Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nahý...

09. 06. 2014 v 19:01Off-line Anonym
Ahoj viděli jse někdy někdo nahého svého otce nebo dědu? Jak se vám líbilo jejich mužství? Ja jsem dneska viděl nahého dědu a je to pěknej bear :)
09. 06. 2014 v 19:04Off-line colombo  (102/192/90)
Nejsi náhodou skoro nekrofil ? Pokud se ti líbí muži o cca 50 let starší, není to úplně normální.
Souhlasím - 29   •  Nesouhlasím - 17  Nahlásit
09. 06. 2014 v 19:55Off-line Umbaros  (33/180/75)
Nekrofil by byl kdyby ho vzrušovali mrtvoly myslím. Pokavaď se mu líbí muži nad padesát je to normální i když zvláštní. Spíš to že obdivuje dědovi ptáka mi přijde pošahaný :D
Souhlasím - 37   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2014 v 20:37Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Vidět své rodiče nahé je zcela přirozené a normální, nechápu, proč se z toho dělá něco zajímavého.
Obdivovat dědu je už poněkud zvláštní, ale tak co? Někdo je na mladý, někdo na starý, opět v tom nevidím nějakou senzaci. Doporučil bych film Gerontophilia - celkem dobře natočeno.
Souhlasím - 18   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2014 v 22:39Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"Vidět své rodiče nahé je zcela přirozené a normální, nechápu, proč se z toho dělá něco zajímavého."

Pochopitelně. Asi dost lidí se bylo s rodiči někdy v životě někde koupat a na takových místech jsou velmi překvapivě společné šatny a sprchy. Senzaci bych v tom opravdu nehledal.
10. 06. 2014 v 06:14Off-line macropo89  (35/-/-)
I já viděl několikrát svého otce a dědu nahatého. Chodím často s otcem do sauny nebo do bazénu, takže se před sebou převlékáme. Je pravda, že má pěknou výbavu, no a s dědou jsem byl párkrát na brigádě, kde jsem se pak sprchoval a občas jsme se potkali v šatně, tak opět jsem zahlédl jeho chloubu.

Myslím si, že je to zcela normální, že někdy někdo viděl svého otce, dědu, strýce nahatého. Osobně si myslím, že to není nic špatného.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 06. 2014 v 19:45Off-line onlip  (60/180/84)
Vaší generaci v dobrém slova smyslu závidím. Za mě to úplně obvyklé nebylo. Pamatuju, že mě otec málem seřezal za to, že jsem se při převlékání do plavek zamkl v ložnici. A když jsem pak náhodně viděl část jeho výbavy, bylo mi z toho skoro špatně. Jednoduše jsem nebyl na konfrontaci se staršími muži připraven. V 18 letech jsem to začal řešit návštěvou nudapláží, samozřejmě bez rodičů.
To spíš řeším jiné dilema: Jestli dokážu svého otce omývat, až to bude nezbytně potřebovat. Myslím, že to intuitivně zvládnu, jen je to zvláštní představa. Jako kdyby měly mé děti omývat mě. To bych se rozhodně styděl, pokud bych o tom ještě věděl.
Souhlasím - 49   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2014 v 20:00Off-line colombo  (102/192/90)
Onlip: naprostý souhlas, akorát jsem přesvědčen, že tě tady většina náctiletých nepochopila a ani vlastně nemohla, bohužel.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2014 v 21:51Off-line dmk  (26/180/79)
To colombo
A ještě trochu víc urážlivěji to zformulovat nešlo?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2014 v 21:54Off-line colombo  (102/192/90)
Dmk: Jsi zcela mimo mísu a pokud tě to urazilo, je to pouze tvůj problém. Víc se k tomu vyjadřovat nemíním.
10. 06. 2014 v 22:06Off-line dmk  (26/180/79)
To colombo
Už dlouho pozoruji, že ačkoliv jiní zástupci starších generací dávají zajímavé názory(byť s nimi ne vždy souhlasím), ty většinou hodíš jen krátký off-topic(tentokrát to OT nebylo) ve kterém se navážíš do dnešní mládeže.
Takže pokud napíšeš
"Akorát jsem přesvědčen, že tě tady většina náctiletých nepochopila a ani vlastně nemohla, bohužel"
Tak by ses neměl divit, když to zástupci mladších generací berou jako urážku, i kdyby to teď jako urážka míněno nebylo.
12. 06. 2014 v 15:32Off-line onlip  (60/180/84)
Myslím, že to colombo vůbec nemusel vůči mladým myslet zle. Čtu v tom prosté konstatování, že se podstatně změnila doba, poměry v rodinách jsou otevřenější. A že si náctiletí z pochopitelných důvodů nepředstavují, že budou jednou muset své rodiče omývat - a to nejen otce. Pro mě, při otcových 85 letech, už je to otázka aktuální.
Svou předchozí odpověď vyjádřím ještě jinak: Když jsme s rodiči začali jezdit do tehdejší NDR a já se poprvé dostal na tamní nudapláže, byl jsem v šoku z toho, jak tam jsou rodiče se svými dětmi vedle sebe nazí a ani jedna strana s tím nemá problém. Říkal jsem si, kolika trápením jsem se mohl vyhnout, být takhle vychovaný. A zařekl se, že vlastní děti nebudu traumatizovat ani jedním extrémem. Ne že bych se před nimi producíroval nahý, ale třeba v koupelně se nezamykáme, a když tam druhý potřebuje, stačí se otočit. Ani se nezamykají, když jsou se svými patrnery; vědí, že ťukám a bez vyzvání do jejich pokojů nejdu. Svým rodičům to nevyčítám, rostli v úplně jiných podmínkách.
A vidět svého dědu - to si vůbec nedovedu představit. On byl vždycky značně nervózní i jen z toho, když se v socíkovské televizi objevil nějaký náznak erotiky. Obvykle se od toho distancoval slovy "Kozel starý!"
13. 06. 2014 v 03:05Off-line Nutcracker  (30/170/72)
Onlip: ja uz som z toho zmateny. Tak bolo normalne/dovolene sa prezliekat tak, aby to videli ostatni, alebo nie? Z vety "Pamatuju, že mě otec málem seřezal za to, že jsem se při převlékání do plavek zamkl v ložnici." mi vyplyva, ze bolo nenormalne/zle si urobit sukromie pri prezliekani, ale na druhej strane pises, ze erotika tabu, ako to vyznieva z "...byl jsem v šoku z toho, jak tam jsou rodiče se svými dětmi vedle sebe nazí a ani jedna strana s tím nemá problém.".
13. 06. 2014 v 22:07Off-line onlip  (60/180/84)
Nutcracker: Nedivím se, že to působí zmateně. Myslím, že já jsem se jako kluk podle otcových představ neměl převlékat zavřený, cokoli tajit, možná to otec považoval za součást výchovy k mé mužnosti. Je dost možné, že už tehdy vnímal, že jsem jiný, a tímhle si vyléval zlost, nebo jen chtěl něčemu zabránit. Měl za sebou vojnu, věděl, co mě čeká, třeba se mě jen na to snažil připravit. A současně on, natož matka by se přede mnou v téže době nikdy neukázali nazí. Sestru jsem zahlédl nahou naprostou náhodou jednou za život. Už si nepamatuju, jestli i ona dělala nějaká bezpečnostní opatření, když se převlékala, jestli jí v tom naši bránili, spíš předpokládám, že u holky asi ne.
U Němců to působilo zcela přirozeně, neeroticky, očistně. Já se tam díky tomu během jedné dovolené naučil přijímat i svou nahotu jako přirozenou.
15. 09. 2014 v 03:58Off-line jirkasirka  (60/172/80)
Onlip: Nedavno jsem si kladl otazku, jak se postarat o matku pokud by potrebovala pomoci s intimni hygienou.Nevim jestli bych to zvladl uz kvuli oboustranemu studu.
15. 09. 2014 v 11:47Off-line kamarati14  (30/-/-)
Nekrofília je sex praktizovaný so zosnulými......To je skôr gerontofília :D
04. 05. 2016 v 14:58Off-line Cozera11  (41/174/68)
Já jsem rád pozoroval svého staršího bráchu:-)
04. 05. 2016 v 19:15Off-line onlip  (60/180/84)
Jirkasirka: Jirko, myslím, že to přijde samo se situací. Mí rodiče se postarali do konce o dědu a babičku. Já u toho byl ve fázi, kdy se přinesla vana, ohřála voda, pak jsem šel ven (nepamatuju, jestli jsem byl vykázán, nebo odešel intuitivně). Matka ale sama nedokázala babičku, natož dědu z vany vytáhnout, tedy musel asistovat otec - a zvedal z vany svou nahou tchýni. To se dá zařídit, ručník se podá tak, aby zvedající viděl do nejméně. Nevím, jestli dědu myla matka nebo otec, zeptám se. Zpětně rodiče obdivuju, že to zvládli, byť za cenu maximálního osobního vyčerpání (otec pak v serpentýnách usnul za volantem, sletěli ze srázu, přežili jen zázrakem). Doufám, že to proběhne jako s mými dětmi, při koupání jsme se střídali a já koupal dceru stejně jako syna. Ještě si pamatuju, jak mě matka učila mýt si pinďoura, tak jsem to jen předal další generaci. Děvče jsem se naučil mýt se samozřejmostí, kterou přinese otcovství. U rodičů - myslím, že dost pomůže žínka, aby dotyk nebyl tak osobní.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload