Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je gay nebo ne?

11. 07. 2014 v 20:12Off-line Anonym
Ahoj, mám takový složitý problém. Ve škole je jeden kluk, kterého znám hodně dobře, a o kterém jsem přesvědčený, že je gay. Má to ale háček. Chodí s holkou. Kamarády nemá mezi klukama, ale mezi holkama. Prakticky ho člověk vidí víc s kamarádkama, než s vlastí holkou. A i s tou má takový prazvláštní vztah. podají si ruce a řeknou dobrý den. Spali spolu snad jenom jednou a to bylo podle mě jen gesto, aby si nemyslela, že je teplej. Navíc je to katolík, takže nesmí svojí orientaci přiznat nikdy a nikomu. Všechno na něm je gayské. Chodí i běhá jako gay, je to metrosexuál, mluví jako gay, má kamarádky, stydí se být nahý před klukama, a hlavně to nejzvláštnější. On si dělá legraci, jakože je gay. On nepřiznává homosexualitu, ale dělá gayské vtípky a to často dost přehnané. Heterosexuál by to nikdy neudělal. Občas sahá klukům na zadek a když někdo sahne na něj, tak neuhne. Občas s jiným klukem simuluje sex. Je ale normální, že gay, co nechce nikdy v životě přiznat svou orientaci, zároveň dělá tak ostré gayvtípky? Je to u homosexuálů normální dělat to v případě, že s orientací není seznámeno okolí?
Potřebuju poradit. Myslíte si, že je gay? Já ho znám dobře a jsem přesvědčený že ano, ale nechci nic riskovat. Poraďte prosím.
11. 07. 2014 v 20:24Off-line ent  (50/183/100)
No a není to snad jeho věc co je a jestli to řekne a jak se prezentuje? Tobě po tom přece vůbec nic nejni.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2014 v 20:27Off-line Anonym
Když se mi líbí, tak je, ne?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2014 v 20:32Off-line Dell  (28/183/61)
Tak se ho zeptej nebo se mu přiznej. Upřímně nic lepšího ti stejně nikdo nedokáže poradit. Tu situaci vnímáš zcela subjektivně, hlavně proto, že se ti líbí.
11. 07. 2014 v 20:35Off-line Anonym
Ptal jsem se ho, ale čekal jsem že se nepřizná a chápu ho. Pomohlo by, kdybych se přiznal já, ale to jsem nechtěl riskovat. snad podle mýho popisu by třeba někdo mohl tipnout, jestli je nebo neni
11. 07. 2014 v 20:40Off-line Dell  (28/183/61)
Chceš si tipnout? Hoď si mincí ...
11. 07. 2014 v 20:41Off-line Anonym
Spíš, podle mýho popisu, jestli by si někdo tipnul. Je možný, aby člověk, kterýho jsem popsal byl hetero?
11. 07. 2014 v 20:45Off-line Dell  (28/183/61)
Ano, je možné aby byl hetero :) Ale sexualita je docela komplexní :)
11. 07. 2014 v 20:50Off-line ent  (50/183/100)
Tak bud mu řekni, že jsi teplý a že se ti líbí a jestli je taky teplý, a nebo ho nech napokoji. Obé má své klady a zápory :-)
11. 07. 2014 v 22:33Off-line krystof1  (30/187/90)
S tim, cos napsal se může myslim ztotižnit hodně gayů i heteráků, já sám se v tom z velký části vidim, jenom teda nesahám klukům na zadek a ani si na něj sahat nenechám, a přece sem tady... :D
nikdo ti z tohodle popisu nedokáže říct, jestli je nebo neni gay, musíš to bud prubnout a říct mu o sobě a nebo to přestat řešit, jak už tady lidi radili ;)
11. 07. 2014 v 22:47Off-line Vendy  (28/167/65)
Descaharm: A co když ten dotyčný pravidelně maže historii? ;)
11. 07. 2014 v 22:59Off-line Vendy  (28/167/65)
Descaharm: Ano, to připouštím, ale chtěl bych jenom dodat k tomuto dotazu, že anonym kluka moc nezná a tak by bylo podivné mu lézt do PC či notebooku. :)
11. 07. 2014 v 23:05Off-line Vendy  (28/167/65)
No jo, je moc pozdě, tak ani moc nedávám pozor, omlouvám se :) I přesto mi přijde amorální prohledávat kamarádovi PC ;)
11. 07. 2014 v 23:14Off-line Vendy  (28/167/65)
Já bych s tím neměl problém, kdyby to byla otázka života a smrti :D :D
Ale teď sem opravdu vložím radu. Anonym by měl zkusit toho kluka pozvat do čajovny či kavárny a důvěrně si s ním o tom promluvit. :)) Budou tam mít klid a nikdo je tam nebude rušit vyjma servírky :))
12. 07. 2014 v 20:03Off-line tukan6991  (27/175/64)
Asi bych nepřikládal žádný větší význam tomu, že běhá jako buzna. :D Ale pokud víš, že je katolík a jak správně uvádíš - pro ně je homosexualita velký oříšek - tak by pro něj to "gayské" chování mohlo být určitým způsobem úniku, lépe řečeno - vzpourou proti tomu, co po něm požadují jeho rodiče. :) Protože se asi těžko v tomto věku dobrovolně dá na víru. :) Třeba ho to štve, ale přímé konforntace s rodiči se bojí. Navíc - záleží na tom, kolik mu je - jestli mu je kolem 13-16, tak bych ještě chvíli počkal, protože to jsou takové ty roky nejistot, může se "hledat", a proto dělá takové divné věci. :) Tu simulaci sexu, jak uvádíš, si dobře pamatuji ze základky - tam to byly dokonce úplné "grupáče"! :D No, a vidíš to, dneska jsou to heteráci ... :) Navíc v dnešní době tzv. metrosexuálů je těžké dle vzhledu poznat, kdo je a kdo není na kluky. Takže - pokud je to nějaký jeho způsob úniku, máš holt smůlu. Ale pokud je opravdu na kluky, ale hraje naoko, že má holku a pak ve třídě provádí to, co dělá, protože se potřebuje nějak "realizovat", tak bys mohl mít dost velkou šanci. :) Zkus se s ním víc bavit, skamarádit se, chodit třeba spolu ven, a když bude mít nějaký problém, pokus se mu pomoci, řeš s ním jeho potíže, apod. Pokud je latentní homosexuál, tak ti začne věřit a třeba ti to jednoho dne řekne, že na ty kluky je. :) Nebo, až sám poznáš, že si to můžeš dovolit, tak se mu přiznej ty. Ale zatím nedávej najevo, že se ti líbí, prostě buďte jen kamarádi. :) A pak ... možná, třeba ... ;) :)
13. 07. 2014 v 20:48Off-line Anonym
Díky za radu. Je mu 20 let. V tomhle věku to znamená co?
14. 07. 2014 v 00:30Off-line tukan6991  (27/175/64)
No, tak jestli tohle dělá ve 20 letech, tak je to dle mého nanejvýše divné... Takže bych to spíš opravdu viděl na to, že to před ostatními tají. :) Anebo by to mohla být ta vzpoura vůči rodičům, ale nevím, v tomhle věku?! Záleží, jestli s nimi bydlí a jak velký mají na jeho život vliv... ale pokud mu je 20 let... Prostě zkus s ním víc navázat komunikaci, jak jsem psal minule. :) Uvidíš - asi to bude jednodušší než polemizovat nad tím, proč se chová tak, jak se chová. :)
09. 01. 2021 v 12:09Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Ne je to uchyl
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload