Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Intuice

01. 07. 2014 v 18:22Off-line Anonym
Čau. Chci se zeptat, kolika lidem z vás se stalo to, co se mi stává celkem často.
Vše začne jako normální den, nálada sice žádná hitparáda, ale vše je v normálu. A z ničeho nic, snad během minuty se vám udělá tak šíleně špatně od žaludku, začnou s vámi lomcovat nervy, jako by se mělo stát něco špatného. Takhle je to třeba několik hodin. A nakonec se opravdu něco stane. A nejde o věci, které můžete předvídat pomocí logiky, spíše události typu, že vás zradí kamarád a podobně.
Nevím, jak lépe bych to popsal, ale opravdu by mě zajímalo, jestli to zná i někdo jiný.
V samé podstatě nevěřím na nějaké super nadpřirozené schopnosti, že člověk může předvídat budoucnost, číst myšlenky atd. Ty věci patří do fantasie a ne reálného života.
01. 07. 2014 v 18:29Off-line ErikVl  (27/-/-)
To znám. Moje nevolnost netrvá v rámci hodin, ale minut a není to žaludek, ale hlava. Naučil jsem se s tím žít a už si na to i zvykl. Myslím, že čtení myšlenek je relativně možné a předvídání budoucnosti taky. Osobně jsem byl svědkem tolika podivných událostí, že nevěřit by byla čirá hloupost.
01. 07. 2014 v 18:34Off-line Anonym
No, ono je těžké nevěřit tomu, že něco neexistuje :D Krmil jsem kocoura a ten najednou přestal jíst a díval se do koupelny, jako kdyby tam něco bylo, najednou otáčel hlavou, jak kdyby odtud něco vyšlo a šlo po schodech nahoru. A nebo pocity, že se na vás někdo dívá, přitom jste sami v místnosti..
Ale tahle intuice mě štve
01. 07. 2014 v 18:36Off-line ErikVl  (27/-/-)
Já tomu upřímně věřím docela dost. Jednu dobu jsem se zajímal o spi***ismus a jasnovidectví. Dodnes chodím s nejrůznějšími amulety apod. :D jsou lidé, kteří mají dar, kteří vědí víc než my, obyčejní hlupáčci.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 07. 2014 v 18:38Off-line johnj  (40/186/82)
Tak snad abych začal leštit křišťálovou kouli...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 07. 2014 v 18:38Off-line Anonym
Fyzicky vysvětleno někdo umí používat více jak 10% mozku
01. 07. 2014 v 19:42Off-line Dell  (28/183/61)
Mozek používá každý celý :) .. A než intuice, tak je docela velká pravděpodobnost, že jsi nemocný :) Problémy s tlakem apod. Je toho dost. Zajdi za lékařem :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 07. 2014 v 19:44Off-line Anonym
K doktorovi chodím pravidelně. Tlak mám v pořádku, psychika taktéž ;)
01. 07. 2014 v 20:30Off-line Dell  (28/183/61)
Tak psychosomatické :)
01. 07. 2014 v 20:43Off-line ErikVl  (27/-/-)
Mozek používá každý celý, ale je schopen jeho kapacity využívat pouze v 15 - 20 % kde je zbytek možnosti zaneprázdnění dosud věda neví.
01. 07. 2014 v 21:25Off-line Dell  (28/183/61)
http://cs.wikipedia.org/…10_%25_mozku

Takže tak :) Rozhodně nevyužíváme jen 20% :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 07. 2014 v 21:32Off-line januar1  (38/185/79)
A uz si zazil niekedy Deja ve. ja ano a niekolkokrat pocas svojho zivota
01. 07. 2014 v 21:32Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Fyzikové předpokládají, že vesmír se skládá z 11-ti dimenzí. Je najivní, nebo hloupé myslet si, že život může existovat i v jiných dimenzích, než je ta naše, stejně jako, že existuje pouze na Zemi a nikde jinde?! A psychotronici obvylke o svých schopnostech neroztrubují. Ale je otázka, jestli ony schopnosti patří fyzickému tělu, nebo astrálnímu (duši), nebo obojímu?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 07. 2014 v 21:56Off-line ErikVl  (27/-/-)
Ehm. To Dell - nepřu se ani ty to nedělej. Nemyslím si, že odkaz na Wikipedii je dostačující důkaz :) A navíc: neříkám, že nevyužíváme mozek celý - nevyužité části by odumíraly, ale říkám, že "nejedou na plný obrátky". Mnoho neurologů, psychologů i parapsychologů mluví o nevyužitém místě ("místo" - pro hnidopichy jen obrazně řečeno), které u většiny populace tvoří více než 70%. Nemluvím tedy o částech mozku, které nepracují ale o výkonu, který vykazují. :) Takže tak.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 07. 2014 v 22:05Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Doporučuju shlédnout tenhle dokument 5. dimenze, 1. díl se sice kravina, ale ve zbylejch 4 kladou vždy důkazy pro i proti daný věci, takže si divák může udělat objektivní obraz ;-) http://www.vii.sk/…ze_d%C3%ADl/
01. 07. 2014 v 22:18Off-line Matthewko  (27/182/85)
Ano stáva sa to a je to normálne , pretože všetko sa pripravuje skor než sa to naozaj stane a človek to energeticky precituje:)
01. 07. 2014 v 22:27Off-line sexybo  (26/178/67)
Mě se to taky stalo jednou v tramvaji až jsem musel jít ven ta tramvaj měla potom nehodu .
http://www.novinky.cz/…zranili.html
01. 07. 2014 v 23:27Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Já mám pocit déjà vu a pak se v mim životě něco parádně pos*re...
01. 07. 2014 v 23:41Off-line Anonym
Myslel jsem, že deja-vu je celkem normální stav
01. 07. 2014 v 23:44Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak seš asi vnímavější než já, já sem dost otupělej
18. 07. 2014 v 02:42Off-line Betonica  (39/191/93)
Ja myslim, ze to neni intuice ale panicka ataka nebo generalizovana uzkostna porucha. To te popadne prave ta uzkost, o ktere pises. A protoze clovek je tvor psychosomaticky, tak ta uzkost v hlave se projevi i nevolnosti (sympatikus) a vsechny dalsi priznaky, poceni, zavrate, zkraceny dech...

Uzkost vznika jako prirozena reakce na podnet nebezpeci. Telo se tak pripravuje k boji. Nekdy ale uzkost prijde, aniz by clovek celil nebezpeci. V takovem pripade clovek zaziva vsechny stavy spojene s pripravou k boji, aniz by bojovat musel. Soucasti uzkosti jsou i negativni myslenky. Mozek je behem uzkosti zahlcen strachem a nespravne vyhodnocuje podnety, proto se behem uzkosti clovek casto dopousti nespravneho chovani a jednani.

Uzkost se da zvladnout castecne svepomoci. Kdyz prijde, je treba intezivne myslet na to, co zrovna citis, co se deje. Proc mas uzkost, nesnazit se ji zahnat, ale analyzovat situaci. Pravidelne dychani take pomaha. Ataka trva vetsinou od par sekund do cca 20 minut a sama odezni. Soucasti zvladani uzkosti je i prevence, tj. dostatek telesne aktivity, behem ktere se vyplavuji hormony dobre nalady. Pak taky psychohygiena, dostatek spanku a tak daaale.

Dal se na uzkost uzivaji tzv. anxiolytika. Bud prirodni, tj. vsechny byliny na zklidneni, nebo chemicke (Xanax, Neurol, Lexaurin...).

Panicka ataka a uzkosti ale muzou nabirat mega rozmeru, kdy je clovek uplne paralyzovan a nemuze vykonat ani zakladni veci, nemuze chodit, mluvit. V takovem pripade se obvykle vec resi antidepresivy nebo antipsychotiky.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload