Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kluk se mi neozval

10. 08. 2014 v 12:31Off-line Relostyt  (102/-/-)
Ahoj tak je více možností. Může mít hodně práce, nějaké problémy, zaskočil jsi ho a chce si to urovnat v hlavě, přebral ti ho někdo nebo ztratil zájem.
Co můžu doporučit rozhodně nenaléhej, nech ho v klidu. Pokud tě má aspoň trošičku rád tak se ti ozve. Pokud ne tak budeš vědět jak na tom jsi.

Jako vždy řeknu něco z vlastní zkušenosti.
Já aktuálně se dá říct že mám rád tady jednoho kluka. Je úžasný, miluju když si s ním mohu psát a tak.
Jsou dny kdy mi nenapíše a když už si povídáme tak to je jen pár hodin týdně.
Sejít se zatím nechce. Je šíleně nádherný a inteligentní.
Samozřejmě to nese sebou to že mám pochybnosti a vlastní podrážení sama sebe že nejsem pro něho dost dobrej a podobně.
Hodně mě trápí to že je super a že si může najít kdykoli jiného kluka jen luskne prsty a že se nechce sejít zatím.
Nicméně jsem se naučil v životě že tlačit na pilu je nejhorší co člověk může udělat (jakožto vyučený truhlář zajímavé zjištění co? :DDDDD).
Takže pokud mi to s ním neklapne a najde si jiného tak stejně budu šťastný protože bude šťastný on a to je pro mě hlavní i když by to znamenalo že o něj příjdu.

Takže měj trpělivost, netlač na něj, nespamuj ho. Až bude cítit že ti chce opravdu napsat tak ti napíše. Nejhorší je když ho dostaneš do kouta, lidi v koutě potom jednají unáhleně.
11. 08. 2014 v 03:21Off-line somerone  (36/180/80)
Sorry, ale když jsem to četl, měl jsem pocit, že to je nějaký adolescent po základní škole... Na takovýho kaňoura bych se vykašlal. Já ve svým věku dokážu odhadnout už podle reakcí a zájmu, jestli to má smysl. A jestli jsi mu nasadil hřebínek, tak se nediv, že se chová nedostupně!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload