Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gayové na veřejnosti

28. 07. 2014 v 00:14Off-line Anonym
Tedy, já vím, že můj názor se nemusí (a asi by ani neměl, když jsem gay) stotožňovat s těmi v diskusi, ale i já se prostě občas stydím, když nás někdo s přítelem vidí se líbat na veřejných místech :/ Možná bychom si opravdu měli pro vlastní dobro (pobuřujeme a provokujeme) vyznávat city a projevovat lásku v soukromí. Já třebas ještě neviděl dva kluky se na ulici, nebo v parku líbat...ani se držet za ruce. I proto je mi stydno, že přesně tohle s přítelem dělám :/ Kdysi jsem byl ostře proti takovýmto projevům ze strany LGBT komunity. Odmítal jsem gay svatby, adopce, nepřišlo mi to normální. Popravdě mi to díky takovým komentářům, které čtu snad v každé diskusi, kde se rozebírá homosexualita, nepřijde normální ani dnes. Přestaňme si nalhávat, že jsme normální. Nejsme. Je to prostě úchylka, není to nemoc, ale není to normální. A nesmíme říkat, že je. Čím častějí a více budmee říkat, že je to normální, tím méně nám to budou věřit a s o to větším opovržením se k nám bude většinová společnost chovat. Toto by mělo být nastavané zrcadlo. Zamysleme se nad sebou...než bude pozdě. :(

http://revue.idnes.cz/diskuse.aspx?…
28. 07. 2014 v 00:50Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Anonyme, je to normální. Být gay je normální.
Normální není veřejně se předvádět, snažit se být vidět za každou cenu. To je podle mě špatně.
Nikoho neurazí, když si dáš na zastávce s přítelem pusu nebo ho chytneš za ruku. Špatně ale bude, když budeš svýmu přítelovi na zastávce ochutnávat hlavu a plazit se po něm jako břečtan. Musíme si uvědomit, že určité věci se u nás na ulici prostě neřeší. Je to dogma z dob minulých, kterými mladší lidi netrpí, ale starší to neumí pochopit. Musíme být v tomto ohledu velmi všímaví a nic nepřehánět a nezavádět do extrémů.
Souhlasím - 31   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 07. 2014 v 00:51Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Víte, co maj vykroucený tetky, jejichž vztahy mají kratší trvanlivost, než krabicový mlýko a homofobové společnýho? Oboje to jsou ostudy NAŠÍ mino***y!!!
28. 07. 2014 v 09:42Off-line igy  (38/173/81)
Sám sis odpověděl - "Já třebas ještě neviděl dva kluky se na ulici, nebo v parku líbat...ani se držet za ruce. I proto je mi stydno, že přesně tohle s přítelem dělám :/"
Je to jen o zvyku. Stydíš se a lidem to vadí, protože to je nezvyklé a jen tak se to nevidí. Takže nech ty odvážné, ať to dělají. Nech ty odvážné, ať chodí do Pride Parade a ukazují se. A pro lidi se po čase stane tak běžné a nezajímavé, že to bude moci dělat každý gay a nebude se muset přitom stydět.
28. 07. 2014 v 09:56Off-line AEE707  (28/172/55)
Je homosexualita normálna či nie ? Pri tejto téme mi napadá len jeden citát "nenarodil som sa aby som bol normálny, ale aby som bol šťastný"
28. 07. 2014 v 10:46Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"Nikoho neurazí, když si dáš na zastávce s přítelem pusu nebo ho chytneš za ruku. Špatně ale bude, když budeš svýmu přítelovi na zastávce ochutnávat hlavu a plazit se po něm jako břečtan."

Což ovšem platí pro jakýkoliv pár a je úplně jedno jestli homo nebo heterosexuální.
28. 07. 2014 v 11:31Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Mychajlo90 - Ano, přesně. Ale pokud to bude dělat dva kluci, bude to "víc divnější" než kluk a holka ;)
28. 07. 2014 v 11:52Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (xxx): Nezapomenu na jeden nádherný zážitek: Po ulici šli spolu proti mně dva kluci za ruku. Slušelo jim to. Nepohoršilo mě to, nevšiml jsem si, že by lidi kolem reagovali nějak zaskočeně, znechuceně. Zlepšilo mi to náladu na mnoho dní, doteď mi ta vzpomínka přináší radost. Možná to bylo uměřeností v jejich chování, jak tu kluci píšou.
28. 07. 2014 v 12:20Off-line tornajs  (25/181/70)
Já doufám, že jednoho dne se bude brát homosexualita jako něco úplně normálního a že třeba táta sám svému synovi řekne ,,Tak co chlapče, už ti 13 to už by ses pomalu měl začít rozmýšlet, jestli budeš chtít žít s klukem nebo s holkou.'' :)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2014 v 18:15Off-line Anonym
Nebo. ,,Tak kdy si už konečně někoho najdeš?" místo Kdy si už konečně najdeš slečnu/holku?"
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2014 v 19:46Off-line Bery  (30/-/-)
Radši se zační víc věnovat příteli než okolí. Pokud všichni budou pořád řešit, jak je to strašně nepřirozené a nebudou se alespoň trochu ukazovat, nikdy se to nezmění.
18. 12. 2014 v 14:40Off-line Charles2300  (32/183/85)
Dubsíku, nejdriv pises, ze je to normalni a nakonec je to divny, takze je to vlastne divne normalni'?
Normální je to tady na netu, ale co venku, vsichni porad melete jak je to normalni, ale venku se stydite....Tak kdyz se ten kluk stydi, tak to asi normalni neni, to by se nestydel, nedava too logiku?
Priznavam se, ze jsem taky jeste nikoho venku nevidel za 23let a presto je to normalni, no tak jo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2014 v 15:15Off-line Pippin  (103/-/-)
Z části s anonymem souhlasím. Pokud mě člověk zná osobně, ví, že jsem normální. Pokud mě nezná a uvidí mě, líbat se třeba s klukem, nebude mě považovat za normálního.
Jsem pro aby se city projevovali třeba před přáteli, kteří vás nebudou odsuzovat, protože vás mají rádi, ale pokud vás lidé neznají, neřeknou si: "těm klukům to spolu sluší". Řeknou si: "fuj další buzny." tahle společnost ještě není připravená něco takového přijmout.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2014 v 16:33Off-line galileolevi  (51/187/82)
Nevím, co si představuješ pod definicí "normální".
Ale člověk je jediný živočišný druh, který homosexualitu řeší. Který se nad náklonností dvou jedinců, stejného pohlaví, vůbec nějak zamýšlí. Přitom je dávno zdokumentované, že je takové chování zcela běžné a to ne jen u všech savců, ale dokonce i u hmyzu, ryb, ptáků.
Taky naprosto nechápu lidi, kteří řeší něco, co nikomu neubližuje.
I v dávné historii lidstva byla homosexualita bez povšimnutí akceptována. Až s příchodem Křesťanství to začal být postihovaný hřích.
Takže biologicky i historicky je to naprosto normální. Až asketický Kristus z toho udělal zmedializovaný problém. :)
18. 12. 2014 v 17:18Off-line galileolevi  (51/187/82)
Jinak k projevům na veřejnosti.
Jo párkrát jsem zahlédl kluky, co se k sobě měli a je to hezké. Prostě upravení mladí kluci, kteří se milují. Vedli se za ruce a snad si dali i pusu. Už si nepamatuju. Viděl jsem to z auta u Střešovické vozovny, taky ve Stodůlkách...
No a já chodil s dost exhibicionisticky zaměřenou TV. Musel jsem ji umavňovat, ale taky jsem se nechal unést a dělal hlouposti. :)
18. 12. 2014 v 17:47Off-line BussterX  (103/130/150)
V životě by mně nenapadlo se líbat nebo držet za ruku s klukem na veřejnosti, nikdy... ale před dvěma lety jsem miloval kluka, nebyli jsme z jednoho města, a na nádraží jsme se při loučení líbali, zcela spontánně těsně než nastoupil dycky do vlaku, na peroně plným lidí... , to prostě nešlo se nepolíbit, bylo to emotivní to loučení prostě a cítili jsme to stejně... asi je to jiný když jsou kluci z jednoho města a můžou se vidět kdy je napadne, ale jsou prostě chvíle kdy by bylo zbabělý neprojevit city tam kde je to na místě.. nikomu to nenutím, je to můj názor...
18. 12. 2014 v 18:16Off-line Charles2300  (32/183/85)
Jj Busster souhlasim, udelal jsi dobre, pokud se jedna o toto, kdyz milujes hodne, tak ti jsou lidi ukradeny :-)
18. 12. 2014 v 18:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Charles2300 : vidím že jsi to pochopil co jsem se snažil sdělit, tak to bylo přesně
18. 12. 2014 v 19:14Off-line vegantronic  (38/186/77)
Když miluješ, není co řešit. Za komoušů nebyla normální ani mezi hetero. Homosexualita není nenormální tak proč se za ní stydět. Samo druhá věc je sexna veřejnosti. Ten není přijatelný ani pro hetero. Osobně jsem už párkrát uvažoval nad tím natočit ty reakce lidí, zakrývaní očí dětem ať vidíme jak česká společnost je neetolerantní.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2014 v 19:49Off-line Falco  (32/185/90)
K první části - mě osobně vadí, když si v mé přítomnosti pár navzájem ochutnává mandle a je mi úplně jedno, zda je to kluk s holkou, klukem nebo žirafou. Tohle podle mě patři do soukromí (stejně jako například kojení).

K druhé části - a co je podle Tebe normální? Udělat si matu***u, nastoupit do průměrné práce oženit se, pořídit si dvě děti, z nichž jedno bude ukázkový šprťák a druhé tak trochu rebel, abychom měli koho chválit, koho pokárat a nakonec se pochlubit, jak krásné děti jsme vychovali? Nakonec se rozvést, najít si druhou ženu, s ní si pořídit ještě jednoho benjamínka a nakonec umřít pokojně náručí staré ženy? Jak pro koho, mně třeba přijde normálně žít podle sebe, podle své přirozenosti a kašlat na to, co je normální podle ostatních.

Vybodni se na to a žij tak, jak je Ti přirozené!!!!!!!!!
18. 12. 2014 v 20:46Off-line MattBlack  (27/191/75)
Já viděl kluky se líbat i držet za ruce normálně na veřejnosti. Jedinej, kdo na ně koukal, jsem byl asi já :D. V metru kolikrát vídám "horší" věci u běžných párů a nikdo nedává najevo, že by mu to vadilo. Když tím neobtěžují ostatní, ať si dělaj co chtěj. Lepší, než aby se mlátili.
18. 12. 2014 v 21:31Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX
Dobře jsi to napsal.
19. 12. 2014 v 11:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: díky... ovšem je pravda, že nás někteří lidé mohli považovat za velmi srdečně se milujícího otce se synem při loučení . ))))
19. 12. 2014 v 11:41Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX : Blbost! Zamilovanej medvěd se pozná.
Byl jsi někdy v Zoo? :)
19. 12. 2014 v 11:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: jo byl, ale nikdy jsem tam neviděl líbat se medvěda s modrovlasým zajícem : ))))))))
19. 12. 2014 v 11:59Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX
Zvláštní! Zřejmě jsou ve vaší Zoo stydliví medvědi. :)
19. 12. 2014 v 12:01Off-line BussterX  (103/130/150)
: )))
19. 12. 2014 v 12:53Off-line Betonica  (39/191/93)
Je to tak, že naše země stojí na civilizačních základech křesťanských. Naši rodiče do nás, vědomě či nevědomě, implementovali vzorce chování a morální normy. U někoho úspěšněji, u jiného méně, ale každý je máme. A tyto naše normy například nejsou příliš nakloněny projevům intimity na veřejnosti. Myslím, že mnoha lidem není po chuti být svědky hetero akce, já patřím mezi ně. Není mi příjemné v tramvaji sedět vedle dvou do sebe zakousnutých hlav a je mi jedno, komu ty hlavy patří...

Jinak ty normy, které nám vládnou teď se přirozeně mění. Je tedy dost možné, že za pár dekád bude vše jinak a budeme třeba chodit zahalení nebo naopak holdovat otevřené lásce, kdo ví :) Je to na nás...
19. 12. 2014 v 17:06Off-line onlip  (61/180/84)
Betonica: Souhlasím. Ale... můj kluk mě po prvním setkání objal přes ramena, nějak bytostně poznal, že to potřebuju. Žádné líbání, jen hlava přes jeho rameno a jeho přes mé a moje pracky přes jeho záda. Před okny mnoha domů na vesnici. Dlouhé vzájemné držení se. Co víc jsem mohl zažít?
19. 12. 2014 v 17:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Betonica: za pár dekád tady budou běhat podivné existence v turbanech a baby s hadrem přes ksicht a když se na ulici mlsně na chlapa jen podíváš tak tě zahrabou po krk do země a umlátí šutrákama jak jim velí jejich prorok který prcal dvanáctiletou školačku
04. 10. 2021 v 10:21Off-line Mikkky  (35/185/95)
To je různý, dělej to, co je příjemné hlavně tobě. Já bych se venku v davu lidí s partnerem nemuchloval,ale zároveň nemám problém ho venku chytit za ruku nebo mu dát letmou pusu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 10. 2021 v 16:39On-line Frederic  (27/178/70)
Mikky, řekl bych, že už to má anonym po sedmi letech nejspíš vyřešený xd
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload