Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč většině z Vás stačí tak málo jenom "SEX"

27. 07. 2014 v 13:35Off-line Anonym
Mám dotaz na Vás na všechny, nějakou dobu už tady jsem a jak to tady tak různě pročítám, tak jsem zjistil, že většině z Vás jde zřejmě jenom o sex. (NÉ VŠEM). To nechcete něco víc co by vám byli někteří ochotni dát nebo s vámi zdílet? Nejvíc mě zaráží inzeráty a vnich nabídky na sex od 15 letých kluků kdy tam píše "O prázdninách je nuda, nechce si mě někdo na týden vzít k sobě, splním cokoli? Ty vole co to je v 15 letech? Odpoví mi někdo nebo vysvětlí mi to někdo prosím.
27. 07. 2014 v 13:40Off-line I.Want.To.Be.Happy  (25/-/-)
To je zkažená a uspěchaná dnešní doba :) Víc ktomu není co dodat...je to smutný,jak se z lidí stávájí d***y na prodej.
27. 07. 2014 v 13:46Off-line manicboyyy  (33/176/79)
A co je jako špatnýho na sexu???
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 15  Nahlásit
27. 07. 2014 v 15:00Off-line Anonym
Manicboyyy: Na sexu není špatného vůbec nic, já neříkám, že by neměl mít nikdo sex. Ale většina tady chce jenom sex nic víc.A pak mi přijde dost zvláštní mít pořád sex s kde kým, není to náhodou hezčí s jedním partnerem?
Co třeba jako rande,společná večeře,kino,procházka nedá ti to víc než jen to, že si člověk užije. Mě přijde strašně zvláštní, že je schopný 16 letý kluk napsat tenhle inzerát "Nechce dneska někdo přijet a o***at mě?? mam volnej byt,ustecký kraj :)". Co od toho čeká, ale hlavně co čeká, že bude dělat ve 20,25,30 letech. Možná jsem divný, ale mě přijde gay svět v určitých věcech taky divný a hetero jak by smet :-)
Souhlasím - 19   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2014 v 15:13Off-line ent  (50/183/100)
To je jednoduché. Většina homosexuálů jsou hedonisté bez jakékoliv morálky. Svou hodnotu a sebepotvrzení nacházejí ve své sexuální orientaci a upevnují právě sexem. A pojmy jako vztah, láska,krása sice znají, ale nechápají. Navíc je točí v obrovské inflační spirále slov. Taktéž celá společnost je dnes zaměřena na to mít vše hned a já si musím užít já se musím uspokojit.

A jestli někdo zabíjí nudu sexem tak je spíš k politování. No jak se říká každý svého štěstí strůjcem.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2014 v 15:37Off-line Anonym
Ent: Svou hodnotu a sebepotvrzení? Má takový člověk hodnotu, jo jasně, že má, ale nehodnotí on sám sebe, nechává se hodnotit jinými, těmi co sním do toho půjdou jelikož když získá co chce tak má tu pro sebe správnou hodnotu. Je to ubohé, ale asi to tak opravdu bude.
29. 07. 2014 v 17:15Off-line sid_6  (36/182/66)
Tak to mě dostalo. Opravdu tohle někdo myslí vážně, ty inzeráty? Nevím, co k tomu dodat. Pokud je to tedy pravda, tak se tito lidé pasují do role dobytka na trhu a to mi příjde vážně smutný. Nemalou roli v tom jistě hraje fakt, že dnešní mladáci se často nuděj a nevěděj co by...... ale to neznamená, že budou soutěžit, kdo přeblafne za dva měsíce prázdnin víc č***ků nebo kdo se nechá víckrát opíchat. Jestli tohle někdo považuje za plnohodnotnou zábavu nebo snad životní naplnění, tak já teda ne(max naplnění semenem). Asi jsem už fakt dost starej, abych tohle pochopil.
V týhle tzv. civilizovaný společnosti se uznává jen jedno pravidlo: Po nás potopa, takže každýmu je jedno co bude za rok, pět nebo deset........
29. 07. 2014 v 19:09Off-line igy  (38/173/81)
No co, někoho baví knížky, někoho kino, někoho pokec v hospodě, někoho fotbal, někoho posilovna... a někoho š**ání. Prostě činnost jako každá jiná. Není ono lepší bavit se o knížkách/jít do kina/kecat v hospodě/hrát fotbal/jít do posilovny s tím jedním pravým přítelem? Třeba jo, ale to nic nemění na tom, že je to fajn i jinak. A hodnotit někoho podle toho je nesmysl.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 07. 2014 v 19:19Off-line sid_6  (36/182/66)
V tom je trošku rozdíl, protože čtením knih a sledováním filmů nikoho neohrožuješ na zdraví nebo snad životě. Neržízeným sexováním, ale ano a dost pochybuju, že každý na tomto serveru použil vždy při sexu kondom.
29. 07. 2014 v 20:52Off-line Anonym
Igy: jasně, že nejde o to tady někoho moralizovat nebo soudit na to mám(e) to nejmenší právo. Ale mě jde spíš o to pochopit co z toho má ten 15,16,... letý kluk když se vlastně takhle veřejně prodá. Neřeknu kdyby to chtěl nějaký 30,40 letý chlap, to bych tak nějak přešel, sice taky nepochopil, ale asi bych to tak neřešil. Ale v 16 napsat takový inzerát mi přijde trochu moc.
30. 07. 2014 v 09:19Off-line igy  (38/173/81)
Nevím, asi prostě nuda o prázdninách a lenost hledat něco pořádného. Když by chtěli třeba někoho na procházky, sport nebo ten pokec do hospody, tak musí už najít někoho duševně kompatibilního. Na sex jim stačí (aspoň si myslí že stačí) najít někoho stejně nadrženého. Nemluvě o tom, že pro většinu lidí je sex mnohem zábavnější prožitek.
30. 07. 2014 v 09:34Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
U mladých je to docela pochopitelný díky pubertě a dnešní době, ale u starších mi přijde docela ubohý řídit se jen chtíčem...
30. 07. 2014 v 11:43Off-line Nutcracker  (30/170/72)
Nechapem celu tu sex temu na zoznamkach. Ved to je predsa nechutne, mat nieco intimne s niekym, koho nemam v skutocnosti rad ako partnera. Tam musi byt nieco ovela viac, sme ludia, takze nechat si diktovat od pudov, potom tak ti ludia dusevne vyzeraju, prazdne vymlete schranky, rokmi vypouzivane v posteli s niekym, koho nemali radi, ked pudy zavelili - mrdaj - tak mrdali.
31. 07. 2014 v 20:58Off-line lovingboy  (39/172/85)
Pro mne sex určitě není vším , jsou pro mne důležitější věci , než jen sex ...
31. 07. 2014 v 21:04Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Nic vic neumi..staci se umyt a to je vse, co k tomu potrebuji..
31. 07. 2014 v 21:49Off-line Matthewko  (28/182/85)
No sex nie je činnosť ako každá iná sex je výnimočná činnosť ktorá pramení z lásky a priťažlivosti , sexovať sa nemá s hocikým ale s milovanou osobou to je moj názor:)
31. 07. 2014 v 21:53Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Nečetl jsem ani příspěvek zakladtele, ale řeknu asi tohle.. Za poslední 4 roky jsem měl anální styk max. 8x, z toho tak 6x s přítelem.. Orální tak 15x, z toho min. 10x s přítelem.. Přičemž jakýkoliv cizí styk je starší + o tom přítel ví.. Takže sexu mám naopak hodně málo..
31. 07. 2014 v 23:25Off-line Patriks  (30/180/62)
Dnešní svět stojí za hovno !...Tak co mají dělat, když sedí celý den u komplu a totálně se nudí a navíc je trápí to že sou Gayové ?...Je to smutné já vím, ale bohužel je to tak...
01. 08. 2014 v 00:14Off-line Charles2300  (32/183/85)
AnonymKralik
Hodne malo? :DDDDDDD
Ted ja jo, za poslednichh 22 let jsem mel 4x oral, anal 0x a ostatni taky 0x :DDD teda s klukem....
01. 08. 2014 v 00:25Off-line kloudik  (38/182/80)
Proč většině z nás stačí sex? protože na rozdíl od tebe nejsme nároční a stačí nám jedna věc. ale ty? rande,společná večeře,kino,procházka...nechceš toho trošku moc? :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 08. 2014 v 10:31Off-line Anonym
Kloudik: :-D:-D:-D dobře ty, já v tom hledám vědu a ono je to tak jednoduché :-D asi se budu muset na to dívat jednodušeji :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2014 v 12:45Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Já bych navázal na pár komentů:
Podle je to dobou, která je strašně uspěchaná. Každej chce všechno a hned. A v tý době samozřejmě, jak psal kloudik, jsou rande a večeře a procházky na strašně dlouhou dobu. Stejně jde jen o sex. Sáhněte si na srdce a řekněte, kolik jste měli vztahů delší než půlrok?? Buzny mají tendenci pořád někoho mít. Já jsem 7let sám, ne že by o mě nebyl zájem, ale já nemám zájem o ostatní. Když vidím, jak se buzny chovají, zkouším to radši se ženskýma. Upřímně...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2014 v 07:03Off-line voki  (34/168/55)
Akorát některým nejde o vztah a sex,ale o peníze za sex.Dají si sem profil,abyste je litovali a přitom šlapou.Vím ,každý se nějak živí,ale profil není placená reklama a na sex za prachy by asi neměl sloužit.Trapné je,že šlape starý chlap a je vozmen.Takovým je "profa".A navíc má plná ústa víry. Pan"profa" je normální grázl a podvodník.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2014 v 09:47Off-line kloudik  (38/182/80)
Chlap je naprogramovanej jako rozsévač semene takže má tendenci střídat partnery.i u hetero párů je nevěra hlavní důvod rozchodu a to je tam chlap jenom jeden. u gay páru se člověk teda nemože divit že to je tak jak to je vždyť být věrný je proti přírodě :D
sex za peníze je věc každého dyť nikdo nikoho nenutí aby si s takovým začínal ;)
02. 08. 2014 v 11:00Off-line newton19  (30/176/80)
Mě utěšuje to, že se aspoň dá kluk ve věku 15-18 koupit..až mi bude 40 a budu sterej hnusák, tak si toho kluka prostě zaplatím:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2014 v 12:36Off-line Anonym
Newton: hmm, tak to je pak jasné proč je to tak populární se prodávat. A co třeba mít partnera, se kterým budeš do těch 40 a více let a budu stárnout oba stejně a budete vlastně stejně hnusní v těch 40 to mi přijde zajímavější než si někoho kupovat. A pak, pokud si 100 čtyřicetiletých chlapů koupí jednoho kluka, tak to bych fakt nechtěl být mezi nimi a ani tím 15-18 letým klukem.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 11. 2019 v 18:14Off-line BussterX  (103/130/150)
No ale orel má asi času 3 p***le když tady prolézá 5 let stará témata :D:D
16. 11. 2019 v 20:29Off-line Kreosanlike  (102/230/150)
Ti, co hledají víc, už jsou zadaní nebo to vzdali. Tady na seznamkách je jen zbylej promiskuitní odpad a pár těch, co to ještě nevzdali.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload