Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Masturbace na břiše penisem dolu

24. 07. 2014 v 12:45Off-line krkov6378  (27/-/-)
Čaute, vím že jsem to sem kdysi psal, ale prostě strašně mě to vrtá hlavou. Jsem na holky, ale prostě mam zvláštní masturbaci a připadam si jak d***l :D protože všichni mí kamoši masturbují normalně rukou a já prostě masturbuju tak, že si lehnu na postel a penis jakoby dám dolů a pod penis si dám ruku a vlastně se jakoby třu a šoupu a do 20 vteřin jsem udělanej, někdy to trvá trochu dýl. Zkoušel jsem to rukou třeba i 2 hodiny a prostě to semnou nic nedělalo. Měl jsem už jednou pohlavní styk s holkou a když mě kouřiila tak to semnou nic nedělalo, pak jsme měli přímý akt a dlouho mi trvalo, než jsem se udělal. Prosím o radu z vás jak se toho mam zbavit, chci být normální.. Někde na amerických stránkach jsem četl, že je to nebezpečný a prý jde o přetlakování a později ke snížení erekce, což zatim nehrozí naštěstí, ale mam strach do budoucna. Ještě tam jeden týpek psal, že taky právě, když měl sex, tak ho to vubec neuspokojvalo, prosím o rady.
24. 07. 2014 v 12:56Off-line Relostyt  (102/-/-)
Jako člověk tohoto problému neznalý bych možná zkusil sexuologa, mohl by ti pomoct.
24. 07. 2014 v 14:21Off-line johnj  (40/186/82)
Pro klidnější svědomí si najdi takovou polohu při pohlavním styku, která je tomu nejvíce podobná; tedy penisem dolů zasunuješ a můžeš si u toho pomáhat rukou, umožní-li to prostorové podmínky.
Pokud se bojíš o budoucí pochroumanou funkci penisu, tak oprávněně. Ale to my všichni. Zkus objevit dráždění prostaty, třeba by mohla taková "ultragayská" věc pomoct. ;)
Hodně štěstí při hledání řešení! :)
19. 08. 2014 v 16:55Off-line lesakarel  (102/-/-)
Najdi si kluka nebo holku. A nemusíš nic řešit.
19. 08. 2014 v 17:14Off-line somerone  (36/180/80)
Já jsem se penisem kdysi šoupal taky tam a zpět a představoval jsem si, jak ji š***m, ale potom mě to nějak přestalo bavit. Je pravda, že já problém se udělat nemám. Ale čím jsem starší, tím mi to trvá třeba dýl. Ale zase záleží na tom, kolikrát a kdy jsem se udělal předtím, na celkové kondici apod. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload