Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Myslíte, že je gay?

10. 08. 2014 v 00:35Off-line Anonym
Zdravím uživatele fóra :)
Předem se omlouvám za gramatické chyby jsem opilý... :D
Byl jsem na svatbě mého vzdáleného bratrance... :) no a byl tam jeden krásnej mladík (Jen pro info nebyl to incest :D byl to známej nevěsty)... po pár drincích vodky s džusem, a par dalších baněk slivovice, ferneta, rumu... fuj prostě všechno každej každého zval :D (Jsme z Moravy...) jsme byly oba totálně mimo realitu... no a pak jsem mu řekl že musím na WC... a on že prej musí taky... no tak dojdem na WC kde naštěstí nikdo nebyl... řeknul jsem mu že jsem kluky... a on že to tušil apod.... Líbali jsme se a to fakt vášnivě př**iskl mě ke zdi a už to bylo :)... a ani se nenaděju a už mu na v kabince kouřím...Bylo to s ním tak krásný, ale moc rychle to uteklo :(... asi jsem se zamiloval...byl strašně krásnej... ale myslím že je heterák... páč měl přítelkyni... se kterou se cucal přede mnou... :(... no napadlo mě... myslíte že je Gay? nebo aspoň Bi...? a nebo to byla spontánní reakce na obsah alkoholu v krvi? Děkuji za odpovědi :)
10. 08. 2014 v 07:32Off-line colombo  (103/192/90)
Pokud se pokaždé zamiluješ po prvním "šťouchu", Bůh s tebou. Radši se vyspi z kocoviny a přijdeš na jiné myšlenky.
10. 08. 2014 v 07:37Off-line Anonym
No .. právě jsem se vzbudil a pořád na něho myslím .. :D
10. 08. 2014 v 07:40Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Přišel jsi ze svatby opilý (jak píšeš), cca před 7 hodinami jsi psal a už jsi se probudil ?? Tady něco nesedí...
10. 08. 2014 v 07:43Off-line Relostyt  (102/-/-)
Colombo: proč by nesedělo? Já se třeba z opice vyspím za 4-5 hodin. Sice mám ještě zbytkáč ale jsem ok. Proč by to nemohl mít stejné?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 08. 2014 v 07:48Off-line colombo  (103/192/90)
Relostyt: můžeš mít tisíckrát pravdu zrovna jako já, neberu ti to.
10. 08. 2014 v 07:51Off-line Anonym
Colombo .. nevím já když dojdu pod vlivem domů tak se zabořím do postele a spím ;) .. ale po 5-7 hodinách se probudím a prostě můžu fungovat dále .. :D možná to zní divně ale kocovinu jsem měl asi 1x životě a to když jsem na párty u kámoše usnul ale to jsme zrovna zkoušely i trávu takže jsme usnuly všichni :D

Relostyt Jo máš pravdu občas se mi to taky stává .. :D a uplně normálně v pohodě :)
10. 08. 2014 v 07:53Off-line Anonym
Uzvazne díky za tip .. :/
10. 08. 2014 v 10:27Off-line Anonym
Uzvazne .. teď tak přemýšlím a jak si to myslel že kdybych byl s ním tak mě čeká trápení ? :O .. myslím že bych byl nejšťastnější člověk pod sluncem :)
10. 08. 2014 v 18:05Off-line onlip  (61/180/84)
Relostyt: Rád tvé příspěvky čtu. Věcně máš asi pravdu, ale já z těchto nadějí žil, resp. dokázal přežít, neoběsit se. Takže spíš jako uzvazne, dnes se snažím naděje druhých nemařit. Mé nejsilnější vztahy vznikly právě z důvěry v naději (ne z kabinek, ale to tazateli nevyčítám).
Anonym (POMOC !!!): Čert ví, co je. Na líbání s dívkou bych nijak nedal, příroda zná mimikri/-y, taky neorientovanost ve vlastní sexualitě. Byl jsem dlouho ženatý, můj milý měl léta přitelkyni... Není to tak jednoduché. V dalších dnech se to nejspíš ujasní - jestli si bude pamatovat a jak zpětně zareaguje, jestli bude mít chuť navázat na to.
11. 08. 2014 v 03:47Off-line somerone  (36/180/80)
Stará ho nebavila, tak využil své opilosti, aby mu to udělal jiný a třeba aby to vyzkoušel. Nic bych si od toho nesliboval. Dělají to tak i mnozí gayové. Už jsem zažil něco podobného. Bylo to na akci, vycákali jsme se v kabince a ještě venku. A potom dělal mrtvýho brouka. Čím dřív na to zapomeneš, tím líp pro tebe. Věř zkušenému! :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload