Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak na coming out?

26. 06. 2014 v 06:28Off-line Anonym
Ahoj je mi 15 a to, že jsem gay vím o sobě už pár let. Vždycky jsem si říkal,že to rodičům prostě neřuknu, ale to mi pak přišlo blbý tak jsem si řekl, že jim to řeknu, ale až teď vím jak hrozně se bojím jejich reakce. Hlavně když nevím jestli jsem gay nebo bi a nebo pansexuál.
26. 06. 2014 v 10:04Off-line buttch  (28/-/-)
Ja myslim, ze nema cenu se na to pripravovat...
sam sem cekal, ze to reknu, rodice me obejmou a za zpevu nejakyho pomalyho songu od lady gaga se slzama v ocich reknou, ze me porad maj radi at sem jakejkoli a v pozadi probehne skupina duhovejch jednorozcu...
opak byl pravdou, rekl sem to, se slzama v ocich musel jit ven na cigo diky jejich reakci a kdyz sem se vratil tak fotra odvazeli tri policejni auta, doted to nevzali a ja doted lituju, ze sem to rekl...
myslim ze sam vis jaky mas rodice a jak to asi vezmou, jestli myslis, ze spatne tak to nerikej, do toho s kym spis jim stejne nic neni
26. 06. 2014 v 10:07Off-line poklad  (29/177/69)
"Ahoj je mi 15 a to, že jsem gay vím o sobě už pár let [...] nevím jestli jsem gay nebo bi a nebo pansexuál."

Když nevíš, tak radši počkej...
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 06. 2014 v 10:16Off-line buttch  (28/-/-)
Ale tak hlavne vi, ze je jinej :D
nad pansexualem bych snad ani nepremejslel, je to jen naka pitomost se kterou nekdo prisel a hlasi se k tomu cim dal vic lidi aby byli zajimavi, ale snad to neni ani o orientaci, ale o tom ze ho prostre strcis pomalu i do psa...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 06. 2014 v 10:23Off-line Vlado2  (61/180/80)
Nemohl sis vybrat lepší termín! Sdělit rodičům tento radostný fakt a ještě jim k tomu přidat nepříliš dobré vysvědčení - to by seklo i se zcela apatickým volem. Ujišťuji tě, že budou následovat doslova nezapomenutelné prázdniny.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
27. 06. 2014 v 00:17Off-line sid_6  (36/182/66)
Způsob který jsem já zvolil(neúmyslně), ten jistě nepoužil nikdo z místních a raděi o tom nechtějte vědět víc.
29. 06. 2014 v 20:31Off-line onlip  (60/180/84)
Plor: Nespěchej, začal bych nevinnými náznaky. Ať si zvykají, že chodíš ven s klukama, že mluvíš o klukách, že s pomlázkou ani nemusíš... Tak s tím postupně smiířuju své děti. Myslím, že už pochopily, že novou maminku mít nebudou - a jsou rády!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload