Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zápach penisu i přes dodržování hygieny

05. 06. 2014 v 23:30Off-line Anonym
Mám takový zvláštní problém a stydím se s ním někomu svěřit. I přesto, že dbám na hygienu a každý den si dávám sprchu, mám stále pocit, že můj penis páchne jako zkažená ryba. Bojím se, že by to mohlo odpuzovat potenciální partnery. Má taky ten pocit někdo zvás?
05. 06. 2014 v 23:35Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Aby to nebylo něco jako mentální anorexie.... ti si taky pořád namlouvají, že jsou tlustí, i když to tak není.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 06. 2014 v 00:42Off-line AnsdrewR  (28/190/70)
Dobrý začátek je, že jsi to sem napsal. Pokud netrollíš, tak si myslím, že to dříve nebo později vyřeší nějakej tvůj partner. Jinak takovejch lidí, co maj stejnej pocit, fakt moc nenajdeš.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2014 v 10:44Off-line januar1  (38/185/79)
A tiez ked si ho vyhonis najlepsie ho umyt hned ;)
06. 06. 2014 v 13:47Off-line radomir  (40/183/75)
Též není špatné si jej po každém močení otírat toaletním papírem, aby se tam nerozkládalo větší množství moči, než je nezbytně nutné;-). Když mýdlo, tak maximálně Dove, jiná jsou agresivní, takže by sis tak mohl vypěstovat kvasinky... Mýdlo doporučuji tak jedenkrát denně, jen vodu dle libosti;-). Když by ses po každé stolici ještě navíc myl, tak máš tak si jej aspoň umyješ vícekrát denně a né jen jednou... Cítit lehce je každý, i můj partner a to má obřízku (takžeu něj je to v tomto ohledu super)-ale že by to byl odpudivý zápach-to nikoliv. Já myslím-tolik to neprožívej a dodržuj hygienu jak jen to je možné a bude to OK;-). Jestli ho ale jen vyklepeš, neotřeš a koupeš se max jednou denně, tak se nediv-ze jsi cítit po rybách...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 06. 2014 v 14:09Off-line chuckym3  (41/174/75)
Koupel je doufám myšleno doma a pitnou vodou, né v rybníce,když už se tu bavíme o té rybině . :o)

jinak, menší dotaz,holíš se na intimních místech, nebo jsi to nechal přírodě, co ti tam vytvoří za skvost ?

On je také dost rozhodující faktor ochlupení tam dole, volba vhodného spodního prádla a dále i případných dalších vrstev. Je léto, tělo se přirozeně potí s tím je spojený i tento problém .
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 06. 2014 v 16:44Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Prý ten (zápach) je normální a obsahuje feromony :D takže buď rád ! :D a pokud dodržuješ hygienu tak to bude spíš tento zápach než že by jsi byl spocený nebo tak :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2014 v 20:01Off-line Dominic  (27/-/-)
To som sa pobavil že umyť ho vždy po močení,to je trošku prehnaná hygiena a taktiež sprchovať sa často není zdravé.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 11. 2014 v 15:20Off-line buttch  (28/-/-)
Pohlavní orgány maj prostě takovej nezaměnitelnej pach, možná protože nebyly vymyšlený k tomu, aby sis je máchal u někoho v puse.
navíc tak jako tak je to věc kterou močíš, takže jako co bys chtěl. :D
26. 11. 2014 v 21:46Off-line aran  (30/185/73)
Rybí pach rozhodně není daný zpocením nebo feromony - pach třísel a genitálu jsou dvě rozdílné věci. Takže skutečně mýt ho, i kdyby jen opláchnutím vodou.
11. 06. 2020 v 22:42Off-line iglw  (48/172/77)
Zkažená ryba,nebo rybí pach,spíš pitka!Když si ho dobře umyješ a trochu natřeš kvalitním tělovým mlékem,tak Ti bude vonět!No,máš pocit,nebo Ti opravdu smrdí?!Tak jsi to psal---pocit----!!!No,voňavý je nejlepší!!
12. 06. 2020 v 00:30Off-line esthetique  (41/-/-)
Zánět močové trubice. doktor a antibiotika řeší
12. 06. 2020 v 00:33Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Odrezať..
21. 06. 2020 v 18:07Off-line zombi  (35/-/-)
Taky jsem pár takových potkal, prej "půjdu se umýt, přijdu za půl hodiny", za půl hodiny přišel a když jsem mu ho chtěl vzít do pusy, smrad jak s***ě. Tak nevím, co umejval... Nedal jsem to a málem jsem se poblil, od té doby nerad kouřím komukoli...
22. 06. 2020 v 13:26Off-line Betonica  (39/191/93)
Pokud jsi to drive nemel, vzpomen, jestli jsi se nekde nenachladil, jestli nechodis vic na malou. Pokud ano, pricina je jinde. Mohl ses nachladit tzv. od spodu. To bys s nejvetsi pravdepodobnosti citil svedeni, paleni nebo rezani u moceni. Pokud ano a je to snesitelne, muzes si nasadit volne prodejny Rowatinex, pomaha na zanety moc. ustroji. Pokud to snest nejde, rozhodne k lekari a dal uz pak dle jeho pokynu.

Pokud nejsi nijak nemocny, pak pricinou bude poruseni rovnovahy mikroflory. To se stane nejcasteji tim, ze se clovek myje moc a pouziva agresivni mydla nebo gely. Na intimni hygienu existuji pH vhodne pripravky. Staci i cista voda. Dobre jsou koupele zaludu v odvaru hermanku nebo hypermanganu (pozor, hodne barvi). Zasadni je udrzovat penis v suchu.

Pokud by nic z toho nepomohlo, je potreba opet k lekari. Pravdepodobne to bude zanet predkozkoveho vaku a na to staci antibioticka mast a par dnu. Ale muze to byt i kvasinkova infekce nebo cokoli jineho.

P.S. Pokud se ti objevilo po nahodnem sexu, tak jdi k lekari rovnou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload