Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Osobní zóna a nepříjemné pohledy druhých

20. 06. 2014 v 16:51Off-line Anonym
Jsem bisexuál, ve škole si všichni myslí, že jsem čistě jen na holky, gayové mi říkají, že by to na mně v životě nepoznali. Podle mého názoru vypadám úplně obyčejně, ale co výslovně nesnáším je, když na mě někdo cizí doslova čumí.
Například situace: Ráno čekám na nádraží na vlak, nějaký spoluobčan mě celou dobu sledoval. Šel jsem si sednout do vlaku (který byl mimochodem úplně prázdný, jelikož měl teprve vyjet na svoji "první cestu"). No samozřejmě, že si ten spoluobčan sedl naproti mě a celou dobu se tak d***lně usmíval (nechci raději ani vědět, na co myslel).
Proto bych se chtěl zeptat, jestli jsem sám, kdo nesnáší, když někdo nedokáže být slušný a takhle se nevtírat a nedej bože porušovat osobní zóny. Pokud si někdo neumí dělat odstup a rád se dotýká jiných, tak bych takové lidi stavěl ke zdi.
21. 06. 2014 v 12:09Off-line Relostyt  (102/-/-)
Anonyme, co takle to vzít z druhé stránky a zjistit že ses mu třeba líbil? .D
21. 06. 2014 v 12:54Off-line johnj  (40/186/82)
Další "netykavka" jako já. :D
21. 06. 2014 v 21:58Off-line Michalel  (36/178/88)
Mě, kdyby to vadilo (nevadí, tak čumim taky), tak si zbalim věci a jdu na záchod a pak do jiného vagonu/oddílu. Pokud prudič půjde taky, tak na otázku "jsi buzna nebo co, že na mě furt čumíš?" bude muset vyklopit úmysly.
21. 06. 2014 v 21:59Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Kolik ti je,..nechápu že neumíte anonimové uvést,kolik vám je let..
18. 07. 2014 v 03:20Off-line Betonica  (39/191/93)
Na me tvuj dotaz udelal dojem stihomamu. Nemyslim si, ze by ses stal obeti nejakeho zvrhleho cloveka, ktery te pronasledoval. Treba jsi to jen vnimal tak, jak jsi to vnimal a ve skutecnosti ten clovek proste jel do prace nebo do skoly stejne jako ty.

A pokud to opravdu bylo, jak pises, mohl jsi mu rict, ze ti je jeho spolecnost neprijemna, nebo s nim zaprist hovor...

At tak ci tak, stiznost na tomto serveru ti nepomuze :(
18. 07. 2014 v 12:27Off-line Elias  (33/192/90)
Co se týče té osobní zóny - tak ji naprosto chápu. Sám mám dost velký pomyslný okruh kolem sebe, který když někdo nedodržuje, tak je mi to nepříjemné (dá se říci, že to mám podobné jako ve skandinávských zemích - tam obecně si lidé drží odstup a třeba je velmi neslušné si sednout vedlě někoho v autobuse pokud je volné místo jinde). Dá se říci, že čím více na jih tak tím je i dotýkání se cizích lidí běžnější - například Arabové klidně sahají na rameno či na kolena komukoli koho skoro neznají a je to pro ně normální. Já jsem dost alergický na lidi, kteří mají třeba zvyk, že ťukají na rameno - to mám problém se ovládnout a nedat tomu člověku pár facek i když jsem jinak člověk stranící se konfliktů.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload