestrian_Night  (37/-/-)
Kdo ví... Jediná věc se mi tam ale nelíbila, že Hannibal vyvázl téměř bez jakéhokoli škrábance.
04. 06. 2014 v 16:18Off-line danone  (32/180/63)
:D :D Na něj jsou prostě krátcí, je hbitý a silný
04. 06. 2014 v 16:34Off-line Leonard  (29/186/69)
Druhá série mě naprosto ohromila! Nevím jestli Hannibal bere Willa jako přítele, parťáka nebo "pokusného králíka" každopádně je mezi nima nějaké pouto. Závěrečná scéna v letadle mi hodně připomínala konec knihy Hannibal, když odešel s Clarice. Překvapilo mě, že představitel Masona svou roli zvládl oprvdu exceletně =) Jen mě mrzí, že se do seriál vtlačil vliv typického amerického seriálu, takže skoro z každé mužské postavy v knize (Fred Lounds, Alan Bloom nebo sestra Masona, jejíž jméno jsem zapoměl, která v knize představovala namakanou lesbičku) udělali krásnou holku =D
04. 06. 2014 v 16:42Off-line danone  (32/180/63)
Souhlasím s perfektním výkonem představitele Masona Vergera, jen mě mrzí, že mu nedali více prostoru, že se nezasvěcený divák nemohl dozvědět, jaké monstrum Verger byl, pak by pochopil dr. Lectera, protože Mason byl opravdovým volně pasoucím se dobytkem :D :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload