Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přítel má choutky na ženskou

10. 07. 2014 v 12:21Off-line Anonym
Ahoj omylem jsem vlezl příteli do PC, nechal otevřeny PC a přišla mu zprava na chat,. Podíval jsem se jelikož to činilo na bylo to otevřené, vyšel jsem debatu s jeho bývalou přítelkyni ze střední školy, s kterou si domlouval sex na víkend co ma jet k rodičům kteří bydlí od nás 150km .. Nechapu to, žijeme spolu 3 roky celkem si myslím ze je vše vporadku, ale asi není, vim ze mel predemnou holky ale mel jsem pocit ze je gay a ted nevím co , jen tak jsem se ho zeptal ze bych jel k rodičům sním tak se zarazil a nebylo nmu to příjemné, rozmluvil mi to stim ze bych se tam nudil apod.. Tak ted nevím co asi nic podnikat nebudu neměl jsem se tam dívat na ten chat , tak dělám ze nic nevím a doufám ze SNI do postele nepůjde, a pokud ano tak to stejné nezjistim a nebudu vědět nic.... Ale nechapu ze s ženskou???
10. 07. 2014 v 12:46Off-line johnj  (40/186/82)
Jste spolu 3 roky, vše je v pořádku. Ty mu omylem čteš chat, on si bokem domlouvá sex, ty se snažíš dělat, že se nic neděje.
Každý máme jinou představu o vztahu "v pořádku".
10. 07. 2014 v 13:41Off-line Chrisik  (33/176/51)
Třeba jen vtipkovali :-D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 07. 2014 v 13:53Off-line onlip  (61/180/84)
Když nechal otevřený PC, třeba to udělal záměrně. Něco ti tím chtěl vzkázat. A že mu tam lezeš, to je hnusný.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
10. 07. 2014 v 14:19Off-line Normal123  (38/176/77)
Tak ho posli nekam!!! Bud je nebo neni, ale zit s chlapem a tajne m***t s holkou, to je ta nejhorsi predstava gaye.. Jsem s partnerem 5 let a predstava ze si to rozdava s holkou, po tom co jsme prozili, tak ho stahnu z kuze!!!! Radeji byt singel a uzivat si podle potreb nezli nekoho oblbovat..
10. 07. 2014 v 15:45On-line ent  (50/183/100)
A jak se prosím omylem vleze někomu do počíteče? :-)))
Osobně bych se na rovinu zeptal proč má potřebu tohle dělat a rozešel bych se s ním.
11. 07. 2014 v 04:34Off-line Radial  (31/189/-)
Ouu, nechtěl bych. A kdoví jestli se takhle domlouvá poprvé a ty nejsi léta za šaška. :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2014 v 09:20Off-line poklad  (29/177/69)
Tomu se říká vztah s bisexuálem :P Vždy mu druhé pohlaví bude chybět... A pokud před tebou měl holky, gay proboha NENÍ...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 07. 2014 v 12:30Off-line Normal123  (38/176/77)
Vetsina buzen meli pred tim, nezli se vice mene rozhodli" vztah ci sex s holkou.. Nevim jak to bude s dalsima generacema, co budou nasledovat ale vetsinou to tak je... Mozna v dnesni dobe jsou ti 14, 15 leti klucici co strasne frcej s klukem a jsou jakoby rozhodnuty ale vetsinou se kazdej kluk minimalne jednou vyspi s holkou.. Ti co jsou radoby bisexualove" ti at radeji zadnej vztah nemaji a jenom si uzivaji, protoze kdyz se do nich pak nekdo zamiluje, je to pruser, protoze za chvili zase prejde na druhou stranu".. Podle me bisexualita existuje jen do urciteho veku zivota, pak se clovek vzdycky urcite prikloni pouze k jednomu pohlavi..navic bisexualove jsou vetsinou lide, co nemaji moc zavazku, nemuseji se o nikoho starat a jsou takzvane free".. Museji dospet do urciteho zivotniho bodu, pak to podle me prijde samo... Je to muj nazor a castecne zkusenost..
12. 07. 2014 v 13:16Off-line Nicke  (30/-/-)
Nevídím na tom nic špatného, jen by to chtělo víc upřímnosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 07. 2014 v 12:54Off-line Anonym
Ano omylem jsem videl debatu na otevrenenm pc, ktery se rozsvitil,asi stim nebudu delat vubec nic necham to byt a pockam co udela..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 07. 2014 v 13:57Off-line Normal123  (38/176/77)
Nebud hloupej a nedelej ze sebe vola... Urcite ho milujes vic nezli on tebe, v tom bude nejvetsi hacek".. Ale jestlize te podvadi a to urcite nebude poprve a jeste k tomu s holkou, poradne mu to natri a pak ho posli dohajzlu!!!! Pokud na to nemas tak mu dej nuz na krk" jestli to jeste udela tak ze ho znicis!!!! Neco si na nej najdi, kazdej musi mit pojistku :-D
A jestli si to vyrikate nastavte si nova pravidla, i formou transparentnosti.. Jinak nebudes mit jistotu nikdy... Vzmuz se a neco s tim udelej!!!! Nemuzes to tak nechat, budes jenom vojebavka na nic... Tak delej!!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 07. 2014 v 15:55Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Jojo to je přesně ten důvod proč mám nedůvěru k bisexuálům... a tvé lezení do soukromí partnera taky není moc pěkný
14. 07. 2014 v 18:56Off-line onlip  (61/180/84)
"Omylem jsem vlezl", to je asi nejhloupější argument, který jsem kdy četl. Omylem jsem vlezl dětem do peněženky, omylem jsem vlezl spolupracovníkovi na e-mail, omylem jsem vlezl manželce do mobilu. K****n. Lituj se, jak chceš, podle mě jsi k****n, jak řečeno.
14. 07. 2014 v 21:11Off-line Anonym
Onlip k****n jsi ty! Já se nelituji jen chci vědět názory ostatních...
14. 07. 2014 v 21:13Off-line Normal123  (38/176/77)
Onlip je k****n s timto nazorem... Ma se nechat oblbovat??? Jestli je na to tvoje generace zvykla tak prosim... Me nikdo vojebavat nebude a to radim i jemu, kdo nema ostre lokty je v p***li!!!!
14. 07. 2014 v 21:43Off-line johnj  (40/186/82)
Martine, tobě to jde se tvářit, že se nic nestalo? Neužírá tě pocit, že si třeba užívá s někým jiným, "teď" s holkou, ale příště to může být klidně i s klukem? A dokážeš mu ještě věřit? Podle mě to musí váš vztah nějak poznamenat...
20. 07. 2014 v 09:47Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Tak z vlastnej skusenosti ti poviem ze tym ze sisi precital tu postu si spravil dve veci jednu dobru a jednu este lepsiu tak 1: otvoril sisi oci a zistil si ze nemozes svojmu priatelovy doverovat 2: zachranil si si dalsie roky zivota s podvodnikom co ta taha za nos Takze celkovo ten vas vstach v uvodzovkach bude zalozeni od chvile co si kukol do pc len na pochybnostiach je tazke nechat niekoho koho lubis ale zase ked si to tak vezmes tak nicit sa pocitom ze ta podvadza je muciaci system nasilu a ten nema vyznam lebo aj tak to pretiahnes max o par rokou a potom pride roschod
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload