Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Opustenie bliskych, odchod za stastim

02. 08. 2014 v 06:12Off-line Anonym
Mam problem cely zivot som nezil zo svojou vlastnou rodinou ale co cert nechcelů tak ma osud zaviedol k nim za sedem rokou som ich vytiahol z biedy na maximum zabespecil som im dom pracu meno a podobne uplne som sa zadlzil a nic s toho nemam okrem nejakej vdacnosti. Lenze mna to zacina tahat inde ale zaroven ich neviem opustit mam v sebe hnev aj lutost neviem co mam robit ako to vyriesit
02. 08. 2014 v 09:21Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Zivot je otazkou prio***, tak si vyber
02. 08. 2014 v 12:01Off-line Anonym
V tejto situacii su ale dve prio***y ktora je ta spravna ?
02. 08. 2014 v 12:06On-line Richard33  (44/185/80)
Tomu se říká být dospělý, musíš si vybrat....
02. 08. 2014 v 12:10Off-line Anonym
Ja viem ze si mam vybrat len problem je v tom ze je to tak ze ked si vyberiem jedno tak pridem o druhe a naopak
02. 08. 2014 v 13:00Off-line onlip  (61/180/84)
Myslím, že se to dá spojit. Můžeš své blízké dál psychicky podporovat, můžeš je navštěvovat, a přesto můžeš naplnit i svůj osobní život.
Pokud ses kvůli nim musel těžce zadlužit, pokud ti to ani při práci nejsou ochotni vracet, a především pokud jsi s nimi léta předtím nemohl být, nic kromě vědomí pokrevní vazby (a nejspíš i potřeby mít zázemí) tě neváže. Spíš bych řekl, že tě vysávají, finančně i lidsky.
02. 08. 2014 v 13:18Off-line Anonym
Onlip napisal si uplnu pravdu ktoru si uvedomujem A aj tak ich mam moc rad je to zlozite ked som sa k nim vratil po dlhych rokooch tak zili v otrasnych podmienkach a nakolko sme viacpocetna rodina teda je nas 10 surodencou tak sa mi len tazko pozeralo na tie podmienky tak som behom roka a pol s tym urobil co bolo v mojich silach .Najhorsie na tom je ze namiesto vdacnosti sa my uz polovica otocila chrbtom ba co viac este mi aj vrazily diku do chrbta ale aj tak sa neviem od nich citovo odviazat mam stale potrebu stat pri nich ,.A v tomto si pytam radu ???
02. 08. 2014 v 13:39Off-line onlip  (61/180/84)
Říká se tomu stockholmský syndrom, vztah k vlastnímu tyranovi. Nejde o lásku, ale o závislost. Jako každá závislost je lidsky pochopitelná, vysvětlitelná, v tvém případě zčásti omluvitelná, ale pokud se jí nebudeš bránit, zničí tě, jak už to teď popišuješ.
02. 08. 2014 v 13:41Off-line Anonym
Troska tomu nechapem o aku zavist? vysvetli mi to blisie
prosim ta
02. 08. 2014 v 13:45Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Tys vlastně udělal tak trochu volovinu, jak píšeš - rodičům jsi pomohl a sám ses (na bůhví jak dlouho) zadlužil. Taky na mě tvůj příspěvek působí jako stížnost na rodiče, jako pozdní lítost nad tím, že jsi jim pomohl a sám se tím dostal do s*aček. Přitom rada je tu jediná možná, a to ta, že si hold budeš muset teď pomoci sám, neočekávej, že se stane zázrak.
02. 08. 2014 v 13:50Off-line Anonym
Colombo : nejedna sa my o peniaze tie ma netrapia jedna sa my o to aby som prisiel nato v com je ta chyba a preco nedokazem odist od nich je to strane zlozite ja sa tu nechcem chvalit alebo co chcem aby mi niekto pomohol otvo*** oci cely ten cas co som s nimi pocuvam a vzdy reagujem ako taky b***cek uvedomujem si ze ludia maju o mojej rodine pravdu ale aj tak ich zastavam . A to je to co nwm pochopit
02. 08. 2014 v 13:53Off-line paja76  (47/178/72)
Proste jsou jini nez ty,zbal si par svestek a jdi si svou cestou.Takhle se prava rodina nechova.
02. 08. 2014 v 13:59Off-line Anonym
Paja76: Neda sa to lebo si vzdy polozim otasku co bude s nimi ja ich milujem a zboznujem A neublizili my vsetci clenovia rodiny
02. 08. 2014 v 14:03Off-line paja76  (47/178/72)
To je v poradku,ze je milujes.Ale nenech se odnich vysavat,muzes je nastevovat,ale zij si svuj zivot.
02. 08. 2014 v 14:04Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Opět je to jednoduché, odchod od nich vylučuješ, tak zůstaň. Ale aby tě svět nezaškatulkoval do krabičky "mamánek". To jsou přesně děti, které nechtějí ani ve starším věku "vylétnout z hnízda".
02. 08. 2014 v 14:06Off-line Anonym
A preco je to tak ja viem ze tu vyzeram teras ako b***c ale snazim sa to cele pochopi z nazorou cudzich ludi mozno ze nejaky nezaujaty postoj mi pomoze pochopit ze som b***c ked to nedokazem len sa musim o tom presvedcit nerad by som to o par rokou lutoval
02. 08. 2014 v 15:07Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym: Závislost je to právě z důvodu, který uvádíš. Víš, že tě to ničí, ale nedokážeš ten vztah omezit, dát mu pevné mantinely. Je to podobné jako s hracími automaty, alkoholem, prací nebo internetem.
02. 08. 2014 v 21:13Off-line Anonym
Onlip : takze tvrdis ze je to zavyslost ktorej sa treba zbavit . Lenze ked sa zavislosti zbavis tak uz ju nesmies pokusit ako alkoholik ked sa vylieci nemoze okostovat lebo je riziko ze sa k tomu vrati . Tak ak tomu chapem mam si teda vybrat hej ????
02. 08. 2014 v 21:38Off-line numberfour  (26/187/-)
Nevím jak na tom jsi a ač je to nepěkné, což chápu, postav se na svoje nohy, pořádně se zabazpeč by jsi ty byl v pořádku a bez dluhů, a pak můžeš rodinu podporovat. 10 dětí je mnoho a rodiče si měli rozmyslet na co jich chtějí tolik, chápu je to pěkné ale 10 je opravdu moc. Podporoval bych ty sourozence především ve zdělání a věcech podobnách pokud ještě cohodí do školy, to se ti vyplatí. Je smutné jak se k tobě postavili. Ba že ti vráží dýku do zad. Snad si to uvědomují že ty je v podstatě živíš pomáháš jim a oni tě jen odhání, a pokud tě někteří odhání proč s nimi zůstávat.můžeš se výdat jen s těmi co máš rád ne?
03. 08. 2014 v 07:20Off-line trandak  (44/-/-)
Ahojky, ja jsem před 8 lety odešel po hadce s rodinou do Anglie tam jsem našel sviho už manžela a dnes jsem v Čr a najednou se hlasy i rodina jsou to jenom vyžirkove!!!
03. 08. 2014 v 09:47Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym: Nenapsal jsem zbavit se závislosti, napsal jsem omezit vztah k tomu, co tě zjevně ničí, dát mu pevné mantinely. Nevím, jestli už jsi ve fázi přirovnatelné k alkoholikovi, asi ne, když to ještě chceš řešit a dokážeš hodnotit. I Nešpor říká, že regulované pití je lepší než nekorigovaný alkoholismus, léčený workoholik taky nemusí na pracák a do smrti ležet doma.
03. 08. 2014 v 17:23Off-line Anonym
Vecsi problem je ten ze s matkou mam velky dom pol na pol na papieroch takze ja som v podstate zabespeceny co sa tika tochto .Tych co mi vrazily diku do chrbta som sa zbavil to je jasne uz nebyvaju somnou v jednom dome ale ide o to ze sa neviem zbavit zavislosti na rodine ktora asi nema buducnost
03. 08. 2014 v 21:12Off-line numberfour  (26/187/-)
Pokud nemá budoucnost, opust potápějící se loď
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload