Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Televize a top filmy

31. 08. 2014 v 20:28Off-line Anonym
Krásný večer ale v televizi samá špína. Jaké programy byste rádi viděli a jaké jsou vaše top filmy / seriály? Byli byste za kdyby se zřídila televize pro gaye?
31. 08. 2014 v 22:27Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Na TV se dívám minimálně, ale třeba se to od září změní. Na Primě začal seriál Vinaři, něco bude i na ČT. Můj sen je vidět v nějaké naší b***ský TV seriál Skins. Queer as Folk už jsem vzdal, ten už nemá šanci. Ale obávám se, že šanci nemá nic, naše TV budou vždy dávat jen to, co mají vyzkoušené a u čeho je pravděpodobnost žádané sledovanosti. Obšas se vyskytne zajímavý film (vč. gay filmů) na ČT2 nebo ČT Art.
Televize pro gaye, myslím, je. Nebo aspoň byla - na satelitu a tuším, že byla italská. Ale nevím, jestli ještě existuje. Osobně ji dnes, v době Internetu, nepotřebuju.
01. 09. 2014 v 19:06Off-line maxx99  (30/185/75)
Na televizi nekoukám, na internetu si můžu pustit kdy chci co chci sám a nemusím se omezovat začátkem vysílání, reklamou ap. Jinak třeba já ani nechci, aby tak skvělý b***ský seriál jako je Skins předabovali. QaF by si určitě i na českým obrazovkách diváky našlo. Mám pocit, že i na českém HBO se vysílaly premiérově díly Looking (Hledání) společně se americkou premiérou ;)
01. 09. 2014 v 19:30Off-line Preston  (24/177/-)
Serial Queer As Folk a American Horror Story a filmov je kopa le Perks Of Being Wallflower alebo Another Gay Movie aj ked je to lacna komedia :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload