Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pride 2014 - průvod

04. 08. 2014 v 16:20Off-line Anonym
Ahoj děcka tak co, kdo se letos chystá do průvodu?
04. 08. 2014 v 16:20Off-line Anonym
Ano jdu
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
04. 08. 2014 v 16:20Off-line Anonym
Ne nejdu
Souhlasím - 22   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 08. 2014 v 16:25Off-line Anonym
Tak to se máš na co těšit :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 08. 2014 v 16:27Off-line sexybo  (26/178/67)
Doufám že tam bude prima atmosfera
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 08. 2014 v 16:36Off-line somerone  (36/180/80)
Nepodporuju tento karneval exhibice, takže nejdu! :)
Souhlasím - 21   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 08. 2014 v 16:48Off-line Relostyt  (102/-/-)
No já půjdu a bude to moje poprvé :DDD. Asň doufám že půjdu, teď se budu stěhovat tak snad mi to nějak výjde.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 08. 2014 v 17:10Off-line IDK  (27/186/-)
Rozhodně ne :)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 08. 2014 v 17:45Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Jdu tam pouze pořídit dokumentaci do článku... Aktivně se účastnit ale nehodlám
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 08. 2014 v 17:45Off-line Petulin  (26/-/-)
Ne
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 08. 2014 v 17:53Off-line Relostyt  (102/-/-)
Tady ale na této akci to není aby se člověk předváděl ale o tom že se nemá za co stydět. Je tolik kluků kteří se bojí a nechcou svou sexualitu dát na jevo a proto tyto akce jim ukazují že člověk se nesmí za svou sexualitu stydět protože každý je nějaký.
Neříkám aby se tam promenádoval v tangách a podobně ale normálně oblečený a jen se prošel s průvodem, na tom nic není zlého, i spousta heteráků se takto připojuje k průvodu.
Zvlášť v dnešní době plné předsudků k odlišnostem a "nenormálnosti" je potřeba ukázat že jsme naprosto stejní jako ostatní.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
04. 08. 2014 v 18:00Off-line somerone  (36/180/80)
Relostyt: jde vidět, že jdeš poprvé do tohoto průvodu plných kreatur, rozhodně to není o tom si přiznat, že jsem gay. Spíš nějakou buzní hrdost, kterou se pár exhibionistů snaží vykřikovat do světa. Tyto kreatury a transky pak natáčí kamery, a pohled veřejnosti na gaye je na světě. Takže pochod za toleranci ve společnosti taky nesplňuje.
Je to jenom komerční divadlo, jak jsem psal karneval exhibujících se lidí.
Souhlasím - 23   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 08. 2014 v 18:11Off-line Relostyt  (102/-/-)
Somerone: Já jsem neřekl že podporuju ty exhibicionisty, právě naopak, taky mě to už uráží. Osobně si myslím že ale je potřeba takový průvod, taky už tu nějakou dobu je a začal taky normálně viz film Milk. To jak se to zvrhlo v současnost je trochu smutné ale zase si musíš vzít k srdci o kolik nás okolí více akceptuje než to bylo kdysi. A pokud budeme zalezlí, nikdo nebude o naší sexualitě vědět a bude si myslet že jsme heteráci tak jejich názor nezměníme a furt si budou myslet že jsme defektní.
Popravdě já se běžně setkávám s lidma kterým po nějaké době řeknu že jsem teplej a to gaye nemají rádi a jak jim to řeknu tak jsou v úžasu že se chovám normálně, že nevyčnívám, že se dá se mnou bavit a tak.
A to je si myslím hlavní podstata. Ukázat že jsme normální, že se v ničem neodlišujeme.
Paradoxně velice oblíbená písnička mezi heteráky "Globální oteplování" ala já jsem gay.
Tam to přímo navádí slovy "Buď taky gay" a lidi to berou jako parodii resp směšné ukázaní reality než aby to brali jako něco co by produkovalo to že gayové jsou lepší.
Samozřejmě jsou lidi které to pohorší a tak to vidím i s průvodem.
Navíc kdyby ty průvody byly špatné tak by se k nim nepřidávaly slavné osobnosti celosvětově.
Vše má své plusy a mínusy.
Pochod není o tom ukázat "Hele jsem teplej jsem něco více ale o tom hele jsem teplej a není mezi náma rozdíl".

Osobně nesnáším takové lidi co tam opravdu nás zesměšňují a podobně ale zase je to styl recese která je v každém odvětví života a musí se s tím počítat.
Když zkusím to trošku přirovnat tak to je jako super boháči co tu jsou. Ti nemají pochody protože je to pod jejich úroveň ale pravidelně vidíš jak jezdí v autech za miliony, mají televize za desítky milionů, chodí v kožichu který stál tolik kolik by jedna 5 člená rodina potřebovala na 2 roky života a taky se je lidi naučili tolerovat.
Je to jen o prezentaci.
A jak vidím zase mám slovní průjem :D.

Ten pride bych taky přirovnal ke klasické válce mezi lidmi s Androidem a lidmi s Applem :D
Jsou zastánci a odpůrci a ti si jdou po krku :D.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
04. 08. 2014 v 19:21On-line Titan24  (30/168/56)
Právě proto, že tam excelují hlavně exhibouši. Kéž by v tom průvodu byli jen lidé, kteří se právě bojí a jsou zakřiknutí, nebo ještě lépe, kéž by žádný průvod nebyl. Praha by tak skoro nepoznala, že nějaký Prague Pride vůbec byl a společnost by gay a lesby lépe snášela, kdyby se nemusela dívat na ty extravaganty
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 08. 2014 v 19:41Off-line Relostyt  (102/-/-)
Titan24: To není tak úplně pravda, někteří heteráci to podporujou a někteří ne. jso uto jak jsem řekl dva tábory a tedy věčné pře.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 08. 2014 v 19:49Off-line voki  (34/168/55)
Jedu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 08. 2014 v 22:47Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Loni se účastnioo i spousta pedofilů-podle několika článků co jsem četl a ať se na mě nikdo nezlobí ale s takovou svoločí bych v průvodu nikdy nešel.... a bohužel i spousta homosexuálů tam jdou oblečení jak naprostí devianti a jak se na to pak má objektivně dívat veřejnost....nevim,loni jsem byl ale letos ani náhodou....
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
04. 08. 2014 v 23:33Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Co tam delali pedofilove nechapu, ale nikdo nas podle pruvodu nehodnoti..
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 08. 2014 v 00:11Off-line Blackio  (32/189/84)
Jááá :3 teším se můj first :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 08. 2014 v 10:14Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Jakubkolin: když o tom víš hovno, radši o tom nepiš. Ta "spousta" pedofilů se dá počítat pomocí prstů jedné ruky, maximálně dvou... Bohužel měli ceduli a některá média blízká Klausovi či náckům se toho chytla... Rozhodně ale nešlo o pedofily takové, jaké je známe ze soudních síní, ale o "intelektuály", kteří pořádají debaty a pokouší se o nalezení pochopení - jsou to lidé, kteří často konzultují psychologa/psychiatra a děcka by se nedotkli... A jsou jak homo, tak hetero... Na to, že se objevují i na jiných akcích se jaksi zapomíná..
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2014 v 11:47Off-line somerone  (36/180/80)
Relostyt: Já jsem se vyjádřil a nesouhlasím s tvým názorem :) Byl jsem poprvé a naposledy. Jako na turbokolotoči. Všichni se smáli, ale mně bylo na blití :D
05. 08. 2014 v 11:52On-line ent  (50/183/100)
Rozhodně ne.Je to hloupá, trapná a nechutná akce.
-nechápu proč bych měl veřejně prezentovat svou sexuální orientaci.To je má soukromá věc na veřejnost se to nemá co tahat a nikomu potom nic není
-tato akce nic pozitivniho nepřináší. Naopak prezentace úchylů a tetek v lidech naopak vyvolává opovržení a nechut vůči homosexuálům. Takže výsledek je kontraproduktivní .Taktéž utvrzuje společnost ve všech klišé, které o teplé komunitě jsou (že homosexuál je zvrhlé,zženštilé,afektované, nemorální, exhibionistické,... čuně).
-lonská prezentace pedofilů na této akci je natolik alarmující, že slušný člověk se nemůže zapojit.Tudíž pro mě osobně kdo to organizuje a zapojuje se je podporovatel pedofilie a s takovým jedincem nechci nic mít.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 08. 2014 v 12:06Off-line onlip  (61/180/84)
Že ten pochod existuje, to je bez debat velké vítězství. Vážím si někdejšího vystoupení prof. Putny s transparentem. Pokud to tam Kikina i letos humornou formou schytá, potěší mě to, stejně jako všichni lidé, kteří půjdou oblečení, jak chodí běžně. Naprosto chápu rozhodnutí voki a přeju mu, ať se vrátí s dobrým pocitem. Sám takový nemám, zatím se hetero kamarádům za tuhle akci omlouvám, vysvětluju, že takoví, jak se tam prezentujeme, nejsme... Ale je to těžké, pokud chlapovi v mém věku a o 30 kilo těžšímu není trapné promenovat se v tangách s paví p***lí. Myslím, že nejvíc nám přineslo uměřené vystupování J. Hromady, vstřícné komentáře Václava Havla, dávno zaniklý, ale inteligentně vedený časopis SOHO revue, mí milovaní herci Sklenář + Zavičár, borci typu Dyk + Prachař a další veřejné osoby, které to netají, ale neprodávají se Blesku na první stránku.
Relostyl: mě spíš zaráží, že PŘES tyto excesy nás společnost vstřícně přijímá. Globální oteplování - máš pravdu, ale vezmi si, s jakou noblesou dokáže Vojta Dyk toto téma přednést. Děti mi kdysi pustily písničku L. Bílé Láska je láska, myslely, že se zhroutím, řekl jsem fajn, dobré, protože v tom byl zřejmý humor a nadhled - a ten postoj jsem jí mohl věřit. Asi se shodneme v tom, že mnohé kreace v tomto průvodu jakýkoli vtip a nadhled postrádají.
05. 08. 2014 v 12:50Off-line Relostyt  (102/-/-)
Onlip: tak ano, né všichni jsou dokonalí :D. Samozřejmě jak jsem už řekl ,některé lidi tam co se předvádí jak jednutí patníkem po hlavě bych přivázal do německého bordelu aby si užili své když chcou zažít takovou super akci :D. Já jsem člověk který podporuje ty normální lidi.
Jen mě zaráží jedna věc, celosvětově jsou ty průvody a co se týče extravagance některých lidí tak náš je zrovna celkem společenský. Ale teď to hlavní ve světě se to bere celkem normálně a neviděl jsem tolik negativum na průvod jako na průvod v české komunitě a co hůře z vlastních řad.

Samozřejmě pokud si každý z nás řekne "ne nejdu tam protože to vrhá na nás špatné světlo" tak tam bude méně lidí co jsou normální a tedy ty extravagantní opice půjdou více vidět a budou více vynikat než kdyby tam bylo obrovské množství normálních lidí, to se potom takovej odpad ztratí raz dva.

To je úplně stejná věc jako volby. Mnoho a mnoho lidí k nich nechodí protože říká že to nemá cenu, ano nemá to cenu když nechodí. Pak vyhrajou ti co tam chodí protože jich je více než normálně myslících lidí kteří by volili tu lepší stranu.

Sorry že to tak řeknu ale lidi to jste opravdu tak zabednění?
Výmluvy jako že nemá potřebu tam chodit (naprosto stejná výmluva jako u voleb) je prostě žvást.
Kdyby nebyly ty průvody a ti lidi (samozřejmě uvažující mozkem a normálně oblečení) tak v dnešní době jakmile se na ulici objevil gay pár tak by dostal po tlamě že to není normální, zvrhlé a nechutné.
Ale právě tím že jsou ty pochody a navíc celosvětově se ukazuje že to není nic proti zákonu, přírodě ani ničemu podobnému.

Odkážu vás teď o5 na film Milk, což je podle skutečné události a je to prakticky začátek těch pochodů a je tam perfektně vysvětlena myšlenka těch pochodů.
Před tím než byl nějakej pride jakmile se vědělo že je někdo gay tak lidi i normálně policajti ty homosexuály mlátily, zabíjely a týraly jen proto že byli jiní než hetero standart.

To chcete aby taková doba znovu nastala? Aby se gay bál projevit aby ho náhodou někdo nepobodal jen kvůli tomu že je homosexuál?
No tak lidi uvažujte sakra.

Jak tu čtu některé komentáře tak se musím smát jak jsou lidi naivní a zaslepení vlastním názorem který si vykonstruovali jen z jedné strany faktů.
Co tak se dívat objektivně, na všechny strany, něco si zjistit o historii, současnosti a popřemýšlet o budoucnosti?

To že aktuálně je ta situace tak jak je myslím tím že nás lidi berou jací jsme (v české republice je to tuším 50 na 50) může jen to že se generace před námi nebála a vylezla z ulit.

Jak se tak ale koukám všichni co tohle odsuzujete asi chcete režim jak je v Ugandě, asi vám to vyhovuje přijít o hlavu jen dík tomu že jste teplý. Tak to nezbývá než vám popřát hodně štěstí protože pakliže budete ignorovat jediné šance které máme tak se to může stát realitou celosvětově.

Samozřejmě se tu objeví názory že tam nechcou jít kvůli tomu že tam jsou nějací blbečci třeba s tou paví p***lí nebo čím tak tyhle lidi odkážu na to aby si můj příspěvek přečetli znova a znova a znova a možná nakonec pochopí co jsem napsal, na co cílím a co tím chcu sic možna neobratně říct.

Samozřejmě čekám i slušné množství mínusek, někteří jsou prostě nepoučitelní.

PS: Pro ty co co mi nerozumí: Nikdo vás nenutí aby jste tam šly v kožených postrojích, v latexových oblecích či s paví p***lí. Nikde to není napsáno ani požadováno, jděte tam jak lidi a né zvířata, hovada a jiné chodíci parodie na člověka.


---Sakra už bych měl něco dělat s těmi šíleně dlouhými komentáři :DDD---
05. 08. 2014 v 12:58Off-line Relostyt  (102/-/-)
Dsiv: V tom případě se už nějakou dobu nepotkávám ani v práci ani ve svém okolí s normálníma lidma ale asi s marťany.
Za dobu co jsem to přestal tajit jsem narazil asi odhadem na nových 200 lidí a z toho pouze 7 něco proti tomu měli. Ostatní to brali jako naprosto běžnou věc. Tak nevím, možná se asi setkáváš se špatnou sortou lidí.
05. 08. 2014 v 13:38Off-line AdamDilda  (29/180/60)
Je to jen karneval, moc to všichni řeší, jako by to byla nějaká demonstrace...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2014 v 13:44Off-line Kubino  (36/-/-)
OMG běžte už s tou pride do háje :-) vždyt to všem jenom vadí...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 08. 2014 v 14:11Off-line onlip  (61/180/84)
Relostyt: Máš pravdu, hlavně v druhém odstavci. Třeba se tam nakonec vydám.
05. 08. 2014 v 15:31Off-line klucinek  (33/176/75)
Nechť semeno teče proudem a HIV se šíří rychlostí zvuku, olé.....
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2014 v 15:53Off-line onlip  (61/180/84)
Klucinku, podruhé, nezlob. Ty víš, že tě mám v pricnipu rád. Asi máš v mnohém pravdu. Přesto nevylučuju, že tam pár kluků dojde ke štěstí nikoli cestou, kterou popisuješ. Prostě se ubezpečí, čím jsou. Že tobě takovou jistotu přinesl život přirozeněji, to ti přeju.
05. 08. 2014 v 16:27Off-line LostHere  (36/180/65)
Keby mi to vyšlo, rád by som sa zúčastnil. Pomáhal som pri organizovaní prvého pražského Pride a zúčastnil sa všetkých slovenských v Bratislave od roku 2010. Všetkým môžem vrelo odporučiť :)
05. 08. 2014 v 17:10Off-line klucinek  (33/176/75)
Onlip netěší mě to, ale myslím že můj výrok bude pravdivý....vím jak to vypadalo v berlíně na erotickém veletrhu a to nedej bože kdybys potřeboval srát, asi bylo lepší jít do oddělení fakal a scat než na hajzl...todle bude o to horší jelikož to sou buzny....
05. 08. 2014 v 17:14Off-line voki  (34/168/55)
Dsiv ,ty jsi d***l.
05. 08. 2014 v 17:39Off-line onlip  (61/180/84)
Klucinek: Vidím, že v reálu jsem zažil málo. Stále mám ideály, které mě táhnou. Vím, že je máš i ty.
05. 08. 2014 v 19:02Off-line somerone  (36/180/80)
Klucinek (24/176/65)
Nechť semeno teče proudem a HIV se šíří rychlostí zvuku, olé.....

Pobavils :D :D :D
05. 08. 2014 v 21:01On-line Titan24  (30/168/56)
Když bude Prague Pride bez průvodu, nic se nestane. Akorát exhibouši zapláčou a budou se se svojí úchylkou muset dál schovávat, nebo se exhibovat na karnevalech, což ten průvod být nemá. A zrušením Pridu, že nastane násilí vůči LGBT? Proboha, je 21.století v Evropě. Krom muslimských čtvrtí je nikdo napadat nebude. Naopak, většina uvítá zrušení průvodů, řekne si: Konečně nemusíme koukat na ten humus, co tam vyčnívá mezi těmi chudáky, co je tam musí trpět. Tím jsou myšleni ti exhibouši. Většina slušné společnosti to uvítá a slušní gayové i lesby se konečně začnou radovat.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 08. 2014 v 22:56Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ja bych byl opatrny s tim, ze v dnesni dobe a v civilizovanych zemi je to zbytecnost, ono za par let uz muze byt vse jinak a ne lip a pak bude pozde neco resit.
06. 08. 2014 v 06:50Off-line sid_6  (36/182/66)
Chtěl jsem jít před lety, když to bylo ještě v Brně, byla to taková decentní menší akce s komorní atmosférou a věnoval se tomu tak jeden obyčejnej článek v novinách, takže nic přehnanýho. Dneska je z toho akce monstrozních rozměru a takovej cirkus, že se tomu věnuje snad celá stránka všech deníku každej den a jistě i zahraniční media si toho všímaj. Bohužel se především naše media soustředují hlavně na to negativní, takže se není co divit převládajícím negativním reakcím. Mimochodem kdo se toho chopil v tej Praze, že z toho museli udělat takový zvěrstvo a panoptikum všelijakých opičáků? Prostě a jednoduše mě to v dnešní době vůbec neláká a spíš obdivuju ty normálnější za odvahu se tam vůbec ukázat. Bohužel nebo spíše bohudík mám už svoje telecí leta za sebou, takže už nemám potřebu se někde předvádět a všechen svůj exhibicionismus jsem už jaksi vypotřebval jinde. Pokud náhodou bych tam ale přecijen měl jít(stejně budu v práci), tak asi jen kvůli jednomu člověku http://tinyurl.com/k46c2vv Tohle by se tady mělo řešit ve vztahu k Rusku.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2014 v 13:59Off-line igy  (38/173/81)
Spoustu pěkných akcích, kulturních, spočenských i čistě zábavných. A vrcholem několika tisícový barevný průvod Prahou za doprovodu pěkně taneční hudby a pak hudební festival na Letné.... Vůbec nechápu, jak to někomu může vadit. Samozřejmě, že tam budu :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2014 v 17:42Off-line somerone  (36/180/80)
Právě ty barvičky vykroucenin mě i***ují :)
Pokud jde o tu gay kulturu, tak zase tak bohatá není. Jsou to jenom diskuze v gay kavárnách, občas nějaká výstava ani ne moc známého umělce nebo promítání u Nové scény Národního divadla, kde musí člověk stát. Festival u mě vypadá jinak. Tady to táhne hlavně průvod. Aby dostali snad větší dotaci (pokud nějaká je), musí mít status festivalu.
A na tý Letný co vystupuje? Nic moc...
Lidi tam jdou kvůli exhibici, pak zaparkují možná někam dál a vyjímky se podívají možná i na nějakou tu výstavu. Je to spíš jedna velká pařba kreatur, odkud jde pěkný horko.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 08. 2014 v 20:25Off-line THX1188  (40/183/90)
U nás již dávno postrádá smysl, pride je tak akorát k nasrání! A ta politická smutně-východně-soucitná kampaň je ubohost!
06. 08. 2014 v 22:58On-line ent  (50/183/100)
No se nediv,politické zadání dostali od "kamaráda" a "šéfa" z emerické ambasády. Proto tolik zdůraznují jak je tato ambasáda podporuje a podle mě i financuje. A co ted nařizuje největší moderní masový zločinec v bílem domě? Ukažte světu jak je rusko fuj fuj. A tak místní aktivistické teplometné osoby vyplnili zadání.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2014 v 23:02Off-line THX1188  (40/183/90)
Ente, teď nás ukřižujou, protože ovce musí bečet spolu, nejlépe v barvách duhy a hezky ve stádečku a hlavně....se bavit!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload