Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Anální sex a vyprázdnění

25. 08. 2014 v 16:07Off-line Anonym
Ahoj, mám takovej intimní dotaz, a chci vědět, jestli je to pravda, nebo ne...když se do vás kluk udělá a máte teda jeho sperma v zadku, pozorujete pak nějaký změny, když se vyprazdňujete? Slyšel jsem, že pak můžu mít častěji řidší stolici, průjem a tak - ne prostě normální, že sperma na to má vliv. Co si o tom myslíte? A nesmějte se, mám přítele už dlouho, takže přirozeně přistoupíme i k análnímu sexu a chtěli bysme někdy i bez kondomu, proto toto téma. Díky moc všem. Jo a ještě vlastně něco - dáváte si po análním sexu sprchu - myslím hlavně ten, kdo byl pasivní. Jo nebo ne?
25. 08. 2014 v 17:01Off-line fuckTV  (30/-/-)
Bude hnačka :D
25. 08. 2014 v 18:25Off-line somerone  (36/180/80)
Po aktu je zbytečný klystýr. Já si myslím, že je to blbost, to je asi jako když tu někdo napsal, že m***a je dobrá na pleť. Ale sperma může dráždit. No nevím, zeptej se rádce nebo sexuologa. Každopádně já bych ani s přítelem do sexu bez ochrany nešel. HIV je pomalá smrt. Máte po testech po 3 měsících, co jste spolu?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
25. 08. 2014 v 21:12Off-line igy  (38/173/81)
Určitě má vliv fyzické podráždění konečníků samotným sexem a věřil bych i chemickému podráždění od gelu. Sperma pochybuju, že by ho bylo tolik a tak agresivní, že by mělo nějaký vliv. Ale BB nedělám, tak to nebudu tvrdit stoprocentně.
Já mám po tvrdším mrdu obvykle zácpu, po "jemnějším" mrdu se silikonovým gelem spíš průjem. Po "jemnějším" mrdu vodním gelu jen ze sebe dostanu ten gel a pak jako by nic nebylo.
25. 08. 2014 v 21:56Off-line takypedro  (43/171/73)
Když jsi vypláchnutý a po pěkným sexu,tak nemáš z čeho mít obavy a semeno v zadku buď vyteče nebo ho vstřebáš a nikdy jsem s tím neměl sebemenší problém a můj přítel taky ne,základ je perfektní výplach i 4 krát po sobě před stykem...humus je dělat to bez výplachu,do toho nejdeme...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
25. 08. 2014 v 21:58Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Somerone, je dokázané že spermie sú prospešné na pleť :D a teraz bez srandy, však večšina omladzovacích krémov čo sa predáva obsahuje mlieč, čo sú v podstate spermie rýb :D
26. 08. 2014 v 07:03Off-line somerone  (36/180/80)
Ty chceš cáknou do ksichtu, viď? :D
26. 08. 2014 v 08:34Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Nie :D ja som to len čítal :D a taktiež som niekde čítal že spermie predlžujú život :D pretože obsahujú nejakú látku spermidín či ako :D
28. 08. 2014 v 12:43Off-line onlip  (61/180/84)
Kaeltin: Sperma v každém případě pomůže, ať už aplikované kamkoli, když toho člověka máš hodně rád. Nemyslím, že by zásluhu měly bílkoviny etc., oběma stranám pomáhá vzájemná vstřícnost, láska. Mně stačí vzpomenout si na mého milého - a ve vteřině jsem jako po plastice.
(martinprokop): Je dobré, že se znáte dlouho, že do toho nejdete bezhlavě. Jen je zvláštní, že ještě nepřiznáváš anální sex s jištěním a už se ptáš na nejištěný. Ale budiž, třeba myslíš dopředu. Až si všechno ověříte v první fázi, nemusíte se ničeho bát. Jak píše takypedro. A sprcha na závěr - skutečně jen sprcha, ne výplach - doznívání zážitků, smytí lubrikantů, bohužel i vůně toho kluka. Ale i na tohle jsme našli řešení - dlouhé závěrečné jen tak objetí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 08. 2014 v 20:22Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Onlip, to sa volá placebo sa mi zdá :D keĎ ti bude treba ísť na veľkú, a pol hodinu si budeš vravieť že ti netreba, tak ti nebude treba :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 08. 2014 v 10:49Off-line onlip  (61/180/84)
Kaeltin: Třeba i placebo, to je jedno. Nejde mi o semeno samotné, ale o to, že jeho předání a přijetí je výrazem hodně osobního vztahu. Aspoň pro mě. A vnímám, že i pro mého kluka. To je to vnější vyjádření posunu v našem vztahu, ke kterému jsme spěli přes půl roku.
14. 02. 2015 v 21:55Off-line Levent  (102/180/75)
Takypedro - To napsal správně a tak to opravdu je.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload