Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Povinnost chodit na vojnu

19. 06. 2014 v 16:57Off-line Anonym
http://prask.nova.cz/…ro-zeny.html

Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale tento článek byl vydaný včera.
Jak to vidíte vy? Chtěli byste na vojnu?

Já osobně bych tedy nechtěl a jsem striktně proti tomu.
Navíc nechápu tu logiku. Armáda nemá peníze pomalu ani na boty pro armádu, nemá na to, aby použila lepší technologie, ale povinně cvičit brance v případě nouze to ano..

To se asi nechám zavřít na ty 3 roky, než pak chytat zápal plic nebo podobné hovadiny.

Vždycky jsem do armády chtěl.. teda alespoň do 12 let, než sem začal chápat jak to "Zelení mozci" mají.

Pozn. Je mi 18 let.
19. 06. 2014 v 17:03Off-line IDK  (27/186/-)
Absolutní hovadina. Z naší generace brance neudělají ani kdyby chtěli. Nemáme morálku a nerespektujeme auto***y. V pripade války by stejne nikdo za tuhle "zemi" zemřít nechtěl.
Souhlasím - 26   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 06. 2014 v 17:15Off-line johnj  (40/186/82)
A přitom by to naprostá většina z vás potřebovala víc než sůl. :)
Nejsem ale příznivcem povinnosti, nýbrž dobrovolnosti. Přihlásíte-li se dobrovolně jako aktivní záloha a budete se každých 5 let účastnit cvičení, dostanete za to to, to a to (třeba slevu na daních, na zdravotním, sociálním nebo jiné výhody).
Jestli si dobře vzpomínám, tak se do naší profesionální armády přihlásilo dostatek dobrovolníků. Ale stát na ně neposlal dostatek peněz. Takže se s nimi armáda ani nepřivítala...
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 17:51Off-line NaKluky.cz
Ten článek je značně zavádějící, psali jsme o tom nedávno: http://www.nakluky.cz/…na-vojnu-ne/
19. 06. 2014 v 18:11Off-line Oo..Dejv..oO  (32/-/-)
Média umí lidi jen vyděsit...
19. 06. 2014 v 18:21Off-line THX1188  (40/183/90)
IDK : já bych za tuto zemi život položil se ctí, dala mi vzdělání, chléb, maso i sůl po všechny dny mého života...místo pro život, rodinu, přátele i lásku...Tebe a tobě podobné bych, kdybych mohl, okamžitě eskortoval na ukrajinské hranice a plival po vás!
Nečekal jsem se dočkám takovéhle tuposti...omyl je pravdou!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
19. 06. 2014 v 18:26Off-line Anonym
Tak to se omlouvám, nechodím sem zase tak často :D měl sem si ověřit informace, že jste o tom psali. ;)
19. 06. 2014 v 18:29Off-line chuckym3  (41/174/75)
THX1188: smutný pohled na tyhle generace co . Pak se člověk nemá co divit, co za hnuj se dostane do vlády, a chce vládnout této zemi, tenhle nad náma by nás prodal za pár zahraničních šprcek s logem Kelvin Klein . Pak se nedivme, že ani dnešní "omladina" nemá vůbec žádnou úctu k dospělosti . Opovrhují vlastním národem, kdyby to řekl vlastnímu pradědovi, tak by ho vzal přes záda šavlí, kterou měl za husara. Blil bych z takových, bohužel jich je tolik, že bych si žaludek obrátil naruby a stejně by to bylo hovno platné.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 06. 2014 v 18:30Off-line THX1188  (40/183/90)
Chuckym3: je mi z toho smutno....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 18:41Off-line chuckym3  (41/174/75)
THX1188: je to všechno dobou, mezi náma a jím je rozdíl Karla Kryla a Lady Gaga.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 18:57Off-line IDK  (27/186/-)
THX: jestli chceš bránit tento národ tak s hrdostí do toho. Já si zatim sbalim kufr a odjedu co nejdál. I tu radioaktivní Ukrajinu bych bránil radši než tenhle bordel.

Jedna otázka: od kdy teto zemi vládne naše generace? :)

Každý mladý člověk ví, že tento stát cikánů a důchodců stejne dlouho nevydrží :) klidne si tu hrajte na vojáky, ale ja pujdu žit svuj život.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 06. 2014 v 19:01Off-line THX1188  (40/183/90)
Už, aby jsi byl fuč!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 19:02Off-line IDK  (27/186/-)
Neboj, zachvilku budou všichni mladí fuč.
Došli moudra co?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 06. 2014 v 19:05Off-line THX1188  (40/183/90)
Bože ty jsi, ale vůl! očividně nevíš nic o historii, kontextech a vnitřní sounáležitosti. Tobě , díky Bohu, moudrost nehrozí.
Jen mi vysvětli jednu věc, proč tu studuješ, žereš a žiješ z mých daní?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 06. 2014 v 19:18Off-line IDK  (27/186/-)
Nejsem tu dobrovolne :) taky bych se radši narodil jinde. Ohanis se moudrostí a dospelosti ale přitom jsi mě začal nadávat jen kvůli mému názoru. Přijde ti to moudre nebo dospělé? Ale tak jak jsem to tady sledoval tak ty se vždycky stavis proti názoru jiných hlavně pak mladých lidi. Spousta lidi mi dá za pravdu že by jsi si to měl nechat projít hlavou (klidne i něco hmotného) a že by jsi měl něco přečíst o demokracii. Fakt nejsem zvědavý na tvoje nadávky, taky ti nenadavam.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 06. 2014 v 19:18Off-line H2SO4  (31/176/90)
Já bych teda za ČR neumřel ani náhodou... je fakt, že jeden rodič je Čech a druhý z jiný země...takže "patronství" náleží pro mě jiné zemi. řekněte mi na co být v ČR hrdý? Ano ČR má krásnou krajinu, skladatele vážné hudby a pár dobrých sportovců. To mi prostě k hrdosti nestačí... je tu bordel, stát je v dluzích a máme neschopnou politiku.
Rvu si vlasy za to, že tu musím zůstat, kvůli pár věcem, které nemám vyřešené, ale jen co je budu mít vyřešené, zmizím z ČR navždy... prostě tady nemá nic budoucnost, platy jsou mizerný a rozhodně bych tu časem nechtěl vychovávat své děti, zaslouží si něco mnohem lepšího. Beru názory ostatních a respektuju patrony ČR, ale toto je můj názor a teď mě ukamenujte mínuskama...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 06. 2014 v 19:32Off-line numberfour  (26/187/-)
Vojáci nejsou hloupí jen musí poslochat rozkazi. Hodně lidem by to prospělo.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 19:51Off-line gargamel  (37/182/74)
Já bych bránil naši zem
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 06. 2014 v 20:33Off-line smokiej21  (31/170/70)
Za sebe rikam ze by na vojnu mel jit kazdy, pokud zavedou dobrovolnou sluzbu tak do toho jdu i kdyz branit zemi kterou rozkradaji politici me moc nebere ale je to lepsi zazitek prodelat si vojensky vycvik nez nejaka nablbla pocitacova strilecka je mi zle z nekterych lidi me generace co poslouchaj rytmuse a podobne sracky tahaj prachy z rodicu a nikdy nebyli na brigade nehlede na to ze vetsina sedi jen u pocitacu nevi jak co vypada ci jak si pomoct v nouzi nerikam ze si take nesednu ke kompu spis si hledam co nevim abych se priucil
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 20:47Off-line klucinek  (33/176/75)
Dej vlasti, vlasta dá tobě. Amen...
19. 06. 2014 v 21:14Off-line tomicek93  (30/-/-)
Taková šikana na vojně, to zní strašně. Sice z bulváru ale i tak z toho naskakuje husí kůže :/ http://www.blesk.cz/…ne-vosk.html
19. 06. 2014 v 21:31Off-line ErikVl  (27/-/-)
Otázka vlastenectví je v dnešní době nasnadě. Moje generace (v drtivé většině, neberte osobně) si neváží své vlasti, neváží si národa a ten postupně ale jistě zaniká. Nepleťme si aktuální ekonomickou a politickou situaci s národem. Naši předci žili a umírali jen proto, abychom mohli žít v takovém blahobytu, v jakém žijeme. Kdo z vás nemá telefon? Kdo z vás nemá počítač? Přitom ve spoustě zemí je tohle jen sen někde v dálce. Nadáváte, přitom o tom víte asi tak stejný kulový, co já. Moji vrstevníci by se měli zamyslet taky nad globálními problémy, než jen tupě sedět u kompu a psát rádoby inteligentní, přesto ale zmatené výstřely do tmy, jako komentáře. Chuckyme, zmiňovat Kryla je nelítostné, on zemřel na pravdu.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 21:37Off-line dmk  (26/180/79)
To smokeij21 a podobným ****
Jak už jsem psal v podobnch diskusí
Jasně, kvůli pár p******tům, kteří na vojně budou stějně akorrát šikanovat ostatní brance, se musíme i mi ostatní zvednout, místo abych se věnovali vzdělání(a tohle není plané slovo, posledních pět dní na to kašlu, ale jiank se hodně věnuji mému obroru, navíc u vojny se bavíme o ddobě, kdy lidi jsou už navýšku) nebo začali už v raném věku budovat kariéru(aby mohli v přijatlném věku dovést děti do finačně zajištěné rodiny) a místo dalších užitečných věcí pujdou na vojnu, nechat se seřvávat pseudo-vojákama kteří se šli ulejt a vylít si zlost do výcviku branců a povečerech se nechají šikanovat, těma kvůli kterým by!s ty tu dovolenou zavedl

Budu (přibližně) citovat Sira Edmunda Černou zmiji
Tento plán má jen jednu chybičku,
je to hovadina.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 21:45Off-line ErikVl  (27/-/-)
To dmk: Ale určitě y dvakrát někomu zase neuškodila. Stačí jen trochu pozměnit systém. Morálku, smysl pro auto***u a respekt potřebujeme.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 21:49Off-line IDK  (27/186/-)
Vždyť tam jít můžeš. K tomu nepotřebuješ odvody, ale ať do toho nenutí lidi, kteří k tomu mají absolutní averzi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 22:31Off-line dmk  (26/180/79)
To ErikVI
smysl pro auto***u by měl být v člověku vychován tak, že stojí před někým, kdo je auto***ou,
smysl pro auto***u by neměl být "vymlácen"

Mnohdy může být někdo, kdo teprve studuje pajdák větší auto***ou než učitel s 30 letou praxí

Něktěří jsou opravdu zabednění, nicméně většina lidí, dle mého názoru, když vidí, že je někdo dobrej tak jej dokáže chápat jako auto***u(pomineme-li případy kdy s ním soupeří, ale to už je trochu jiné téma)

Pokud žijeme v systému, kdy vělká část učitelů nerozumí svému oboru a přesto se dožaduje auto***y, v době kdy politici mají jeden skandál za druhým(tu je to sice hodně ovlivněno médii, ale to na mém hlavním sdělení podle mne nic nemění)
tak se není co divit, že úcta k "auto***ám" je na nule
já bych to spíše psal takto( o mém názoru) "myslím, si že mám celkem velkou úctu k auto***ám, jenže málokdo si to o mě myslí taky, protože se s auto***ami moc často nesetkávám a tak mé chování k auto***ám málokdo vidí"


No a k závěru:
Je rozhodně ubohé, dohánět tyto nedostatky systému, kdy nejsou jedinci překládané auto***y tím, že ho donutí, aby strávil čas(ještě k tomu čas kdy je jedinec na vrcholu/blízko vrcholu) tím, že se nechá buzerovat partou pseudovojáků.
Tohle není účení auto***ám, tohle je snaha o pozitivní změny ve společnosti(dosazování chopných ldií na důležitá místa "on je přeci vedoucí, tak ho přece nemůžeme někým jen tak nahradit" )
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2014 v 23:11Off-line jencek69  (25/172/49)
Ani za nic bych tenhle stát nechránil.Doufám,že se co nejdříve odstěhuju pryč
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 06. 2014 v 23:25Off-line colombo  (103/192/90)
Mnozí mladí, co říkáte, jak to tady stojí za h-vno a je tu bordel, i když v tom s vámi lze částečně souhlasit, tak to ale změňte !! Říká se "mládí vpřed", tak se ukažte když my, starší a staří jsme, podle vás, hovno v životě dokázali. A měli byste začít hned, ať v tom bordelu nežijete celý život.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2014 v 01:11On-line Titan24  (30/168/56)
Přesně tak. Mladá generace by se měla občansky i politicky angažovat a snažit se zlepšit život v této zemi, aby z ní nemusela nová generace odcházet. I když to by asi bylo třeba vyhladit všechny závistivé, hloupé a omezené lidi - a to je ten problém. Kdo z nás by tu potom zbyl že?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 06. 2014 v 09:30Off-line dmk  (26/180/79)
To colombo:
tentokrát víceméně souhlasím
ale ono t je těžký, když nám výchova a škola říká:
"Nesnaž se cokoliv měnit, je to marné, snaž si akorát nenasrat ty co mají větší postavení"
Když z populace odečteme část lhostejných, líných, poté odečteme ty, jenž se nakonec toho názoru chytli, a pak(zde jsem nejspíš já) kterým to všechno přijde marné,
tak zbude trocha lidí, z nichž část jsou fanatici, a rozbijí si hubu na tom, že jsou až příliš horlivý
pak nám zbyde zlomek lidí, a ten ale může skutečně něco změnit! jen mu to trvá hodně pomalu, a některé části společnosti to považují za marné, což je sráží
a pak tu jsou starší generace(ne všichni, ale bohužel výrazná část) jenž odmítají jakékoliv změny, bez ohledu na to jestli dobré nebo špatné
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2014 v 09:51Off-line smokiej21  (31/170/70)
Mlada generace ti na politice nezmeni nic vsichni cumi do kompu a o politiku zajem nejevi v mladi je budoucnost jenze tech mladych co by radi zmenili zamery ceske politiky k lepsimu je malo bohuzel v jednote je sila a ta chybi
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2014 v 09:54Off-line dmk  (26/180/79)
To smokiej21
podle mne je hodně mladejch se zájmem o politiku
já sice ne, ale kdysi jsem jej taky měl a celkem silný (pak jsem se začal věnovat matice)
ale znám mnohé, kterým ten zájem vydržel mnohem dýl
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2014 v 17:00Off-line ent  (50/183/100)
No osobně jsem na vojnu nešel,absolvoval jsem nahrádní vojenskou službu. Nemám rád slepé následování rozkazů a absenci používání vlastního úsudku. A to byli oba dědové aktivní vojáci než nastoupil komunismus.
Přesto názory lidi jako IDK, H2SO4,... nepobírám. Typické produkty dnešní doby. A dej bůh at se odstěhujete co nejdříve do ciziny nebot pokud tohle má být prototyp generací co tuhle zemi jednou převezmou pak nemá tato zem opravdu žádnou budoucnost.
Jen tak pro zajímavost, která země ja ta úžasná na kterou chcete být hrdí co není zadlužená, není v ní korupce, není v ní bída, je tam svoboda,nemají problém s nelegály,neexistuje v ní novodobé otroctví,... . A pokud řeknete že USA či jakákoliv zem z evropské unie pak nepochybuji jen o vašem charakteru , ale taktéž o vaší inteligenci.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 06. 2014 v 17:34On-line Titan24  (30/168/56)
Kanada by pro ně mohla být supr státem. Je to jedna z nejsvobodnějších zemí, nemají problémy s nelegály, je to bohatá země s nízkou zadlužeností (pokud tam nějaká vůbec je)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2014 v 17:39Off-line dmk  (26/180/79)
Tak hodně mých vrstevníků podle mne řekne nějakou severskou zemi, třeba finsko, norsko, nevím neorienutje se v téhle oblasti, takež nemůžu posoudit jak moc rozumné je to rozhodnutí

Velmi dobře (i na mě, ale jak říkám já politiku nesleduji už dva roky a i před tím jsem spíš sledoval domácí )působí rovněž VB a skutečně tam každý rok párr mých kamarádů jde,

Do USA bych fakt nechtěl :D (ale tam se to hodně liší stát od státu )
20. 06. 2014 v 19:15Off-line IDK  (27/186/-)
Ent: Neboj, lidé jako já tuto zemi nepovedou, protože by v ní sakra dobrej pořádek po vzoru jiných zemí, ale to by se nikomu z vás nelíbilo takže by jste mě nakonec ukamenovali jako každého kdo byl schopen a ohoten tady z tohoto bordelu udělat něco pro co by jsem byl ochoten krvácet.

Pokud se bavíme o jiné zemi za kterou bych radši šel do boje tak to je Austrálie. Platy tam jsou stonásobné oproti ČR.

Ale jak už jsem napsal. Nemá cenu vás tady přesědčovat o mojí pravdě když vidíte pouze to co chcete vidět a jak jsem napsal předtím. Klidně si tu zůstaňte a modlete se v Boží zásach. Já a spousta lidí mé generace mizí pryč :)

Tohle je asi můj poslední příspěvek, protože se tu hádáme o off-topic věcech. Jestli má zájem mi někdo napsat jaký jsem nevlastenecký hovado, vůl, k****n a i***t může mi kdykoliv poslat zprávu :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 06. 2014 v 19:24Off-line ErikVl  (27/-/-)
Nic ve zlém, asi taky taky končím. Že se za sebe nestydíte. Celé naše dějiny jsou vám ukradené, hlavně, že PENĚZ je v Austrálii víc. Dejte si pozor na králíky a klokany a táhněte.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2014 v 19:29Off-line dmk  (26/180/79)
To ErikVI
snaž se vyvarovat zevšeobecňování na základě jednoho přízpěvku ;)
"Když už má člověk padnout tak za budoucnost, nikoliv za dějiny"

Ovšem já nehodlám padnout vůbec,
možná toho nebudu schopen jako vědec moc dosáhnout, možná se jim dokonce nestanu a místo toho budu jen učitel,
možná ani jako učitel toho moc nedokáži

ale pořád si myslím, že tím udělám pro vlast(byť bez zájmu dělat to pro vlast)
když při první příležitosti umřu
popř. když zastřelím jiného, proti jeho vůli naverbovaného kluka

A tu je otázka, kterou nikdo nepoložil:
A co když ČR v tý válce nebude v právu? Co budete dělat?
Budete i přesto střílet nevinný brance, jen protože jsou z jinýho státu?

Vlastenectví v menší míře je dobré, silné vlastenectví však je jen jiná forma rasismu
20. 06. 2014 v 19:45Off-line IDK  (27/186/-)
Na tohle se nedá neodpovědět. Opět jsi mě nepochopil. Kdyby naše země byla to co bývala např. za Karla IV neváhal bych ji bránit do roztrhání těla, ale teď když vidím slivovicí nasáklé prase sedící na p***li a zvracející na korunovační klenoty a k tomu si přičtu že jemu podobných je víc než 300 a všichni tyhle kedlubny jsou v poslanecké sněmovně a parlamentu tak první věc co bych v napadení našeho státu dělal je, že bych nepříteli ukázal cestu na hrad, aby mě zbavil tohoto jedu co mě drásá a rozežírá svojí neschopností.

Nebudu obhajovat své názory když v nich asi není vidět co tím chci říct. Radši budu daleko odsud bouchat peníze a žít svůj život než abych tady dělal otroka naší vládě poté našemu starnoucímu národu a na závěr všem neprávoplatným poběračům dávek (všichni víte koho myslím) Platy se tu zmenšují a já sakra nežiju proto abych přežíval! Vám to možná stačí, ale mě vážně ne. Tento stát nebude dlouho fungovat a stydím se kvůli těmto lidem za to, že jsem se narodil jako Čech. Tohle mi nikdo neodpáře a špatnou vizitku si potáhnu životem až do konce. Co ale nadělám když mě tu kvůli mému názoru pořád ti stejní lidé kamenují.
20. 06. 2014 v 20:21Off-line ent  (50/183/100)
Je to mimo téma tak jen stručně.
ad IDK- v něčem máš i pravdu, ale opravdu věříš, že jinde to bude lepší? Myslíš, že jinde nejsou stejně zkorumpovaní úředníci? Že jinde nerozhodují lidé uplácení korporacemi a podobně proti zájmům obyvatel? Jo maj třeba větší plat, ale zase mnohem víc musí investovat třeba zrovna do zdravotnictví. Ono nikde to tak nějak nebude ideální, ale myslím, že tam budeš chvíli žít a začne ti vadit plno věcí i tam.
20. 06. 2014 v 20:30Off-line IDK  (27/186/-)
Ale pořád ta země má lepší jméno něž ČR. V jiných zemích se aspoň krade tak aby to nebylo vidět a nešpinilo to jm,éno té země. Tady se krade tak že zloději jsou nakonec usvědčeni, ale nic se jim nestane. Pak přijde co? Výsměch, protože si nejsme schopni udělat pořádek ani ve vlastní zemi. Nechci se dál už hádat. Řekl jsem svůj názor a zase jsem horší než Hitler. Už je to moc off-topic tak to neřešme..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 06. 2014 v 20:03Off-line H2SO4  (31/176/90)
Ent: Ono je názor a názor, každý máme názor a jen proto, protože tvá mozkovna nechce pobrat můj názor neznamená, že je špatný. Bráním ti snad v tom, abys žil v ČR ne? Tak co ti je do toho, že já chci pryč? Má volba, ne tvá. Můj život, ne tvůj.
Mimoto prý "mládí vpřed" hezky řečeno. Zprasit něco se dá dobře, rychle a snadno a když starší generace to zmrví, já po nich rozhodně uklízet a opravovat ten bordel nebudu, jen proto, že jsem mladší. Mimoto je to zcela nemožné... nejsem politik. Mám svou hlavu, svůj názor a budu si ho prostě držet.
Mám silné vlastenectví k Německu, jsem taky z půlky Němec a prostě tečka. Německo si budu bránit já, vy si klidně braňte ČR... a teď jsem zvědav, který ze starších začne s tím, jak byli Němci náckové apod...ano minulost byla a nedá se změnit. Ale je to minulost... nemáme zapomínat, ale nechat to spát.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
21. 06. 2014 v 20:52Off-line ErikVl  (27/-/-)
Zbožňuju lidi, který se brání argumentem, že jsou napůl něco. Hele, sestřenice mojí prababičky byla Maďarka, tak já táhnu o dům dál a budu bránit stát s vytetovanou kérkou Hungary. Doba, která tady dřív byla, neumožňuje stoprocentní rasovou vyhraněnost. Dovol mi připomenout, že ještě za císaře pána, za Rakouska-Uherska, bylo v českých zemích Němců opravdu mnoho. Některé zdroje mluví až o třetině (!). Ale i oni Němci byli českými vlastenci. Oni nám toho dali spoustu. Tak já nevím, proč se zdržujete v týhle šílený zemi, kde se podle vás ani nedá žít a nestěhujete se někam, kde budete šťastní. My se bez vás obejdeme.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 06. 2014 v 20:59On-line Titan24  (30/168/56)
Jj, Němci tvořili největší menšinu (30%) než je Beneš vysídlil (spravedlivě až na Židy)
21. 06. 2014 v 22:05Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Ale stějně si tam růžové kabelky a elastáky vzít nemůžete..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 06. 2014 v 08:06Off-line gargamel  (37/182/74)
Aiming for heaven
Though serving in hell
Victory is ours
Their forces will fall

Through the gates of hell
As we make our way to heaven
Through the nazi lines
Primo Victoria
22. 06. 2014 v 11:48Off-line fuu  (25/175/61)
Kdyby mě tam někdo šukal tak by mi to tolik nevadilo tyjo :DDD
22. 06. 2014 v 12:11Off-line dmk  (26/180/79)
Asi nemá cenu psát nějaké názory proti chození na vojnu a o tom, že je nesmysl tím řešit "problémy s naší mládeží", snažit se vymluvitt myšlenku, že si zasloužíme aby nás tam poslali a že 12345.... je d***l se svým komentem o růžových kabelkách,
když se najdou individua jak fuu, které svým názorem všechny snahu o "obhajobu mládeže" shodí.

....

:/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 06. 2014 v 18:12Off-line grandchlap  (55/190/-)
Z některých z vás je mi smutno.Já jsem na vojně byl a nebyl jsem tam rád,ale člověk si tam zkusil svoje limity a něco se tam naučil. Jinak jako voják bych nebránil "pouze" svojí vlast,ale především sebe a své blízké....a pak i ty chudáky, kteří si podvodně získali modrou knížku a ještě se tím chlubí a jsou to obyčejní kriplové. A něco z historie, nejen židé ale i homosexuálové museli třeba za nacistů nosit hvězdy (růžové) a byli posíláni do koncetráků a vražděni....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 06. 2014 v 20:11Off-line H2SO4  (31/176/90)
Víte co, já na vás kašlu, jedna netolerantní dubová hlava za druhou. Od vás sem to nečekal, že budete tak hrozně proti tomu, kdo kde chce žít, nebo kdo co je. Řekl jsem svůj názor a důvod, tím pro mě tato debata prostě konči. Hezky podvečer :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 06. 2014 v 23:01Off-line Sonicboom  (61/173/-)
To je legrace, když to tu čtu :D
23. 06. 2014 v 00:16Off-line dickyone  (27/163/60)
Já bych neumřel pro nic na světě ... zvláště pak ne za tuhle zuboženou zemi, která je prodejná jak největší **** na D1 ... kam vítr tam plášť ... jednou německo, pak rusko, pak amerika ... teď když konečně zase můžeme mít své vlastní věci, tak je to stejně prodáno zahraničním investorům ... politika na úpadku, ekonomika ... no jak by smet ... tahle zem nemá aspoň pro mne budoucnost ... myslím, že pro nikoho mimo naší zemi (nepočítám "lidi", co se sem stěhují ve velkém a chtějí se tu usadit ... jako by nestačilo těch několik desítek let co tu pobývali jistě jen "v zájmu slovanské vzájemnosti") ... tečka!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 06. 2014 v 06:56Off-line ErikVl  (27/-/-)
Dvakrát v historii, dvakrát za celou dobu naší existence, jenom dvakrát jsme se vzdali bez boje: 1939 a 1969. Vždycky jsme se bránili až do posledního muže. Podívej se, nemáš být na co pyšný v otázce historie? Hahá, co husité? Nebyli zrovna symbol všeho dobrého, co si budeme povídat, ale národ pozvedli. Co naši obrozenci? Jsou ti ukradení? Že Němcová, Borovský a Palacký jsou nikdo? Budiž, dám ti další: Čapkové, naši letci v Anglii, vojáci v odbojích. Stále nic? Připomeňme si, jak "kam vítr tam plášť" byl asi ten nebožák Palach. Jenom dvakrát jsme se v podstatě vzdali a jednou z toho nás dokonce i mnoho padlo, jen tak ti muži, ženy i děti čekali na zmáčknutí spouště. Tak neříkej, že Češi jsou "kam vítr tam plášť". Možná máš v otázce Ameriky pravdu, tam je to v ubohém stavu, kdy je lepší to nevnímat, protože dnešní generaci nevysvětlíš, co je na americizování špatně. Ale jinak jsme národ silný. Alespoň jsme tedy byli a jistě máš na co být pyšný.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 06. 2014 v 10:14Off-line Sonicboom  (61/173/-)
ErikVI: Je hezke, ze mas tento pohled na nase dejiny, byt v necem nesouhlasim, nicmene nerozumim tomu, proc by vlastecke citeni melo byt postaveno na tom, co se stalo 70 let nazad a driv..
P.s. Cim husiti pozvedli narod? To jsem teda zvedavej..
23. 06. 2014 v 18:51Off-line greeley  (28/177/55)
Chtějí peníze, které předtím utratili víceméně za p**oviny (jak se můžete snadno přesvědčit sami). Jinak by ty peníze vraceli, což si někdo vyložil tak, že se mohou prošustrovat. Rozpočet byl v minulosti zkrouhnut. Nyní vykazují činnost, aby jim byl rozpočet navýšen. Nic víc, nic míň. Proč se ale vyhýbat komisi? Proč ze sebe dělat exemplární případ? Proč se vymlouvat? Odpor je marný. Buďte přesní, proaktivně jim vyplňte pár papírů. Přinejhorším si vás pozvou.

Nezapomenout se úplně vyholit - včetně depilace nohou a pozadí. Nezapomenout projevit jásot, že je armáda velmi tolerantní. Že se vám uniformy líbí. Že se těšíte, až si budete moci připnout duhový odznáček na uniformu. A vy máte tu čest být hrdý reprezentant mino***y. Dojemné bude, když se vám u toho před komisí postaví (to se vám ve sprchách stává). Což budou dokonale doplňovat modré šlicy od devítiocasé kočky na zadnici ze SM hrátek. Vzít si jocksy, tanga, nebo jít na ostro (kdyby po vás náhodou chtěli svléknout pouze kalhoty).

A nezapomenout dodat, že si právě teď procházíte comming-outem, a že jste proto zrovna tak nadšení. Až budete nazí, odložte jako poslední i ten noťas, na kterém jste ve frontě pařili nějakou střílečku (zatímco si vaši kolegové dávali třeba práska). Až ho budete dávat do brašny, může vám z ní omylem vypadnout třeba dildo.

Pokud máte VŠ, chtějte velet. Ale minule při paintballu jste omylem postříleli půlku kolegů (jste občas tak trochu roztržití). Tak by se to snad mohlo několikaměsíčním výcvikem doladit (při nedokonalém zraku se naučit pozici nepřítele zhruba odhadovat). Ale že se vidíte spíš v jednotce proaktivního internetového marketingu velkých kybernetických válek. Ty namáhavější kliky jsou akorát pro buzny ve fitkách a honit se někde na buzerplatzu nutně nemusíte. Zmiňte i jednotky pro psychotronický boj, o kterých jste někde četli. A jste strašní perfekcionisti, potrpíte si na pořádek.

Ať vás ale dají někde, kde je mobilní signál, aby se žhavé novinky v klidu daly postovat na facebook.

Sice jste měli v mládí (ve škole), kvůli orientaci trable, ale to je pryč. Cítíte se v pohodě. Teď vás přece naučí s WEPON, tak si nikdo už nic nedovolí. No a pro dokonalou jistotu stačí si předtím zajít na psychiatrii, protože jste nic nechtěli nechat náhodě v rámci společenské odpovědnosti (a u 90% hned něco najdou, ani se snažit nemusíte). Doplnit to můžete pár zvláštními příspěvky pod svým jménem na různých místech (třeba, že založíte čtyřprocentní domobranu, ale s kolegy si pro zajímavost píšete, jak se s těmi zbraněmi vlastně zachází). A s kámoši natočíte pár videí. Kádrovací softwéry jdou dneska na dračku, takže riskujete, že vám ani nepošlou dotazník. Takže klid vážení :).

Ale možná by stálo za tu námahu si to vše nechat až na výcvik. Za současného stavu si armáda nemůže dovolit nechat jedinému neheterosexuálovi zkřivit vlásek. Nevznikl by z toho moc hezký mediální obraz (navíc znásobený). Stačil by pak asi titulek v novinách k dokonání zkázy. Třeba něco ve smyslu: "Extrémisti v armádě chtěli léčit homosexuálního brance, odpovědní mlčí".

Tipuju, že to bude naprosto dobrovolné. V zájmu všech. Pro někoho může být takový výcvik lákavý. Lepší, než řešit individuality (v době míru se takoví nesmí střílet).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 06. 2014 v 21:20Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
On-line dmk (16/180/69) NOVÉ
Asi nemá cenu psát nějaké názory proti chození na vojnu a o tom, že je nesmysl tím řešit "problémy s naší mládeží", snažit se vymluvitt myšlenku, že si zasloužíme aby nás tam poslali a že 12345.... je d***l se svým komentem o růžových kabelkách,
když se najdou individua jak fuu, které svým názorem všechny snahu o "obhajobu mládeže" shodí.

....NEdítě,,to je jen pravda o buzním světě mladých kluků..Už vidím,jak se klepeš při otvírání povolávacího rozkazu.Bože,,co si vemu sebou,,co mé vlasy,,Božže..mám malí p**o,,a budu se muset sprchovat v plavkách,,božže,,to asi nepřežiju..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 06. 2014 v 21:24Off-line dmk  (26/180/79)
To ten *** s nickem z číslic
NEdítě ? ty neguješ že jsem dítě? , no alespoň něco, na čemž se shodneme :)

bohužel zbytek tvého přizpěvku jsou zase *****
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 06. 2014 v 21:27Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Jdi si zatahat pinzetou za pindu,,nebo aspon za to,,čím čůráš,,a pak se jdi bavit na chlapské téma. :-*
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 06. 2014 v 20:31Off-line ErikVl  (27/-/-)
To jsme se dostali zase někam....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload