Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zalubil som sa do Hetero

22. 06. 2014 v 13:14Off-line Anonym
Paci sa mi jeden Chlapec... je o rok starsi ... chodil somnou na skolu a vie o tom ze som donho , pisem si snim ale vzdy ked dam nejaku temu o mne a onom tak povie ze to je p***eplene. Mozem byt rad ,ze si somnou pise .... na skole ma moc nemusia koli tomu aky som .... a ak by niekto zistil ze si on somnou pise tak by sa mu smiali .... prosim poradte ....
23. 06. 2014 v 22:56Off-line sid_6  (36/182/66)
V tomhle případě je nejlepší přerušit veškeré kontakty a vím, že ty to těžko uděláš, ale pokud to neudělá on, tak to dopadne špatně. Vím o čem mluvím(sám jsem to zažil).... pořád jsem z toho zmatenej:( On už mi vyhrožoval, že mi rozbije hubu, když nesmažu jeho číslo a nezapomenu na něj a přitom jsme něco zažili v lese a on, že není buzna.... Takže já prostě nepatřím mezi ty, co by mohli v téhle věci poučovat, jen jednu věc a to už jsem napsal.
24. 06. 2014 v 08:31Off-line janosjanos  (29/195/89)
Pokud se ti líbý heterák a je to tvůj bestfriend tak na to zapomen je to hardcore ,ale pokud se to posere tak i jemu zkazíš život , ted studuju na střední a to samé se stalo mně . Chce to jen silnou vůli a najít si někoho jiného pokud možno :D
24. 06. 2014 v 13:24Off-line Anonym
Nieje praveze nieviem ci sme vobec kamarati ... aked nikto neviem ze si snim pisem tak je uplne super da sa snim hovo*** o hocicom ... heterackom ...
24. 06. 2014 v 13:24Off-line Anonym
On dokonca este aj vie ze som donho aj to ze mam nanho cislo a nevadi mu to :)
24. 06. 2014 v 23:31Off-line onlip  (60/180/84)
Mám tytéž zkušenosti a přežili jsme to v dobrém.
24. 06. 2014 v 23:36Off-line sid_6  (36/182/66)
V dobrém? Jak to je možné? Můžeš mi sdělit něco bližšího nebo když tak soukromě zprávou....
25. 06. 2014 v 00:24Off-line onlip  (60/180/84)
Je to možné. Návod nemám. Možná stačí kluka netlačit do kouta a nedávat mu najevo, že je taky mé šarže.
08. 10. 2015 v 23:44Off-line honzak  (33/183/65)
Z toho, co píšeš, mi vyplývá, že máš suprovýho kamaráda, kterej tě má tak rád, že i přestože se ho snažíš furt vo****t, tak to ignoruje, odsouvá to stranou a dál se s tebou baví, prožívá zábavu. Tomu se řiká přátelství, kamarádství. Musíš svůj program v hlavě jménem "neví co mluví, já to cítím, chci ho" přebít jiným programem, ideálně typu "jsem rád, že jsem se spletl, a přesto zůstal mým nejlepším kamarádem". Nebude tě hladit, nebude tě líbat, nebude tě píchat, nenechá se osahávat, nebudete si ho honit. Ale když budeš mít těžkou chvíli, tak tě obejme a poplácá po zádech a dodá ti sílu do dalších dnů! Od toho jsou kamarádi. Boyfrienda prostě hledej jinde.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload