Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hubnutí

04. 06. 2014 v 19:51Off-line Anonym
Ahoj,
Mám takový problém.. Nevím, jestli to tu už bylo, spíš ano, ale nemám náladu projíždět poradnu abych našel něco co můj dotaz nakonec nezodpoví.
Odjakživa jsem celkem při těle kvůli nemoci a chci se vypracovat. Díval jsem se na pár videií o hubnutí a trošku mě to demoralizovalo v tom, že ty lidé hubnou třeba rok a výsledky jsou téměř nulové! Chci se zeptat jestli je to veskutečnosti možné, se vypracovat z "kulatého" těla na tělo na které se kde kdo rád podívá? :) Děsí mě představa že by mi to vzalo roky. Dietu jsem zkoušel a celkem přísně ji dodržoval, ale zabrala mi jenom z počátku (shodil jsem tím cca 20kg), ale pořád to není dost. Je to na mě stále vidět, že jsem při těle. Přemýšlel jsem o nějakém druhu cvičení a celkem mě zaujal crossfit, tak bych rád znal váš názor :)
04. 06. 2014 v 20:46Off-line Anonym
A je vábec možný z hromady špeků udělat prostě kěkný tělo? Mě to přijde nemožné.. Tím to nevzdávám :) Udělám pro to první poslední, ale přijde mi to takový dost nereálný, přijde mi že se s tím člověk musí narodit..
04. 06. 2014 v 23:43Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Jo muzes, hlavne se drz osvedcenych rad a postupu, hlavne se to nesnaz ochcat..lhal by sis tim jen do vlastni kapsy.
05. 06. 2014 v 01:54Off-line Jasmina  (34/183/93)
Lidi já jsem zhubla o 10 kilo za měsíc tím že jsem si upravila jídelníček takže cvičení jo to schvaluji a taky stravovaní převážně ovoce a zeleninu a taky málo a 5x deně a poslední jídlo v 5 hodin ale teť jsem se zasekla už 2 měsíce na stejné váze čím to může být
05. 06. 2014 v 10:37Off-line Normal123  (38/176/77)
Pokud chces zhubnout, tak nejlepsi je kardio.. Beh, pro tlusty rychla chuze apod... Na netu si najdi vypocet tepove frekvence, je to snadny a musis makat na 70 % to nejvic spaluje.. Hodne dulezity jsou sacharidy, bez tech nezhubnes- paradoxne.. Nejvice rano, dopoledne, odpoledne a pak uz postupne ubiras... Jidlo male porce klidne 6x za den... Posledni jidlo v 17.00h? Nesmysl.... Posledni jidlo, malou porci 2h pred spankem.. Ja chodim spat treba o pulnoci, takze predstava posledniho jidla v 17.00h je trochu nesmyslna.. Vyhybej se smazenym a tucnym jidlum.. Chces vypadat jako kure? Jez kureci.. Chces vypadat jako prase? Jez veprovy.. Chces vypadat jako bejk"? Jez hovezi.. Bilkoviny- 1,6g na kg tve hmotnosti... Sacharidy, tech budes potrebovat fakt hodne... 6x tvoje vaha = vypocet za den... V gramech.. Jo a budes muset makat jako sroub.. Ty co se vyzerou, jsou fnukalkove co si myslej ze jim svet ublizil... Za trest to chce makat a bude to trvat dlouho.. Ale bez jojo efektu.. Tak makejte a nestezujte si!!!!!!!!!! Nikdo to nema zadarmo....
05. 06. 2014 v 10:38Off-line johnj  (40/186/82)
Takže když jdeš spát v 17:30, tak se před spaním nacpeš? A když jdeš spát ve 2 ráno, tak od 17 h hladovíš? A to má nějakou logiku? :)
05. 06. 2014 v 10:49Off-line ztracen  (40/183/83)
No nejhorší je se nacpat a jít spát a dělá to většina lidí. ale primární je pohyb a vypustit zbytečné jedy a jde to dolů hned :-D
05. 06. 2014 v 13:54Off-line Normal123  (38/176/77)
Primarni neni az tak pohyb, pres 80% uspechu je v jidle a 20% pohyb...
Pokud se nekdo rad cpe na noc, tak jedine zeleninu a nebo je taky dobrej nizkotucnej tvaroh.. To dobre naplni zaludek a cloveku je dobre :-) je dobre si ho ochutit odmerkou protejnoveho prasku a mas dobrou mnamku na noc a nemusis se bat tloustky...

Dodrzuji rezim a je mi dobre a citim se dobre... Ale kdyz uz je fakt krize, tak vytahnu ze supliku Milku cokoladu a nacpu se!!!!!!!!!! Okamzite mam vycitky a to mi pomaha se nakopnout na dietu a pohyb". Pak musim druhej den jit behat a je mi zase dobre... :-D kdyz si telo o to rekne tak si to mas dat.. :-D to jsem nekde slysel.. Ale je jasny ze ne kazdej den :-)
05. 06. 2014 v 15:02Off-line Jasmina  (34/183/93)
Každopádně jako co se týče masa taky si dam ale jak říkám maso k obědu a k večeři třeba rybu v 17:00 a třeba po hodině mam chuť na něco sladkého tak si dám jablko ne čokoládu mám chuť na čipsi dám si místo toho nějakou zeleninu jednak je to lepší a jednak sem na tom špatně se zuby takže to sladké vynechávám a brambůrky jsou plný přepalovaného oleje takto sem to myslel a pohyb stačí 2 - 3 procházky za den
07. 06. 2014 v 15:26Off-line Betonica  (39/191/93)
Zkus freeletics, neni to primarne o hubnuti, ackoli u toho zhubnes a jeste se budes citit vyborne :)

https://www.freeletics.com/en
07. 06. 2014 v 15:40Off-line FinMich  (30/174/-)
Dietologické centrum..zkus si tam zajít,poradí ti tam :)pokud nejsi nějak závažně nemocný,což by ti bránilo v hubnutí a to si myslím,že nejsi,když už se ti povedlo zhodit tak vysokou váhu....každopádně držím palce
07. 06. 2014 v 15:47Off-line Anonym
Díky všem za rady, ale asi zůstanu u starého a osvědčeného pocení se jako prase jak jenom to jde :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload