Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Úroveň - poradna nakluky.cz/komentáře novinky.cz

16. 08. 2014 v 03:29Off-line kluk_z_MSK  (26/178/85)
Ahoj kluci,
doteď jsem považoval některé dotazy na této poradně za extratřídu stupidity a říkal jsem si, že něco horšího než 14 leté děcko ptající se na to jak překecat heteráka k sexu aj. snad ani neexistuje a mé mínění o výši IQ této komunity nebylo příliš kladné. Dnes jsem ale objevil něco, čemu zdejší dotazy nesahají ani po paty, a to komentáře u článků na portálu novinky.cz. Byl jsem doslova v šoku z uvažování 99% přispívajících, kteří ví vše nejlépe a zváště v politickém směru,jejich názory jsou světoborné a nejsou nic než čistá pravda založena na obrovských znalostech v onom směru i když ve skutečnosti mi jejich uvažování připadalo na úrovni opic. Nejvíce mě zarazilo množství takovýchto komentářů. Kdyby jeden nebo dva takové na 10 normálních, ono je to naopak,9 z 10 ve mě vyvolávaly mdloby. Opravdu žijeme ve státě plném i*****lů nebo se mi to jen zdá? Četl jste někdy někdo tyto komentáře také? Měli jste z toho obdobné pocity? Připadá vám i po zkušenosti s těmito komentáři tato poradna stále tak pod úroveň, přece jenom děcka jsou ještě nevyzrálé tak mají právo na trochu toho naivního přemýšlení, ale dospělý člověk by už trochu rozumu pobrat měl nemyslíte? Jaké je vůbec vaše míněn o uvažováni lidí u nás? Ahoj a díky :)
16. 08. 2014 v 04:20Off-line somerone  (36/180/80)
Uvažování a myšlení lidí je jako stádo ovcí, kde média zkreslují informace. Nechávají se svými emocemi často pohltit do absurdních rozvášněných (často i infantilních) diskuzí a reakcí. Já se distancuji od tohoto systému, který nás už na škole připravuje na život otroka bez vlastního názoru, který žije na úkor 5% lidí odváděním 2/3 své práce státu. Vždy bude bohužel pán a nějaký kmán. Sami si vybereme své role svými schopnostmi.
Mrzí mě, že lidé nevyužívají svého inteligenčního potenciálu více přemýšlet, více do hloubky a jsou především u nás konzervativní. Důsledek bývalého režimu?
Dnes je problém korupce, zákony nahrávají více zločincům než obětem. Spravedlnost je tatam. Těžko se na tom něco změní, je to léta zdokonalovaný systém jak parazitovat na lidech. Hodně politiků si hrabe do svých kapes. Bezohlednost a neúcta k druhým se stává naší vlastností a odráží se i v našich vztazích.

Asi jsem začal trochu z jiného pohledu, ale myslím, že tohle vede k deformaci myšlení a chování člověka.

Jinak co se týče novinek, tak se vždy těším, až rozkliknu diskuzi, abych se pobavil. Nikdy jsem se však nezapojil. Ona samotná úroveň redakce je nízká, jakým stylem píší, a o čem. Povrchně, často zaujatě, neobjektivně. Chybí jim i schopný korektor, který by opravoval ty šílený chyby. Já už zprávy raději nečtu, možná mi bude chybět přehled o dění ve světě, ale nechci si tím otravovat život, většinnou jsou zprávy negativní...
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 08. 2014 v 04:36Off-line kluk_z_MSK  (26/178/85)
Díky za názor, nezbývá mi nic jiného, než souhlasit. Ono zapojit se by ani cenu nemělo, buď by ses ztratil v davu těch chytrolínů nebo by se do tebe pustili s těmi svými názory a totálně by tě zaplavili rozumy, nejprve jsem měl tendenci reagovat na jejich bludy, které vytváří, ale zjistil jsem, že by to bylo nad moje síly otevřít jim oči, tak jsem jen dál nevěřícně četl jejich názory a na nic jsem se nezmohl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 08. 2014 v 13:12Off-line Likaini  (25/-/-)
Kluk_z_MSK: A nejlepší je, když na blud zareaguješ inteligentně a "komentář ti nebyl schválen, protože porušuje pravidla portálu Novinky.cz" :)
16. 08. 2014 v 13:30Off-line somerone  (36/180/80)
Nepříjde mi, že je můj komentář blud. 16-tiletému klukovi, který ještě ani pořádně nenašlápl do života dospělých lidí s mými zkušenostmi to vysvětlovat nebudu. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 08. 2014 v 15:25Off-line somerone  (36/180/80)
Aha :) Tak to se omlouvám.
16. 08. 2014 v 21:49Off-line JorgeCZ  (35/187/79)
Já na ty komentáře čumím jen když se jedná o LGBT téma, protože to je pak zaručená názorová stoka. Taky mě zaráží jak můžou být lidi tak blbý a omezení, ale na druhou stranu mi to spíš přijde, že je to takový jejich vlastní svět, kde se hádají, rozumujou a polemizujou, protože asi nemají co lepšího na práci nebo si tím něco kompenzujou. Ale možná se pletu, co já vím...
16. 08. 2014 v 22:13Off-line klucinek  (33/176/75)
Názor je taký, jaká je prezence pánové...jestliže do ulic vyjdou d***y, d***ama budeme všichni...
07. 08. 2015 v 13:32Off-line Tull  (27/172/50)
Hovninky.cz snad nikdo nemůže dneska ještě brát vážně ne? :D
07. 08. 2015 v 15:06Off-line BeWareSoldier  (28/-/-)
Komentáře na novinkách jsem prestal cistUpUprime to tam samej lelevičák a komunista.
07. 08. 2015 v 15:49Off-line esthetique  (41/-/-)
To máš tak, ti krásní a inteligentní k tomu někde běhaj venku a honěj kluky, tady zůstala jen 3.liga a starci jako jsem já, hahahahahaha
07. 08. 2015 v 16:05Off-line Tull  (27/172/50)
Esthetique: V tomhle horku?
07. 08. 2015 v 19:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Novinky mají komunitu složenou z komunistů a vesměs starší generace lidí, která si na internetu umí najít leda ten seznam.cz. Proto to tam taky tak vypadá. Neumějí argumentovat a většinou ani psát, samá hrubka.

A jinak uvažování lidí u nás není dobré. :-) Hlavně starší generace (chápej 40 +), ta je vychcaná, zlá, protivná, neslušná... prostě hnusná. Lidi jsou schopní přijít třikrát denně do obchodu, tam vyžírat ochutnávky od nápojů až po lahůdky, ujídat ovoce a zeleninu, navážit si dva banány a potom si do sáčku přihodit další dva. Jakmile zaplatí, tak si vymyslí, že cena u nějaké položky byla na cenovce nižší než jaká mu byla namarkovaná a trvá na vyrovnání rozdílu. A když je doma a žere banány, tak ten poslední si strčí do p***le a posléze ho jde přes celé město vrátit zpět do obchodu s tím, že mu byly prodány černé banány a trvá na vrácení peněz...

Takže, ať mi ti zasraní Čecháčci a zejména důchodci netvrdí, že nemají peníze. Možná nemají, ale jak je vidět, tak je ani nepotřebují, když vyžírají supermarkety, aniž by za zboží platili. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 08. 2015 v 19:34Off-line THX1188  (40/183/90)
Lukino asi dělá v suprrrrmarketu na ovoci :)
07. 08. 2015 v 19:39Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Můžeš si dosadit cokoli. Jak už jsem kdysi říkal, tak i autobusy jsou krásným vzorkem té lidské hlouposti, ale to jsi mě nazval malým pánem, když jsem ti uděřil to tvých milovaných důchodců. Nebo cokoli jiného, kde je koncentrace lidí, proto je ten supermarket skvělým příkladem. V něm se krásně ukazuje povaha a charakter lidí a k tomu nepotřebuješ být zaměstnanec, abys tohle viděl a věděl. :-P
07. 08. 2015 v 19:43Off-line THX1188  (40/183/90)
Opět zajímavé, mých milovaných důchodců? Nebyla ta dávná reakce spíše o slušnosti? Zavzpomínej. Ale já s tebou v podstatě souhlasím, jen vím, že nadhledem a úsměvem dokážeš více než-li neustálou k***ikou všeho a všech. Jsme malí, přirozeně, velcí v ideálech, malí v konání...nač utrhovat cti nevědomým... :)
07. 08. 2015 v 19:47Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No jo, tak když s humorem, tak to vždycky rád doporučuji film Hoří má panenko, nebo třeba K***ahošiGutentag, protože jsou skvělou k***ikou té lidské hlouposti. :-P
07. 08. 2015 v 19:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
"Vykradli tombolu, takže už nikdo nic nemůže vyhrát."
"Ale jak k tomu přijdou ti, kteří si tombolu zaplatili a nic neukradli?"
"Tak si měli taky nakrást!"

"Pánové, proč mi ho sem vedete, copak nevidíte, jak je oblečený?"
"Vždyť mu vyhořel barák, nic nemám, chudák."
"No jo, je to chudák, to mu nikdo nebere, ale jasně je psáno, že vstup je povolen pouze v košili a kravatě! To tu vůbec nemusím bejt, to je úplně zbytečný!"
07. 08. 2015 v 20:19Off-line Mio6602  (103/-/-)
Novinky.cz jsou klasickým bulvárem, takže komentáře jsou od lidí, co mají rádi bulvár, nadšeně hltají Blesk, který má prý zprávy jako hrom a doma pak čekají na "objektivní" zpravodajství na Nově. Takže ono to není ani tak o věku, ale o IQ (řekl bych spíše ÍÁ).
07. 08. 2015 v 21:12Off-line Rory  (30/178/72)
Pokud opomenu všechna ostatní témata a zaměřím se jen na politiku, ke které se účastníci téhle diskuze vyjadřují, tak mají pravdu např. co se týče imigrantů, pravicových stran... Jinak je to většinou skupinka starších lidí s nepochopitelnými sympatiemi k Rusku. Ovšem opravdu INTELIGENTNÍ lidé se zasmějí a pobaví i diskuzemi na Idnes.cz, vždyť tam to je zase sebranka amerikofilů. To je nejlepší, když se dva (Západ a Východ) perou a třetí se směje :) A pokud někdo obhajuje ať už Ruskou, nebo Americkou politiku, tak je u mě naprostý prase a nebo tupý hovado, bohužel, když čtu diskuze nejen na těchto dvou serverech, uvědomím si smutnou pravdu, že jen málo Čechů je opravdu nestranných :(
04. 06. 2020 v 11:19Off-line sexovac  (22/201/86)
Sample komentujících na takových stránkách je naprosto non-random, že existují trollí farmy je taky dávno známá věc a že nikdo normální, kdo má na práci užitečné věci, nemůže mít čas ani chuť to číst (natož tam psát) je taky nad slunce jasné. Takže není, proč se tím vůbec zabývat...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload