Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Coming out

09. 06. 2014 v 22:06Off-line Umbaros  (33/180/75)
Tak právě jsem prodělal veřejný coming out. To tím stylem, že prostě už jsem to nemohl v sobě dusit dál a zkrátka to oznámil prostřednictvím Fb. Abych konečně umlčel všechny ty lidi co se po mně dokola vozí a pomlouvají mě za zády.

A teď nevím co mě děsí víc. Ta skutečnost, že jsem to konečně řekl na plnou hubu nebo že k tomu byla minimální odezva.

A tak se omlouvám, že Vám to tu spamuji, ale nemám komu bych to řek a kdo by to chápal tak jako zdejší komunita.
09. 06. 2014 v 22:22Off-line johnj  (40/186/82)
Dej jim chvilku čas, nejdřív si to musí mezi sebou "protelefonovat". :)
09. 06. 2014 v 22:23Off-line gayyy  (26/171/63)
No jednou to muselo přijít ale ja zatím odvahu tedy nemám jsi borec ! :)
09. 06. 2014 v 22:26Off-line Umbaros  (33/180/75)
No jedna věta co jsem psal byla: Teď si už na mě můžete konečně veřejně ukazovat. Exot!

Takže tak :D Na jednu stranu je člověk rád že je to venku, na druhou stranu na mě neodmyslitelně dopadlo kladivo toho, že to budu muset říct dřív nebo později rodičům.

U mě to nebyla odvaha spíš zkrat. Někdo tady o mě roznáší, že jsem gay a dělám šlapku chlapům. Tak prostě jsem se hrozně naštval a začal křičet, se poser, však já ten gay jsem! :D
10. 06. 2014 v 08:59Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Možná to jen přeceňuješ. Řekls to, co si většina myslela. Fajn a co jako? Čekáš zástupy gratulantů? Čekáš na to, jak tě každej bude plácat po rameni a říkat, jakej jsi frajer? Asi ne, protože vlastně o nic nejde. Lidi to zřejmě berou a nijak zvlášť to neřeší. Což je vlastně ideální stav. Jestli to tak opravdu je, ukáže čas... ;-)
10. 06. 2014 v 09:10Off-line Umbaros  (33/180/75)
S tím zástupem gratulantů si mě dostal :D Ale máš pravdu, souhlasím.
10. 06. 2014 v 14:31Off-line Titan24  (30/168/56)
Asi je to tím, že je to tvoje osobní věc a není to pro ně tak důležitá a relevantní informace. Jinými slovy - je to nezajímá a myslím, že tvlůj názor na tebe to u nich moc neovlivní.
11. 06. 2014 v 11:31Off-line TheLeo  (29/180/90)
Já jsem se vyautoval ve 13 letech ... Rodiče mi nevěřili a modlili se, ať mě to přejde, ale opak byl pravdou. Potom jsem prošel autem přes FB, ale to bylo tak, že bratranec si ze mě vystřelil a napsal mi tam, že jsem gay ..., ale někteří to vzali normálně, ale ta malá děcka se smála a posmívají se dál, ale to je tím, že neví jaké to je být gayem. Jsem rád, že jsem gay ... jako holek kolem sebe mám dost, ale spát s nimi bych nemohl, i když jich bylo moc, co to chtěli :) Jinak to bylo mnohem složitější :)
13. 06. 2014 v 09:24Off-line lub  (42/183/110)
Jsi odvážný. Já si to přiznal teprve nedávno i když jsem to o sobě věděl dávno. Nejdříve jsem to řekl bývalé přítelkyni, v současnosti nejlepší kamarádce a kolegyni v jednom. Ta to teda řekla svému příteli. Alespoň už nežárlí. :-) Pak jsem to řekl tetě, mámě, několika kamarádům a všem kolegům včetně šéfa. Každému hezky zvlášť ne hromadně, tak abych věděl jak zareagují. Všichni to přijali v pohodě, protože mě znají a ví jaký jsem. Někteří mi ještě k tomu dodali, že si váží toho že jsem se jim svěřil. Akorát máma byla v šoku. Dost jí pomohlo když si o tom promluvila se svou kamarádkou a kamarádem jak jsem jí poradil. Teď už je schopná se o tom se mnou normálně bavit. Těm o kterých si myslím že by akorát měli co drbat to sdělovat nemusím. A až se to k nim jednou donese a oni to budou chtít roznášet, tak akorát zjistí že už to lidi kolem mě o mě vědí. Ale abych to napsal na FB to ne, alespoň zatím ne. Další pro mě důležití jsou brácha a táta, ale mám z toho obavy.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload