Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Môže sa stať zázrak?

15. 07. 2014 v 00:08Off-line Anonym
Čaute ,potrebujem radu ...... mám problém ,jeden chalan ma očividne miluje ,všetky dôkazy a naše fungovanie je také jasné ,že mmi to potvrdilo mnoho priateľov ,ale rieši teraz babu aby si niečo dokázal,totiž nechce si pripustiť že by ma miloval tak tonazývame "priateľstvo" a on berie každú čo príde a namýšľa si že juľúbi a ked to krachne do pár dní je pohode ale mna sa nedokáže vzdať ani keby čo bolo.....a keď sa tak aj stane ,volá s plačom že nevie bezo mna žiť ,ale je to ževraj "priateľstvo" nechce si pripustiť že by cítil lásku a moja otázka na vás milí priatelia znie ,že či je možné ,že si to človek uvedomí aj behom dňa,?týždňa?na zákl.niečoho,čo ho prinúti sáme odseba si touvedomiť ? a áno viem ,poznám fakty typu ,že to môže trvať mesiace ,roky a podobne to už viem aj sám ale pýtam sa na opak,či môže nastať skrat a človek na to príde vzlomku sek***y? na zákl.niečoho silného,čo ho samo prinúti už sa neklamať ,je to možné ? môže sa človek v zlomku sek***y "otočiť"?
15. 07. 2014 v 00:46Off-line Gliese581c  (39/176/78)
V zlomku sek***y asi nie, ale pod vplyvom nejakej silnej udalosti mozno ano
15. 07. 2014 v 01:55Off-line Radial  (31/189/-)
Pochybuju o tom. Navíc určitě tě strašně miluje a přiom bere každou co příjde. :DDD Prober se omg !
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
15. 07. 2014 v 16:49Off-line ent  (50/183/100)
Tak stát se to může, ale muselo by to být hodně silné. Třeba , že bys umřel a on si uvědomil že tě trvale ztratil.
Ono záleží taky kolik vám je let.
Pokud je ti víc jak 25 tak rozhodně nečekaj až mu to dojde, odřízni se a jdi dál jinak budeš mít život jen plný trápení.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2014 v 14:52Off-line Anonym
Radial : ty potom asi nevieš veľa toho o orientácii ako takej a o ľudskej psychike, keď nedokážeš pochopiť FAKT,že človek ,tým že má strach byť homo môže z psychologického hľadiska vyhľadávať ženy na sex , aby si dokázal opak ,keďže pravdu ešte nedokáže prijať ale tie ženy vyhľadávať chce na sex ale to psychické ,tú väzbu tie krásne veci dotyky ,to prežívanie a fungovanie typické pre vzťah má so mnou...
ENT: ja mám 21 a on 18
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 07. 2014 v 02:02Off-line Betonica  (39/191/93)
Ten clovek je podle toho, co pises, zmateny. Na jednu stranu nahani holky na druhou stranu Ti voli a vyznava se. To nedava moc smysl.

Na me to dela dojem, ze Te ma jako zadni vratka. Proste, kdyz je mu blbe, tak Ti zavola a vi, ze ho podrzis. A pak kdyz je mu zas dobre, tak lita za kdejakou sukni...

Nevim, nevim. Mas tohle zapotrebi? Coz takhle kamaradovi nalit cisteho vina? Jasne mu rekni, ze Te zranuje tim, jak se chova nevyhranene. Bud je hetero a chce svoje devcata, pak Ty si budes muset poradit i bez neho. Nebo je bi a chce oboje, pak bud pristoupit na to, ze se o neho budes delit, nebo pujdes svoji cestou. Anebo je gay, ale z nejakeho duvodu si to nechce priznat. Pak muzes stat pri nem a v jeho coming outu mu pomoci, nebo opet jit svoji cestou.

Ja osobne bych na dospelyho chlapa pockal, paklize bych citil, ze mi za to stoji. V tomto pripade, kdy by mi ten chlap sveroval svoje avantyry a daval najevo, jak "moc dulezity" pro neho jsem, bych ho nechal plavat.
21. 07. 2014 v 01:22Off-line Anonym
Dakujemm
19. 09. 2016 v 20:37Off-line Anonym
Ďakujem
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload