Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Coming out

04. 01. 2013 v 01:18Off-line Anonym
Tak jak probíhal, probíhá váš coming out jak to vzala rodina kamarádi, přátelé a hlavně jak dlouho jste se k tomu odhodlávali nebo odhodláváte já třeba 4 roky, myslím že tohle téma je docela zajímavý tak ho jdem zase pořádně rozebrat.
04. 01. 2013 v 10:14On-line Richard33  (44/185/80)
Časem dodám (pokud Vás to teda kluci zajímá) :-)
04. 01. 2013 v 12:30On-line Richard33  (44/185/80)
Předem řeknu, že jsem se předem připravil i na negativní reakce i problémy. To je první věc, druhá věc je, že mi nehrozilo "vyhození na ulici" naštvanými rodiči (nebydlel jsem u rodičů, ale máma u mě a i to jsem následně změnil). Poslední věc kterou bych řekl, že comming out bych nedělal, pokud bych byl bez partnera. Pokud budou reakce v pohodě, doporučuji se potom co nejdřív pochlubit :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 01. 2013 v 19:18Off-line BeCrazy  (28/186/-)
No, u mě to bylo takové dost zdlouhavé na můj vkus. Od 13 do 16 let... 3 roky, fuj :DJeště v 15ti jsem to řekl pár kamarádkám (jelikož jsem nikdy moc kamarádů kluků neměl). Všichni to vzali v pohodě a do dnes mám veselý historky z oznámení :D. Potom jsem se nějákou chvíli odhodlával to říct mamce. Ze strachu jsem taky kamarádku poprosil ať jí pošle dotazník, že dělá výzkum na svojí školní práci. Nakonec jsem se odhodlal a mamka se začala smát takže vlastně v pohodě :D
04. 01. 2013 v 20:44Off-line Tomaa_sek  (26/-/-)
Já to též řekl nejlepší kamarádce a v pohodě..ví to ještě dalších pár spolužáků, kamarádů..A v pohodě, nějak obzvlášť jim to nevadí, máme stále dobrý vztah..a z rodiny to ví jen mamka a sestřenice..mamka to nese špatně, mrzí jí to, zklamalo a všechno. Dokonce jdu i k psychologovi-když jí to udělá radost..A doufá, že se změním..A prostě nechtěla by spíš, ať mám kluka..I když ho nemám, tak si to určitě nepřeje. Někdy se ke mně chová, jako by byla na mě naštvaná. To štve ale mě, protože upřímně za to může ona a otec, že jsem takový. sestřenice úplně v pohodě, takže zas nějaké +:)
Odhodlával jsem se chvilku..Dokopala mě z toho vlastně sestřenice-ze dne na den :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 01. 2013 v 21:13Off-line power  (23/180/65)
Nijak protože svět jede na nečem jiným
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 01. 2013 v 22:14On-line Richard33  (44/185/80)
Boys23: stačí to říct někomu v rodině, ono se to už roznese :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 01. 2013 v 00:55Off-line BeCrazy  (28/186/-)
Jojo, rodina je jak internet :D Řekl jsem to mamce a druhej dne ráno to věděli obě sestry :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload